• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@pinkywinkie jo jo...janička má vždycky pravdu.... :wink:
30. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jééé, Ty se máš.já chci taky bouličku :grinning: :grinning: :grinning: ..mně občas přijde,že něco zacítím...ale není to ono...ze Sanusu nevolají juppí,,,,takže čekám zítra dopis s negativním výsledkem... :wink:
30. led 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se tak tesim az budu resit vase problémy s rostoucim briskem :slight_smile:
30. led 2014 ve 13:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj holka, taky moc držím palečky, že tentokrát to bude to pravé ořechové, navíc na mě pak musíš na jaře plivat těhu bacily takže já už to beru jako hotovu věc :wink: :wink: :slight_smile:
30. led 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie :wink: :wink: :wink: jj přesně tak......je to fajn si mít s kým o tom všem.. popovídat...kámošky už zapomněly....že řešily taky každou píp....a jen pak machrujou
30. led 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 ta buchta byla druhý den dopolko už snědá a přítel málem brečel,že jsem mu prý nechala jen asi 6 kousků,ale to zas kecá... :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to uz je zitra jo tyy jo no to ti drzim pesti hned jak budes vedet tak sup sup a oni ti rekli, ze kdyz dnes nezavolaji tak. Je to ok?
30. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice oni mi řekli,že výsledky přijdou do týdne poštou a že možná zavolají...Sestra hned odběhla...Ale co vím,tak se většinou hned volá,když jsou špatný a domlouvá se amnio,prenascan...harmony test....Tak věřim...
30. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - taky jsem si iddechla, že nikdo nevolá ...:slight_smile: já na testech byla min. pondělí.

já boule mám skoro furt ..ale jen když ležím na zádech a hlavně i cítím kde tlačí :slight_smile: mám tak vždycky tvrdší bříško, ale je to tím, že jsem furt dost hubená
30. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja to rikala, ze ji sezeres :slight_smile:))) helw, ale ze bude snědá druhej den tos prekvapila :laughing::joy:
30. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no vidíš...to je super...a výsledky nějaký poštou Ti přišly anebo to poslali Tvýmu gyn? :wink: :wink: :wink:
30. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já chci taky boule :cry: :cry: :cry: no to já se bojim už váhy.. :grinning:
30. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice sem dobrá viď, že jsem to vydržela do druhého dne... :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - poslali to prý na gyndu, měli volat jen pokud by se něco nezdálo genetikovi
30. led 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Kazi nebo Bivoj nám je to fuk, ale je pravda, že co teď obrážím ty dětské párty a chodíme do kroužku, tak holčičky jsou fááááákt za odměnu :grinning: :grinning: :grinning: u kluků to přichází až pozdějc :wink: ale neboj OK budou každopádně, takový nějaký bacil je na ně krátký, když už si toho vybojovali tolik :wink:
30. led 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: mně to pošlou domů....
30. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já se ti nedivím, že je hned pryč oni ty promazovaný buchty celkově tak nějak líp a rychlejc kloužou do krku :grinning: :grinning: :grinning:
tak to je super s těma výsledkama, to už by určitě volali kdyby něco :wink:
30. led 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to na zadech taky, sle dneska poprvy, kdyz jsem stala a sedela ;) a krasne to nahmatal.i manzel jinak taky super citim jak tam rejdi a kde ;)
30. led 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to je dobře, že výsledky jsou v pořádku ...:slight_smile: jen tak dál ...
30. led 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsi napsala ze buchta byla druhej den snědá a to me pobavilo chapes :grinning:
30. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já teda pohyby necítím, ani když zmizí ta boule pod rukou, ale tím jak mizí je jasný, žese hýbe :slight_smile:
30. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 nahodou ja mela kluka za odmenu byl zlatej :slight_smile: vcera mi kamoska psala, ze s holkama je vic prace, teda, ze u nich to tak je...... :grinning: na jaro si setrim bacily..ty tehotensky do Sila a pak to na tebe rovnou vysypu :grinning:
30. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale je to sranda co ;)))
30. led 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 hi hi to máš pravdu stou buchtou a i výsledkama.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj ...mslím, že občas cítím bublinku, tak asi už to taky za pár dní přijde
30. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejda..píšu rychle no...a ještě rychlejc přemejšlim... :grinning:
30. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ono to bude asi spíš na mamínkách jak si to udělají, ale to je fuk každé pohlaví má dny na upusinkování a pak zas na pár na zadek :grinning: :grinning:
hodná, hodná pěkně schraňuj, akorát jsem volala mojemu, že nám vrací sedm tisíc za plyn, tak máme pěkně penízky na ten další pokus zase k dobru, snad to opravdu klapne, nejhorší je i ta manžova operace, vem si že si za půl hodky vezmou jedenáct tisíc :angry: a to to dělají jehlou a a pak tam švihnou jen dva stehy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice No,tak mi sestřička volala a tripply prý dobrý..,ale vzhledem k horším výsledkům z prvotrimestriálu mám stejně genetickou konzultaci...o jééé..tak to si asi rovnou mám připravit prachy na harmony test,co?
30. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl neboj, to dobře dopadne..ghalvně, že testy dobrý... :grinning: :grinning:
30. led 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek