• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice tak to jsou teda dobrý, že ti upravili cenu:slight_smile: jj Iscare je klasickej car, ale třeba proti Podolí, jsou mnohem lepší v přístupu. A primář, trval na imunologii a bez ní nechtěl do dalšího pokusu vůbec jít, i když já už jsem v loni v dubnu chtěla a byla jsem natěšená. Vůbec mě nenapadlo, že by mohlo být něco někde špatně:( jak jsem se cítila dobře. Ještě, že jsem ho poslechla. Byla jsem v Iscare spokojená a doktorku mám ráda, ale v Iscare už mi nenabídnou nic jinak..
15. črc 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Ahoj, a kolikátej máš pokus?
15. črc 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kockacz tak tfujtfuj hlavne at tu brzy hlasis // :wink:
15. črc 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahojky no já právě, když se sem dostanu, tak dočítám a dočítám a dočítám a pak naráz zjistím že jste v tahu :grinning: :grinning: sice to bohužel ještě není můj termín, což bych teda podzimek brala všemi deseti, ale to víš, že budu čekat s vámi :wink:
no ale těch šest stran co jste už tady stihly nemám ani šanci dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám jak v tom filmu, že se po dobu mé nepřítomnosti nestalo nic zásadního :grinning:
Já se mám fajnky, jak malá spí, tak smažím u bazénku a dala jsem se na čtení ...tato kombinace mě dobíjí, takže to je príma a co tys dnes hezkého dělala?
15. črc 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj Pavli, to mě teda mrzí, že tam dnes žádné čárenky nekoukaly :frowning2: červen, červenec letos nezazářily, takže doufám, že se poučily pro příští snažilky a záři s listopadem si vezmou lepší příklad třeba v diskuzi o porodnicích :grinning: :grinning: Takže teď teda poletíš za teplíčkem vyhřát kůstky, pak nějaké dodatečné testy a na podzim šup do dalšího pokusu, kde už mi začneš sbírat tu bednu těhu bacilků na leden :wink:
15. črc 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no máš pravdu holka Aljaška asi nic nevyřeší, ale výlet by to určitě nebyl špatný :grinning: třeba ještě na imunu nějak překvapí a řeknou nějaké dobré zprávy, že se NK buňky umoudřily a nešplahají nikam nahoru.....jsem ráda, že už se cítíš dobře, po tom snižování léků, ještě to za tím krkem ať je pryč a bude zase o něco líp....
taky bych ti moc přála, aby ti to Brno přineslo takové štěstí jak té tvé kamarádce :wink: akorát to dojíždění je asi trochu na palici, ale tak zase není to na půl roku nebo tak...
15. črc 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj sasy, to jsem ráda, že tě tu zase vidím :wink: no teda radši bych samozřejmě, kdybys tu už nemusela být vůbec....a co u tebe nového, čekáš na nějaké výsledky, nebo kdy jdeš do druhého pokusu?
15. črc 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holcicky, neříkejte mi ze budu fakt sama...zítra dopo jdu k dr tak snad mi to potvrdí.... Kdyz jo slibuju ze vas všechny nakazím!!!!!
15. črc 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja Cube neznam, ale verim, ze po tom co mas za sebou je dobry. Dulezite je stejne jak se tam citis, a ze jim veris. Urcite bych v tvem pripade nemenila. Tedy pokud delaji minimalku. :slight_smile:
16. črc 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Mooooc drzim pesti :slight_smile: Hned nas informuj :wink:
16. črc 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste toho od vcera napovidaly, nestiham docitat:slight_smile:Ja ms porad nic, rozhodla jsem se, ze zitra skocim do caru na krev(12. den po ketu), at je jasno a zbavim se utrose, dojde ms a bude to konecne za mnou...a pak léto a dovča, konečně koupání a snad se mi podaří do září zapomenout...
16. črc 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@podzimnice hmmm hele tak tak to mám přesně já...já dostala ms předevčírem večer, dneska v noci takové křeče, že jsem fakt myslela, že zešílím(a tojsem na křeče zvyklá) nespala jsem jsem úplně vyřízená, ale těším se až to bude za mnou a já doufám, že ty pozitivní testy časem vytlačím z paměti. Těšíms e na dovolenou k moři, užiju si léto a na podzim už to doufám snad klapne!
16. črc 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak cooo? se vsadim, že tam jsou 2 :slight_smile:))
16. črc 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@go ano dělají tam minimálku jak říkám Višnička mi vyšla vstřícc s tím jak tentokrát moje vaječníky reagovaly špatně, žře mi to IVF udělají za cenu nativu což je super prostě!!!!fakt v ní mm důvěru, ale problém je, že tam k jiné doktorce anidoktorovi nechci :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, jsem hrozný kecalíny viď? :grinning: Jj, to je holt život no, ale dnes si budu volat do caru na krev, tak jestli tam něco bude, že si myslí, že jo, tak prostě je něco špatně v genetice, neb to znamená, že vždycky otěhotním, ale pak se to mimi prostě přestane vyvíjet..... :frowning2: . No uvidíme, každopádně genetiku chci. Moc si užívej sluníčka, já dnes taky šupnu do bazénu na lehátko :grinning: a budu se slunit :grinning:
16. črc 2013 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Moc tady na tebe myslíme :wink: , už se těším na ty krásný zprávy!!!!!
16. črc 2013 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je zaklad uspechu, verit svemu lekari. Byt tebou tak chodim jen k ni :wink:
16. črc 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Ahoj go, tak taky jsem tu s váma do podzima :frowning2: , ne že bych tu s vámi nebyla ráda, ale víš jak :wink: . Mě to Brno právě hrozně doporučoval můj známej porodník. Tak taky přemýšlí, jestli to na třetí pokus nemám zkusit, a s tím dojížděním máš asi pravdu...Člověk pořád váhá a pak si říká, že už to neudělal dřív co :slight_smile: . Nechám udělat genetiku a uvidíme co mi nabídnou v Pronatalu......Jsem tam spokojená, ale víš jak 2x se to nepovedlo....No nepovedlo, budu v jedenáct volat do caru na krev, zajímá mě, jestli tam budu mít nějaký zbytkový hcg, neb pak by to znamenalo, že vždy otěhotním a pak se to mimi prostě přestane vyvíjet a potratím no :frowning2: . Jinak krásný sluníčkový den :sunglasses:
16. črc 2013 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, mě se mrcha taky rozjela pořádně a taky mě bolí břicho jako prase :angry: . V jedenáct budu volat do caru na výsledky krve, zajímá mě zbytkový hcg, jestli tam nějaký je. Podle toho se pozná, jestli se mimi chytlo nebo ne, že jo?
16. črc 2013 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ty chodis do Pronatalu Praha? Mrzi me, ze mas bilo na testiku, verila jsem, ze se pridas k pidiskovi. Musime si uzit leto a jit do dalsiho boje :wink:
16. črc 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano vsem, vy teda jedete!!! :grinning: :grinning:
16. črc 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go v Praze ne, tam jsem teď byla na opu a et a byla to tam výrobna na ivf, i to prostředí bylo docela hnusný, chodím právě v Českých Budějovicích a tady je dr. Mayer, docela právě vyhlášenej. Jsou tady hrozně fajn, ale no.....Je fakt, že se s tím moc nepářou, řekla bych že to byl další pokus u mě, že je to takový, no jak to říct, trochu prostě byznys no :unamused: . Zkusili do mě narvat co se dalo za léky a stejně to bylo ještě horší, než když jsem měla jen gonal....Uvidím co mi nabídnou a jak to budou řešit po té genetice :grinning: . Jinak se po nějaký dovče koukáme :sunglasses:
16. črc 2013 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no Pronatal Praha, to je fakt narez. Tovarna :frowning2: Ja mam spatne zkusenost, cpali me lekama a stalo to zbytecne zdravi, penize, cas. Chteji prodat co nejvice leku, hruza :frowning2:
16. črc 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste jsem se chtela podelit - od 2DC tohohle cyklu (ms po nepovedenym ketu) jsem zacla s kontryhelem 2x denne. ani nevim co si od toho slibuju a taky vim, ze se to musi pit dlouho, aspon tri mesice, ale tak si to na sobe otestuju a dam vedet. treba mi to pomuze od ms bolesti a k pekny ovu (pokud ovsem mam ucpany trubky, tak je mi to stejne k vitecemu:slight_smile: )
16. črc 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976
@janice_opice
holky, ms po ET pro me byla prochazkou ruzovou zahradou, proti ms po ketu. jsem 4 dny mela navaly na zvraceni, prisernou migrenu, krece bricha, ze jsem se kolikrat nemohla hnout a takovej tlak v boku ve strevech, ze jsem si rikala, ze tam proste naky srusty mit musim, to bylo sileny:( ani jsem nejedla, ale nepomohlo to.
16. črc 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahoj zlato:slight_smile: tady mas co jsem psala na zacatku diskuse, ajt si to zjednodusim:slight_smile:) ja si rekla po nevydarenym prvnim IVF (et i ket) o imuno a genetiku, na imunu mi nasli protilatky na annexin, ale prej to este nic neznamena, musim za 6 tejdnu na kontrolni odber a jsem rovnou na imuno objednana k malickovy. lidi si ji dost chvali. no a na genetice jsme byli minulej tejden, takze vysledky tak 5-6 tejdnu. uvazovala jsem hodne o laparce v zari, ale ted se mi to nak rozlezelo a mozna si zkusim znova jen nechat udelat pruchodnost vzduchem, primo od rezabka, pac ta krava co mi to delala, tak to bylo bez 100% vysledku, i kdyz se domniva, ze oboustranne nepruchdna, a desne me to bolelo. a dal v sprnu chceme k mori a v zari teda bud laparka bo dalsi pokus.
ale reknu ti to takhle: pripadam si jako chodici neplodnost. kam mi sahnou, tam neco najdou. hormonalne, mechanicky i imunitne. v prdeli, fakt:(
16. črc 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@go
@pavlina1976
tak holky já mám to samé s ISCare prostě a to jsem u nich fakt vydržela dlouho asi z nostalgie....

Jinak já jsem 2 měsíce před tím poslední pokusem začala pít takovou směs pro ženský nad 35 pro léčbu neplodnosti a nevím no asi souhra okolností nebo i Cube,ale poprvé se aspon mimčo chytlo... Ted jsem si objednala čaj přímo na podporu IVF, dneska dorazí a nějaký rašelinový koupele a chlorellu s mladým ječmenem,abych se vyčistila, začala jsem včera držet dietu(teda spíš zdravěji jíst po menších porcích ) a od příštího týdne začnu chodit konečně cvičit a snad se hodím do pohody. Za 14 dní letíme na tu Krétu a pak v srpnu na týden do Šiklandu tak se strašně těším!!!
16. črc 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice my se chystame do recka, nakej ostrov, idealne thassos, last minute:slight_smile: jsem uz ted myslenkama tam:slight_smile: jinak ja ted o ty chlorelle hodne uvazovala, ale cetla jsme, ze je lepsi (stejny ucinky, vic lidi chvali a mnohem nizsi cena) o yucca. tak asi zkusim to. ten mladej jecmen na piti je prej desne hnusnej:slight_smile:
16. črc 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Hele genetika bývá ve většině případů v pořádku a myslím, že ani ty nebudeš vyjímka. A hlavně psychická pohoda je 90 % úspěchu. Včera jsem zrovna četla článek o tom jak největší blok bývá v hlavě..právě v tom ja se ženská obvinuje(přesně jak píšeš ty, že jsi chodící neplodnost), vím, že je to těžký a sama to tak mám,ale snažím se s tím bojovat a říkat si, že určitě plodná jsem, jen kdyby prostě nebyla taková překážka tak bych třeba otěhotněla , protože bych se tak nesledova a aneřešila, jeslti se emryjko dchytne anebo ne....Musíme zabojovat a začít si trochu věři. Já taky zase včera nebo předevčírem říkala manželovi, když jsme se bavili o jedné známé,která je strašná kráva sice a davajka, ale je těhotná a bude za chvilku rodit - tak jsem prostě říkala, vidíš kdyby jsi byl s ní, už jsi mohl mít dávno kopu dětí a ne tak oplácanou a oteklou ženskou jako já...(přiznávám, že teda ona je blbej příklad, ale to je asi jedno zrovna)....Prostě musím někde nabrat sebevědomí a říct si, že prostě plodná jsem a jsem ženská!!!! a hurááááá do další bitvy!
16. črc 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@sasanka033 mno, já s chlorellou mám dobrý zkušenosti z kdysi akorát jsou po tom zelený hovínka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo s ječmenem to věřím,ale řekla jsem si že tu kůru vydržím :grinning: :grinning: naložím se do rašelinový koupele a švihnu ho do sebe :grinning: .A kdy se chystáte? My odlítáme 31.7.:slight_smile:
16. črc 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek