IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
martas14
29. led 2014
@kamisb já peřinu nepotřebuji, ale není nad to když můj taky odejde a já se rozvalím přes obě půlky napříč 😃 😃 😃
janice_opiceautor
29. led 2014
@martas14 mno treba se ukaze, ze to neni Kazi, hlavne at je ok po tyhle nemoci....
jaka17
30. led 2014
Ahoj holky, nejlepší na divadlo byl Klub mladých diváků, když jsem chodila se studentama...fakt dobře vybraná představení a od každého žánru něco..to mi te´d schází..
@janice_opice neboj, Kazi bude ok, já už taky magořím...jdu až toho 7.2....strašná doba..
pinkywinkie
30. led 2014
Kocicky, dneska byl první gonal rano 🙂
jaka17
30. led 2014
@pinkywinkie tak hodně štěstí 😃 😃 😃
petulak1988
30. led 2014
@pinkywinkie drzim pesticky...
janice_opiceautor
30. led 2014
@jaka17 mne to povidej ja byla 14.1. A jdu 6.2. Na ten druhy screening....
janice_opiceautor
30. led 2014
@pinkywinkie hoodne stesti...heleeee co ty recepty?🙂))))
janice_opiceautor
30. led 2014
@pinkywinkie kdy jdes na kontrolu za 7 dni?
jaka17
30. led 2014
@janice_opice máme to ůplně stejně 😃 😃 😃 je to hrozná doba :-p :-p
janice_opiceautor
30. led 2014
@jaka17 no a to kdybych nemela ten velky utz tak jdu ke svemu az 11.2.
muddledgirl
30. led 2014
@janice_opice
@jaka17 já byla 15.1. a jdu 5.2. a ani mě to nijak extra dlouho nepřijde.... 😃 Od včerejška se hrabu v papírech a dělám pořádek....objednala jsem oblečky z bazárku...a pak jsem slíbila dvou holčinám,že si od nich vezmu a ještě doveze teta...toho budu mít...že to budu moc prodávat...a já se bála,že toho bude málo.. 😃 😃 😃 no co....pak se to dá zalevno kámoškám...3 ještě chtějí dítě anebo se to dá na MK...no... 😃 😃 😃
muddledgirl
30. led 2014
Prý mají v Kaufu kojjící polštář za 299,-,ten s kuličkama....
janice_opiceautor
30. led 2014
@muddledgirl no tam bude masakr ja nastesti dostala vcera
muddledgirl
30. led 2014
@janice_opice jj.četla jsem...no já na to prdim...autobusem se mi jet nechce a samotný jít 10 km cca taky ne...v tom mrazu...jsem lenoch..to si radši vyžehlim... 😃 😃 😃
muddledgirl
30. led 2014
@pinkywinkie držím pěstičky,ať to klapne a prosíme recepty 😃 😃 😃
janice_opiceautor
30. led 2014
@muddledgirl no my mame Kaufland kousicek ale ja stejne nikam nemuzu a vecicek mam hodne a polstar mi usila tchyne tak dobry 😉
muddledgirl
30. led 2014
@janice_opice máš určitě lepší a na polštář mám času dost... 😉
janice_opiceautor
30. led 2014
@muddledgirl no ja ho chtela na spani a je super....
muddledgirl
30. led 2014
@janice_opice já spim dobře i bez něj.... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
30. led 2014
@muddledgirl tak to mas dobry mne se zacina spat s tim brichem blbe tak jakoby me tahne....a dneska jsem.ho mela sisaty 🙂
pinkywinkie
30. led 2014
receptiky.... dneska kocky, dneska, pisu si upomínku do mobilu 😃
dekuju za drzeni pesticek 🙂 První třístovka gonalu za mnou dneska. Na utz jdu pristi čtvrtek 🙂 tak jsem zvedava
muddledgirl
30. led 2014
@janice_opice šišatý.. 😃 😃 😃 mně přijde,že se nějak zastavilo to bříško..
muddledgirl
30. led 2014
@pinkywinkie 😉 tak bude určtitě nějaké super kvalitní vajíčko.. 😉
pinkywinkie
30. led 2014
@muddledgirl No uz by bylo na case 🙂
muddledgirl
30. led 2014
@pinkywinkie 😉 mrkla jsem do fotoblogu,máš toho dost za sebou..moc Ti to přeju,ať to konečně už vyjde sakra... 😉
pinkywinkie
30. led 2014
@muddledgirl jsi hodna, dekuju 🙂
janice_opiceautor
30. led 2014
@muddledgirl no mne naopak ted zacalo a I se bouli manzel se rano smal 😉 a nasahal tvrdou boulicky, ktera zmizela vzapeti 😉
janice_opiceautor
30. led 2014
@pinkywinkie neboooj tentokrat to vyjde urcite verim v to tesim se ze s3 dockas stejne jako ja a holky tady 😉
pinkywinkie
30. led 2014
@janice_opice Ja tomu také verim 🙂 Uz jsem dostala srdíčka, mam uz celkem ctyri 🙂 Tak i timto dekuji holcickam, co mi je poslaly za podporu 🙂