• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@beryltm no ja takhle mela ten flam tyden ;) pak to preslo. :slight_smile:
29. led 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jak komu :grinning: :grinning: :grinning: já blinkala ještě o víkendu... :grinning: :grinning: :grinning: holt v restauraci jíst nebudu...maximálně pizzu... :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak mi bývá už docela dobře....až na ty pachy...a lednici skoro neotvírám....vajíčka mám venku....zeleninu a ovoce taky.... :grinning: dnes udělám palačinky nebo zapečený brambory nebo čočkovku..
29. led 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: Já vím,že jsme to tu už řešily...já četla,že vyrovnává...nevim no...bych se na to zeptala nějakýho chytrýho doktora... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele mne je to asi jedno mam na ne chut :grinning: :grinning: kaslu na doktora celwj zivot mam nizkej tlak tak co a cesnecku a topinky s cesnekem miluju ;)
29. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je dobře...mně to vždy pomůže....aspoň trochu...prostě klasika,přírodní antibiotikum... :wink: :wink: :wink: dobrou chuť paní... :grinning:
29. led 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem jednou někde četla, že se to jako pokus počítá, ale když se pak jde na první bez pojišťovny, že jde s doktorem sepsat žádost o jeden placený navíc z důvodu, že nedošlo k ET. Ale ne každá pojištovna to asi vezme.
29. led 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a mam kojici polstar....jupiii bude se mi lip spat.....
29. led 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad se s ním vyspíš, já tenkrát na to nepřišlo jak :slight_smile: takže je zatím na půdě.
29. led 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb super...já ji to okopčim....jsi zlato... :wink:
29. led 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo vyspim mam to vyzkouseny ;))))) mam z ne radost ;)
29. led 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice polštář mezi kolena je skvělej..já mám tedy jeden takovej válec péřovej doma pořád a te´d začnu používat ten s kuličkama, je super a z bazaru za hubičku...jo česnek nevadí, spíš tlak vyrovnává...a na nachlazení je nejlepší přírodní antibiotikum..
@muddledgirl no to jsem nevěděla, že ti bylo ještě teď blbě...
29. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to víš...blinkala jsem úžasnej gulášek...hned co jsem vylezla z restaurace....ostuda jako prase... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já mám k němu ještě takový klín, ten polštář se pak sucháček přidá k němu a mimčo může ležet a hezky koukat...prý je dobrý i když je prcek třeba přistydlej že to znovu odtéká ...
29. led 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no ja mam velikej kojici polstar..privezl mi ho manzel dneska od tchyne tak jsem raada
29. led 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to k tomu budu mit taky tohle je prvni varka..kvuli spani ;)
29. led 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nakonec jsou dnes provenskálské česnekové brambory:slight_smile: zítra česnečka:slight_smile:
29. led 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 bylo to moc fajn, my chodíme tak jednou do roka, i s našima, ale taťka je teď nemocnej tak se mu to moc nehodí a manža divadlo moc nemusí, ale mě to chybí. Já chodila do divadla vždycky moc ráda a jednou jsem ho dokonce i hrála v rámci našeho letního soustředění, ale to už je dlouho. Je fajn, že takhle chodíte a kulturně žijete. Hodně jsem chodila i do Opery. Taky mi kultura vůbec nevadí a mám ji ráda. A dneska jsem se dozvěděla, že mamka byla ještě i včera náhodou v Národním na Donutilovi a prý to bylo super:slight_smile:
29. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin moje mati je operni zpevacka (teda byla) a ja na divadle vyrustala ;) hrala jsem.v Prodane neveste, kdyz mi bylo 10 ;)...Nebyla nahodou na Sluha dvou panu?
29. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
29. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@coralin téééda vy jste takové hérečky holky :grinning: no to já kulturu, žeru ale že bych vylezla někde před lidi to bych teda odvahu asi nenašla, to tak ještě vybarvovat kulisy to bych možná zvládla :grinning: :grinning:
Jinak v národním jsem na sluhovy dvou pánu byla těsně před těhu a bylo to úžasný, fakt jsem se řehtala jak kůň
29. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb jinak polštář je super, já ho teda na kojení nepoužívala, protože jsem malou od mala kojila v leže a ze začátku jak to ještě dýl trvá než se to dítko rozkojí, tak jsem u toho přečetla i dost knížek :grinning: :grinning: ale jinak nedám na kojící polštář dopustit v těhu, to s tím velkým pupkem se na něm tak krásně spí.....jé já vám holky tak závidím, hned bych brala i tu velkou vanu v devátým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no ja Donutila nemusim jako cloveka, ale jako herec je bezvadnej a u Sluhy dvou panu jsem se rehtala taky jsko blbec..co se tyce polstare tak ja ho hlavne chtela na spani.....usila mi ho tchyne ;))
29. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - já ted spím na boku, vždycky si kolem sebe nahrnu peřinu, podložím záda a musím lehce zastrkat peřinu i pod břicho jinak mě táhne či jak to nazvat ...to břicho dolů jakoby.
já tenkrát ten polštář právě zkoušela ale nepřišla jsem na to jak jej dát, aby mi to bylo pohodlný :( byl na mě moc tlustej a nechtělo se mi odsypávat ty kuličky v něm
29. led 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja spim.stejne mam 2 periny ;))))
29. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak od zitra tyden a jdeme na velky UTZ...
29. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak mě zatím stačí jedna :slight_smile: uvidíme časem.

super
29. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ty jsi hubena a drobna narozdil ode me
29. led 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já měla taky takový ten tlustý, ono to chce párkrát zkusit, pěkně hodit nožku na něj nahoru a nemít ho až jako tak k hlavě ale jen třeba po prsa a je to bájo.... jen můj pak frflal, že tři už je do jednoho letiště fakt moc :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale je pravda, že ráno, když jde muž do práce, tak mu peřinu ukradnu a hezky se jí taky obalím :slight_smile:
29. led 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no prosím, ještě týden a uvidíš Kazi se roztahovat na velké obrazovce to bude super :wink:
29. led 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek