• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. června 2017 
@malinka_02 ale jen chod častěji at víme jak hezky těhulíš :slight_smile:
@jaka17 přesně..květnovky to se sešla opravdu skvělá parta.. :slight_smile: ...má to moc pěkný a opravdu levný taky už mám vybráno.. :wink: ...a jinak držim všechno co jde at to vyjde :dizzy_face:
18. srp 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj ahoj, díky za palečky, testovat bych měla 24.8., to má Janice narozky...ale možná to trochu nedodržím...asi 21 udělám průzkum...no a ty se snaž zatím horem dolem...musí to vyjít...
18. srp 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vsem spolubojovnicim drzim palce, at uz cekate na transfer, vysledky vysetreni, stimulku nebo na to nejlepci a sice na //, preju hodne sil, stesti, pevnejch nervu a hlavne zdravi a uz ted se tesim, az se vratim a prectu si vsechny dobry zpravy a smocim kapesnik u krasnej // fotek:slight_smile:
mejte se tu kraaaaasne a na konci srpna jsem tu jak na koni (konikovi):slight_smile:
18. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jaka17 No, kéž kdyby... :wink:
18. srp 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Moc děkujeme, Vám šťastnou cestu a krásnou plodnou dovolenou :slight_smile: Budeme se těšit na Tvůj návrat :wink:
18. srp 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja ted chodim na diskusi unor a pak to vsechno nestiham :grinning: Tak ti moc drzim palce!!
18. srp 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani urcite budu nakukovat :wink:
18. srp 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - jj je tam my v ní byli, je to směrem od centra pryč jako přes ten park nad promenádou ...není to daleko, ale bylo to fajn.
19. srp 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy tak jsem dočetla všechny vaše romány tady....všem co čekají na test držím palce, aby // tam byli a zbytku čekajících přeju pevní nervy...
ten poslední nevydařený ket nám s manželem nějak sebral vítr s plachet, totálně nás to rozhodilo, nějak pořád nejsme schopný to přijmout. Fyzicky je mi líp, ale co se týká duševní stránky, tak katastrofa. O víkendu jsme slavili svátek tchýničky a přijeli tam příbuzný a tak a manželova sestřenka čeká první dítě a a akorát o víkendu měla termín porodu.
Já jí to samozřejmě přeju, ale celých devět měsíců posloucháme jak Adámek (ještě nenarozné dítě) tohle a támhleto...no prostě se o něm celé těhotenství mluví, jako kdyby už mu bylo 10let, takže je to normálně celkem neúnosný a ještě pro mě po nevydařeném ketu to je fakt super....takže jsme celou oslavu s manželem seděli vedle sebe, pak jsme se raději odebrali ke grilu, aby jsme to aspoň chvilku nemuseli poslouchat.... no a aby toho nebylo málo, tak ona sestřenka včera porodila a nás čeká návštěva v porodnici a já vůbec nevim, jestli to dám :frowning2:
teď doufám, že to nevypadá, že jsem nějaký necita a nelida, ale prostě s tím mám problém
19. srp 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - rohodně tak nevypadáš, je to naprosto normální. Ono to je strašně těžký, vidět jak se všude kolem všechny kulatí a rodí jak po másle a ještě se o tom obšírně mluví.
Vím, že jim to přeješ, ale prostě to vevnitř moc bolí ...i když si to někdy nechceme připustit, ale je to tak. Já mám taky vždycky radost, ale ten první pocit, je jako by někdo vrazil kudlu do srdce ...ale musíme to vydržet...bohužel nám nic moc jinýho nezbývá. Musíme být silné a dočkáme se. :angry:
19. srp 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsem si až do nedávna myslela, jak jsem silná ženská, že toho mám dost za sebou a nejen to pěkný a že to zvládnu, ale když vidím manžela, jak je z toho špatnej, tak mě to drtí ještě víc....mám prostě pocit, že za to můžu já, že mu nemůžu dát dítě....
tentokrát je to fakt špatný, já prostě nemám chuť do života, nebaví mě vůbec nic a nevim jak z toho ven,jedinej kdo mi zvedne náladu jen syn a manžel, ale i tak to stojí za h....., že to tak musím napsat
19. srp 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel když jsem měla mimoděložní, švagrová rodila.... Když jsem mela 4. neúspěšný transfer, rodila znovu.... Nikdo z rodiny o našich problémech nevěděl vse jsme tajili s tím to bylo horší.... Bohužel nic nejde dělat než to vydržet.... Do porodnice chodit nemusíš, zase mysli na sebe a do ničeho se nenuť... Držím palecky ať je lip...půjdete na další ivf?
19. srp 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no manželova rodina je zvyklá všechno slavit hrozně ve velkém, takže i svátek je událost a přijedou všechny sestřenky a tak, takže pokud nepřijdu do porodnice, tak nikdo z nich nepochpí jak mi je a že to není, že bych jí to nepřála, ale vezmou to tak, že prostě nemám zájem atd....
takže bohužel do porodnice musím, musím koupit něco pro mimčo, takže už se vidím v krámku s dětským oblečení, jak to zase ořvu a ta návštěva bude taky super a veliká oslava na počest mimča bude taky lahůdka...
hele když mi tenkrát vzali vejcovody a doktoři mi tvrdili, že už nikdy nebudu mít děi, tak obě moje sestry otěhotněly a taky se mnou nikdo neměl soucit a když jsme pak šli do prvního pokusu, tak se jim to postupně narodilo a opět nebraly žádný ohled na mě, takže bych měla být zvyklá, ale nějak to prostě nedávám
na další ivf půjdem tak někdy po novém roce...musíme na to našetřit
19. srp 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, děkuji za podporu. Určitě to zvládneme, jen z toho začínám být trochu nervózní. Ale jsem ráda, že se něco děje. Držím palce, ať Ti to dopadne :slight_smile:
@monyna83 Ahojky, to já bych asi vydržela a testovala bych asi tak ve čt nebo pá. Ale ono se to líp říká než pak dělá. Taky to znám :slight_smile: S tím prvním mimi mi to je líto, jo už si vzpomínám, že jsi to před x-stránkami psala. Aspoň ale víš, že prostě by to jít mělo, protože se už jednou podařilo. A když je navíc nový partner v pořádku, tak je to jen otázkou času :slight_smile: Jinak tvojí aktuální situaci bedlivě sleduji :wink: Já beru prvně ten Tamoxifen a když jsem četla vedlejší účinky, tak mi manžílek řekl, ať to neberu, že má o mě strach. No, samá možná rakovina. To Clostilbegyt nic takového nemá. Tak nevím, proč mi dali tohle. Ale asi proto, že Clostilbegyt mi už dával můj dr. No uvidíme, co to udělá. U Clostiku jsem měla bolesti vaječníků, tak jsem věděla, že se něco děje, ale teď nic. Ale pak jsem koukala na dávkování a Clostik jsem brala až od 5. dne, kdežto Tamoxifen jen 2,-6, den. Tak to se ještě asi nic tvořit nemůže :slight_smile: Asi jsou víc na úpravu hormonů. Nojo, zase moc kecám. Prostě za týden jdu na ultrazvuk, tak se uvidí, co se děje. Držím Ti palce - všechny 4 :grinning: tak dej vědět. Rozhodně příznaky máš krásný :slight_smile:
19. srp 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Krásnou dovču a odpočiň si :slight_smile:
19. srp 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo je to těžký... Ja uz myslela ze prckove nikdy nebudou i vzhledem k veku....a nakonec po 6ti letech to přišlo... Je to bolavý a těžký vím co citis.... Ja to měla několikrát.... Proto jsem i rada ze jsme to tehdy tajili, někdy to bylo těžký ale zase nikdo nemel soucitny poznamky to nesnáším.... Zkus ten cajik co jsem tady dávala a to chilli pro me to bylo poslední co šlo a třeba to bylo ono ja nevím...a byt tebou do ty porodnice nejdu...jde o tebe teď!!!!! Za mimcem můžeš potom až ti bude lip... Ja bych to nedala.....
19. srp 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hele ženský jako ty mě drží nad vodou, protože vim, že i po několika letech jste se dočkali.....uvidím, ale asi tam nepůjdu, asi bych to nedala a vzhledem k tomu, že do teď neměli pochopení, tak by asi nepochopili ani teď, že bych se neudržela a nějaká slza by ukápla
my bychom s manželem taky nikomu nic neřikali, ale občas jsme potřebovali od tchýně pohlídat syna, když jsme jeli do caru, takže jsme museli říct proč....
19. srp 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel neboj onl to jednou vyjde, ja uz fakt myslela, ze budu bez deti, ani adopce v mym veku nesla.... je teda fakt, ze jsem si priplatila navrch 50 tisic aby byla pravdepodobnost co nej....
19. srp 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek snad nám to taky jednou vyjde
19. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - na některý věci se zvyknout nedá. Já přišla v 33tt a chlapečka ...už to jsou 3 roky a prostě zvyknout nejde. Naštěstí už nebrečím a cizí těhulky mě nerozhodí, ale vždycky když někdo oznamuje radostnou zprávu fakt je ten první pocit prostě hroznej. Ale přeju jim to jen to asi nikdy úplně nepřebolí, zahojí to jednou jen až bude prcek v náručí. Snad to klapne příště si říkám, ale červíček stejně hlodá.
Manžel mě naštěstí drží...on si zoufá v sobě ...ale větší strach má o to aby o mě nepřišel, málem jsem u toho císaře tenkrát umřela ... někdy mám pocit, že by klidně i bez dítěte byl ...ale samo se chce se snažit. Dokonce jsem se dohodli jestli to jednou neklapne, že tu adopci zkusíme, což nám před 4 lety přišlo jako nemožný.
Musíme být prostě silné(í) bohužel jinak to nejde ...musíme totiž žít, nejsme na světě sami ...a jim by bez nás bylo hrozně moc smutno.
19. srp 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je hrozný a jsi borec, že jsi to zvládla a snažíte se dál....mám pocit, že ten kdo si neprojde umělým oplodněním, vůbec nemůže chápat naše pocity, dokud jsme to takhle nezačli řešit, tak jsem si říkala, že na umělým nemůže být nic těžkýho, že ti prostě doktoři oplodní vajíčko a co, ale dneska když vím o co jde, tak si řikám, že to je jen pro silné povahy, protože je to takový nápor na nervy, že slaboch by to nedal a díky bohu jsou skupiny jako je tahle, že se tady člověk vypovídá a najde tady pochopení, protože všechny prožíváme něco podobného
19. srp 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel ahoj, nezoufej a řekni, že na tebe něco leze/ střevní chřipka, rýma/ a že nechceš mimi nakazit..já vím, lhát se nemá, ale třeba to pro ně bude pochopitelný...vyšli manžela se synkem, a´t něco vyberou...to kluci zvládnou ...
já si taky nedovedla představit, jak náročný je tohle snažení...no, ale nedá se nic dělat, chceme něco moc cennýho a tím pádem ty oběti musíme přinášet...
19. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 manžel je na venek děsnej tvrďák, ale řikal, že taky neví jak to zvládne v porodnici, že se mu tam taky nechce no, ale zase ho v tom nechci nechat samotnýho
19. srp 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel jo jo, chlapi jsou na tom blbě, brečet by neměli...tak pokud tam půjdeš, přeju dobrý nervy...co se dá dělat...
19. srp 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 brečet by neměli, ale manžel brečel 2x v životě a vždycky kvůli mě....poprvé, když jsem se loni probrala po operaci a vše bylo v pořádku a teď, když přišel domů a viděl mě a bílej test....
19. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - jo a s tou návštěvou porodnice, asi bych taky nešla ...pokud se na to necítíš. Jde především o Tebe, tak bych fakt řekla - že na Tebe něco leze apod...že se zastavíš pak u nich až TI bude líp. Ať si myslí co chtěj.
19. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ještě uvidim.....třeba to dám v pohodě
19. srp 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 co ty, ještě jsi netestovala???A jak ti je???
19. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel To víš, že mě svrbí ruka, ale já neměla minule nic do 12 dne, tak je to fakt brzo...počkám na čtvrtek,, to bude 12 a nebo možná až na tu sobotu 14 den...ale tentokrát mi není vůbec nic, takže to spíš vidím bledě..je pravda, že neberu estrofem, protože je to nativ, ale prsa nic, unavená nejsem..chutě nemám....ale zase jsem si pěkně odpočinula a pokud to nevyjde, pokusíme se znovu ještě jednou a šmytec...nechci se trápit donekonečna a máme taky už svůj věk, no tak pokud to nemá být ,tak jsem smířená...mám ty svý velkáče a počkáme si na vnoučata...
19. srp 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jasný, tak to ještě netestuj.....ale řekla bych, že ten estrofem je pěknej humus, protože po něm mě bolely prsa a bylo mi špatně, takže je možný, že nic necítíš, protože to nebereš.....třeba to bude dobrý uvidíš, ale je dobře, že jsi takhle rozhodnutá
19. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek