• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice
@kamisb jsou i takový ty přenosný....nevim,jak se správně jmenujou...
28. led 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tam zvonek neni potreba ver mi :slight_smile:))))))))) :grinning:
28. led 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: dobře holky...ale já se bojím...aby jste neměly problém zbytečně... :wink:
28. led 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice já se zase přecpala pomoooocccc........
28. led 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to mám, ale proč zbytečně někoho provokovat :slight_smile: ...ale je to kousek od novýho města, dobrušky a deštný :slight_smile:
28. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jsi hodna ale tam bwz povsimnuti nikdo neprojde kor v zime ;)
28. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a nemůžeš tam jen zavolat a někdo by třeba léky vyzvednul?
28. led 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když tam nemáš zvonek tak nahlaš telefon a na tu hlášenku o změně poytu to napiš a pak to nevadí.
28. led 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj taky jsem se bála, no já jsem zvědavá jestli na tý chalupě něaký zvonek je, ale doufám, že se tam nikdo plahočit nebude, stejně hodlám dodržovat hodiny vycházek
28. led 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja zatim leky I mam urco tak na 14 dni ona ta stitna se jeste vysetruje utz vis ale prave si rikam kdyz budou dobry vysledky z krve treba to pujde preobjednat...rano tam budu volat co a jak..
Jinak fakt tam neni zadnej zvonek potreba tam se nikdo bez povsimnuti nedostane....
28. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já taky..za odebrání penz to nestojí a v tomhle jsou rychlí....odebrali je mému strejdovi,který byl vážně nemocný a neslyší zvonek,když tvrdě spí....teta mu musela obíhat všechny doktory apod...aby mu to vyběhala..měl rakovinu..
28. led 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja stejnak budu dodrzovst vychazky pac vylezu ven a jsem na cerstvem.vzduchu v prirode....a jak rikam k chalupe se nikdo nepozorovane nedostane ;) takze jsem v klidku :slight_smile:
28. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako nechápu, že některý pacienty chodí kontrolovat :(
my tu máme taky ten bezdrátový telefon, ale docela se vybíjí. ale hlavně máme psi, tak se k plotu nikdo bbez povšimnutí nedostane :slight_smile:
dostkrát se zvedám a venku nikdo, asi jak jen někdo prošel nebo proběhla sousedovic kočka
28. led 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak uvidiš jak co ti mudr.řekne ...třeba by to šlo jen o pár dní posunout to už Ti bude určitě líp.
28. led 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj ted se taky těším ...snad nebude nakonec pršet jak vyhrožují, že to je možný.
zítra už musím zabalit a dojít nakoupit
28. led 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,tak když máte všude všichni zvířata...tak to máte dobrý :wink:
28. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ona s Tebou endokrino pak konzultuje výsledky???Já tam chodím jednou za půl roku nebo max.pro prášky....jinak do té nemocnice na krev...
28. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja nevim jdu k ni podruhe ale asi jo chtela mit vysledky z krve na kontrolu....pak po mne jezdi utz.....prasky jeste mam a kdyztak pro ne dojde manzel je to tady za rohem.....
A hlavne mame na chate sousedy ;)
28. led 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zlato kdyz jsi na nemocenské a pak jdeš na rodičák - tak muzes mít i kratší variantu RP :slight_smile:
28. led 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha,tak u nás je utz jinde...a to mi dělali jen jednou...
28. led 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to se bude týkat mně...jak na to kočííí??Já totiž nesplním 270 dní za poslední dva roky...ch jo....
28. led 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek muzes ale musis splnovat podminky
28. led 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja se jdu pritulit a zkusit usnout.....zatim pa snad bude zitra lip
28. led 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pusinky na uzdravení posíláme...
28. led 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak dobrou a snad to pomůže, cizí teplo pomáhá.
28. led 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jaký? Po nemocenský pry muzes takhle mi to řekli....:slight_smile:
28. led 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://prace-a-kariera.porad.cz/pracovni-problemy/navod/mam-narok-na-materskou-a-rodicovskou-dovolenou.html

tak prý z nemocenský se může na MD...tak doufám,že mi to zítra potvrdí...i jedna holčina mi to psala....tak jsem zvědavá
28. led 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krok5Při mateřské dovolené pobírá matka (popřípadě otec) peněžitou pomoc v mateřství, pokud na ni má nárok. O tuto dovolenou nemusí zaměstnanec žádat, postačí potvrzení lékaře. Nárok vzniká za předpokladu, že:
Byla žena v posledních dvou letech před zahájením pobírání peněžité podpory v mateřství nejméně 270 dnů nemocensky pojištěna. Tato doba nemusí být souvislá. Do této doby se však nezapočítává evidence na úřadu práce, doba pobírání důchodu z důchodového pojištění, doba studia.
Pokud je rodič osobu samostatně výdělečně činnou, musí splnit ještě jednu podmínku. musíte platit nemocenské pojištění alespoň po dobu 180 dnů v roce, který následuje před porodem.
28. led 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek