IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
28. led 2014
@muddledgirl - tak ono je možný že se do toho počítá i ta nemocenská no ...to jsem nevěděla.
kamisb
28. led 2014
@muddledgirl - není ten odkaz nějaký starý?
muddledgirl
28. led 2014
@kamisb starý ?Je?
muddledgirl
28. led 2014
kamisb@http://prace-a-kariera.porad.cz/pracovni-problemy/navod/mam-narok-na-materskou-a-rodicovskou-dovolenou.html

nevypadá to,že by byl starý,mrkni napravo na stránce
pidisek
28. led 2014
@muddledgirl je to staré - osvc uz si nemůže určovat výši mateřské.. Uz par let...
muddledgirl
28. led 2014
@pidisek nejsem osvč...řeším ten nárok na MD ... 😉
janice_opiceautor
29. led 2014
@pidisek to byla reakce na ten rodicak a musis splnovat tech 270 dni...ne na MD a mimichodem treba ja na MD po nemocensky narok nemam
janice_opiceautor
29. led 2014
Hele az to tady doproberete tak ja dorazim 😉 nejlepsi je zavolat na socialku...tam treba ja se dozvedela ze nemam narok na MD, ale na dalsi neschopenku a ten rodicak zajit na UP a zeptat se...@muddledgirl jinak tu tvou ospr.dobu bys mela zjistit z ELDP...😉 tady se k nicemu nedopracujeme.zajit a zeptat se 😉
kamisb
29. led 2014
@janice_opice - hihi, souhlas 🙂 ale to víš, občas je alespon se o čem bavit 😃
janice_opiceautor
29. led 2014
@kamisb 😃 no tak jako 8 stranek a nikam.jsme se nedobraly 😃
Jinak hladim ze mi neni lip
muddledgirl
29. led 2014
@janice_opice však já tam volala včera a dnes tam jdu..jen je zajímavý,že tisíc lidí tisíc názorů kurnik... 😉
kamisb
29. led 2014
@janice_opice - tak to mě mrzí, hold musíš vydržet v posteli víc dní no.
A co ta štítná žláza přeobjednala Tě?
kamisb
29. led 2014
@muddledgirl - a Ty nechceš ty penízky za tu bolu?
muddledgirl
29. led 2014
@kamisb chci...až se vrátím od gyndařky,tak Ti to napíšu..neboj... 😉
muddledgirl
29. led 2014
@janice_opice já bych řekla,že jsi na mně něco prskla... 😃
janice_opiceautor
29. led 2014
@kamisb jojo na 30 tt vysledky z krve jsou v norme tsk akorat se stavit pro leky a zadanku... az mi bude lip
janice_opiceautor
29. led 2014
@muddledgirl tak to je mi lito pac je to fakt hnus
muddledgirl
29. led 2014
@janice_opice 😞 já nemám děti tak to přežiju..nic mě není...jen malá teplota 37,3... 😉 😉 😉 😉
janice_opiceautor
29. led 2014
@muddledgirl no chce to lezet pac vyssi je pak nebezpecna...mne tresti hlava a boli klouby...
kamisb
29. led 2014
@janice_opice - tak aspon nemusíš lést ven.
Jé 20 tt 🙂
janice_opiceautor
29. led 2014
@kamisb no jo jsem rada nedala bych to je mi fakt blbe a to nejsem zadny maslo.....no jo od vcera 20 tt 😉 kez by I nadale bylo vse tak v poradku...
muddledgirl
29. led 2014
@janice_opice mně taky třeští hlava....no,musim pro lístek na peníze a na tu socku... 😉 Hlavně Ty se vyhajej 😉
kamisb
29. led 2014
@janice_opice - 🙂 mě podle OPU včera začal 18tt ...jinak to počítám podle ULZ 🙂 a to už v pátek ...ale stejně si myslím že by se asi mělo brát to OPU, protože prcek asi bude jen větší než aby byl starší 😉

jinak mě furt zaráží, že pořád nepřibírám ....ale za týden v pátek jdu do toho Podolí tak uvidím co mi řeknou.
muddledgirl
29. led 2014
@kamisb buď ráda..nebo chceš mých 8 kg ???Ráda přenechám.. 😃 😃 😃 Zatím se mrkni do zpráv,měla by jsi tam mít tu částku a asi 16,- poštovný.... 😉 letim pro lístek pa
kamisb
29. led 2014
@muddledgirl - no raději bych třeba aspon 3 🙂 ...zatím nic nepřišlo.
tak se nepřeraž ...já si jdu udělat oběd.
muddledgirl
29. led 2014
@kamisb tak posílám 3 kg.... 😉 😉 nepřišla nemocenská? Jejda....to je děs.....za chvíli jdu na tu socku.. 😉 dobrou chuť..
kamisb
29. led 2014
@muddledgirl - ta nepřišla taky, ale myslela jsem tu soukromou zprávu od Tebe.
muddledgirl
29. led 2014
@kamisb 😃 😃 😃
muddledgirl
29. led 2014
@kamisb přeposlána stará zpráva....167,- + asi 16,- poštovný muck... 😉
kamisb
29. led 2014
@muddledgirl -děkuji moc ..odesláno

Začni psát odpověď...

Odešli