• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - mamča mi k ní doma udělá "řetízek" z kůže.
29. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja mluvila jen o rodicaku - ze bez nároku na MD jsem taky ale pokud předtim pobíraš nemocenskou muzes čerpat kratší rodičák pry
29. led 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já děkuji :wink:
29. led 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se v tom šťourat nebudu na sociálce mi řekli,že nárok mám na MD..že jsem stále zaměstnanec a jsem tam
od roku 2009....takže to jen ten internet asi špatně chápu.. :wink:
29. led 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janičko opičko naše....byla jsem v lékárně pro paralen a řekli mi,že můžu i celý v druhém trimestru. :wink: Tak si klidně jeden vem a spinkej...
29. led 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo muzes cely 1 denne macimalne 3 dny za sebou, ale ja radsi dala jen pulku ;))) diky zlato
29. led 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl presne tak.....
29. led 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice změřim se...ale myslim,že už teplotu nemám...já slyšela,že vždy jen půlku...tak jsem se ptala,jestlli můžu půlku na teplotu a ona se smála a že klidně celý...Ty ze mně maj srandu...řeším tam vše...koupila jsem ušní svíce...ale přítel se toho bojí zapálit a držet..nevím čeho..tak svíce mám doma a koupen sprej...normálně jsem si ten ušní maz zatlačila do ucha...fakt........ :grinning:
29. led 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem taky nějaká nakřáplá, přišla jsem o hlas...nějak to tu na koníku lítá :grinning: :grinning: cucám Homeovox a ležím...tak pět čajů denně to jistí..no prý se může Septisan..a Paralen...
@janice_opice
@muddledgirl Tak se opatrujte a ať je nám brzo líp...
@kamisb hezky si užij hory, tam kontrola rozhodně nepoleze.. :grinning: :grinning:
29. led 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ..zprava pro byvale květnovky...Radka (akdar5) zitra nastupuje do nemocnice a v patek by mělo jit miminko cisarem ven..tak ji drzte palce a pak uz nam sem ten uzlicek snad nafoti .. :wink:
29. led 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 :frowning2: ch jo....homeovox to je homeopatikum? Není mi zle,ale divně,tak hajám... :grinning: Taky se oparuj...
29. led 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočinky,když u někoho nedojde k et...počítá se to jako platný pokus? Holčina je u Apolináře...
29. led 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj, taky to sleduju, Malinka má krásnýho prcka, za chvíli brsh...už se těším na fotečky a na tvoje // :grinning: :grinning:
29. led 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo jo, krásně mi zabírá na hlasivky, to je typická učitelská slabina...i když doma na nikoho neřvu :grinning: :grinning:
29. led 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no to jo...to já neznám přijít úplně o hlas...na to,že mluvim nahlas.....atp.....vyřvaný hlasivky mám od malinka to jo...chodila jsem jako malá na foniatrii....... :grinning: Tak ať to máš dobrý... :wink:
29. led 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jako pokus se to nepocita ale bohuzel u apolinare maji zrejme sve zakony a nsm tvrdili ze pokud nedojde k transferu tak se to pocita jako kdyz ti zavedou dve embrya.at sii da na to pozor. :angry:
29. led 2014 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj koukala jsem je nadherny a brsh to ma jak Radka akorat o tyden dele..no krasne se ta nase skupinka plni mimiskama..za chvili ty s Jancou a ja se snad za mesic pridam :slight_smile: ...děkuju :wink: ..a ty at to mas pekne v klidku az do porodu..tfuj,tfuj,tfuj... :wink:
29. led 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jemine taky jo tak at je ti lip......
29. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani tak at to ma akdar v pohode....
29. led 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm no,ona mi holčina právě psala,že se jí to počítá jako pokus...to mi hlava nebere...a co ty čiči,dobrý všchno,že?
29. led 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mam stejny nazor ..ja mam vlastne za sebou tech pokusu 9....ale u jednoho nevysel transfer tak to nebylo pocitano...ale o Apolinari jsem.slysela ze na to maji jiny metr...
29. led 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je hustý teda... :astonished: :astonished: :astonished: A jak Ti je,je to lepší?Já se ani neměřila...už jsem o.k....to asi tím buenem,co jsem snědla... :grinning: :grinning: :grinning:

Lékaře napald žralok,zašil si rány a šel na pivo... :grinning: :grinning: :grinning: na tv relax píšou :grinning:
29. led 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koupila jsem si rubikovi kostku....zamíchala kostičkama a nejde mi to složit....když jsem byla malá,tak ji ségra měla...ale už rozbitou.. :wink:
29. led 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no furt blbe mam ty dutiny tak me tresti hlava a boli klouby a uz to leze na prudusky.dlouho me to takhle nevzali.to pritahl kuba ze skoly.

Jinak doktor je dobrej no
29. led 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no nastesti nekrvacim jako v nemocnici.porad me trapi obcasne spineni ale s tim se budu muset smirit.hlavne aby drobek dobre rostl.zaludek mam jak po flamu :grinning:
29. led 2014 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm,to je naprd... :frowning2: Já se vždycky láduju česnečkou a když je chuť na jídlo,tak i topinkama....Jednou mě to vzkřísilo ze 39 horeček....
29. led 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm tak když je jako po flámu,tak to je ještě dobrý..... :grinning: :grinning: :grinning: po flámu se to dá rozjíst... :grinning: nebo aspoň já se to naučila... :grinning: To bude o.k.,neboj...
29. led 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ahoj, neboj, 12tt vše zmizelo jako mávnutím proutku a je mi dobřeee..takže už to jen chvilku vydržet :grinning: :grinning:
@janice_opice to je teda nějaká síla hnus...snad to u mne skončí jen tím hlasem..na dutiny je super osmažená cibule na kolečka na sádle a položit na vatu nebo kapesník a připlácnout vlažné na ksicht..fakt to zabírá...a ještě to krásně voní...děti tomu říkaly gulášek :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl dobrej napad udelam si topinky akorat ten cesnek snizuje tlak...
29. led 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 zkusim taky dobryyy
29. led 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek