• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@muddledgirl .- to víš, že je to vždycky rozumný, ale pokud bych chtěla děcka brzo po sobě, tak jako 2letý dítě já rozhodně do jeslí nedám ...jako mě se třeba i příčí 3letý, aby bylo celý den ve školce, si myslím, že ten první rok by mělo stačit dopoledne.
28. led 2014 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no,já jsem myslela,že bych taky měla po sobě...ale s těma penězma...no nevim.....já taky nechci dávat děcko do jeslí...chci si to užít....jen právě nevim,jestli bych musela do práce na rok nebo dva...abych pak měla MD..což by znamenalo až někdy za 6,5 let další dítě...to je masakr....
28. led 2014 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak pokud by jsi mateřskou dostala ted pak měla rodičák a pak hned mateřskou tak ta se počítá ze mzdy před prvním těhu, ale ta rodičovská tam je to pak jiný :(
no právě tem čas hrozně rychle letí :( ...kdyby si jeden řekl, že začal pozdě tak je to jeho vina, ale když vezmu ž od roku 2007 nebudu Antiko. to jsme se s mužem brali ...a furt jsme sami ....tak asi pak peníze řešit nebudu, ale my to máme dobrý v tom, že nemáme půjčky ani hypotéku ...takže z jednoho platu vyjdeme, ikdyž neni nijaký extra.
28. led 2014 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb teď tu mateřskou mít nebudu...ta dovča mě nezachrání těch 40 dní.... :frowning2:

No....tak já vysadila teprve 2011 v červnu....Víš,člověk musí myslet na to,že může být bez práce.../to nemyslim přímo na Tebe,ale já to tak beru.../...přítel byl do sprna 8 měsíců bez práce /jen jeden z toho makal/ hrůza...a já taky nevim...co se mnou provedou..jsem záskok za mateřskou....slečna se nevrátí...ale copak bude s mojí smlouvou netušim.....ale tak jako tak se na to místo vrátit nemůžu,pokud by stále byly dvanáctky....protože by neměl kdo děcko vyzvedávat...a jednoduchý najít práci na denní od 8...taky není...já vim,že asi moc řešim dopředu..ale mám z toho trošku stres....
28. led 2014 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jj tohle je na prd, když člověk neví jak a co bude. Já pokud někde neudělám botu tak snad mám práci jistou a manžel asi taky, tak je jen na něm jestli by nechtěl jinak hodně o tom mluví, ale pak nic.
Jsme hold jedni z těch šťastnějších ohledně peněz a práce...já vím.
Když je to jinak tak pak to řeší víc...co a jak bude.
28. led 2014 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já mám nějaký šušničky...ale je to teda velkej rozdíl mít 7600 nebo 3800.Přítel nás moc nezachrání...s těma 11000....no zítra budu sondovat na socce... :wink: Teď jsem přišla z Lidlu...tak mám malou pizzu v troubě...a pak salátek až bude hlad...buchta ze včera v nás už zmizla....
28. led 2014 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ta jo, to je pak každá korunka když chybí znát.

my měli rohlíky s lučinou a ted dělá manžel ledový salat se zakysankou :slight_smile: a pak asi ještě přijde na řadu jogurt :sunglasses:
28. led 2014 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb hlavne se nestresovat ja se o to taky snazim nejak to dopadne I kdyz taky mi ty myslenky vyvstavaj.....
Jinak ja mam 37,5 a je mi zle a to mam.zitra jit na endokrino..... :confounded:
28. led 2014 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já mám zase balkán,okurku,rajčátko, papriku a až budu mít pak hládek...tak to přijde k chuti...já se jogurtů bojim...ale už jsem měla jednou sýr, máslo a nezvracela jsem...a po tý buchtě...i když v ní bylo mrtě pudinku taky ne...tak snad je to na lepší cestě.... :wink: Zítra udělám čočkovku...a dál nevim.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2014 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: já se snažim no....čiči :frowning2: ...já měla teplotu jen na začátku těhu občas....teď né......
28. led 2014 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no my jak jedeme pryč tak vubec nevím co k jidlu sebou :(
28. led 2014 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak hajat....a max...půlku paralenu,že?Ale prý do 38 se brát nemusí ani v těhu..
28. led 2014 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jééé...to bude komedie u nás taky...řekla jsem přítolově mamce...že si něco nakoupim..že je to se mnou težký...teď....a kam vy vlastně jedete:?Na malou dovču?Tak já odjakživa nejím teplý denně..t.akže hlavně,když mám ovoce,zeleninu...nějakou tu sladkost... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2014 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - 37,5 tolik nevadí, ale nevím jak s tím vyšetřením ...jestli by se nemělo odložit než lést mezi lidi a ven.
a vzala jsi si aspon ten jeden paralen? nebo ještě raději ne?
28. led 2014 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice nepomohlo by chladit nohy?
28. led 2014 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - orlický hory - dodatečně oslavit silvestra se známými.
28. led 2014 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no to je prave blby ze ta endokrino je dulezita ; ((((( a to dost, ale v patek jsem byla na krvi aby mela doktorka vysledky na zitra tak.treba kdyz budou vysledky z krve ok tak me preobjedna...pac jako ja sotva chodimParalenu jeste oddolavam zatim
28. led 2014 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tam jsem jezdila od 6-16,kam přesně? Teď si sakra nemůžu vzpomenout na ten název
28. led 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no,tak já tam skoro nechodim....já dostala papíry na krev...na tu krev chodim do nemocnice...a výsledky krve mi vždy píše mailem i dávkování....a je dobrý,že mi vše může přítel vyzvednout...my jsme malý město a bydlim u centra...takže mám vše do 15-*i minut pěšky...
28. led 2014 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hihi no nechci moc konkrétní místo, aby to nečetl někdo s povoláním sociální kontrola :slight_smile:
28. led 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice chápu, že v PHa je to o něčem jiným..a.si tak jako v Londýně... :grinning: Hlavně,aby Ti to kleslo... :wink:
@kamisb v pohodě...ale musíš to mít stejně nahlášený přece...
@kamisb já byla na chatě Pod Zakletým ...myslim se jmenovala....dnes je z toho welness centrum... :frowning2:
28. led 2014 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl co je jinak v Pze?
28. led 2014 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb hlavně tam musí být zvonek...to snad tam máte....
@janice_opice že je všechno třeba i dál....než to mám já...
autor
@muddledgirl myslis jako to endokrino?
28. led 2014 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice například... :wink:
28. led 2014 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl my na chate zvonek nemame :slight_smile:))))))))))
28. led 2014 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no,ale za to můžou být pokuty,bacha na to.. :frowning2:
28. led 2014 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek