• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@jaka17 jj musí...jen jsem zvědavá co mi řekne... :wink:
30. led 2014 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 jo musí....
30. led 2014 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja myslim ze ne ze hlavni je ze testy jsou dobry a ta konzultace je spis pro jistotu..myslim kamisb na ni byla?
30. led 2014 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 tak to je husty ty prachy.. ale je dobrej ze do tohp jde jestli ho to bolelo u chlapa teda obdivuhodny
30. led 2014 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo já jsem happy,že jsou o.k...kolik jsem se neptala......to bude doktorů příští týden 2x zubař, 2x gynda :grinning:
30. led 2014 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl dyk jsi smaa říkala, že já mám vždycky pravdu:slight_smile:))a zase jí mám:slight_smile:))))) ale v tomhle případě mě to baví:slight_smile: a jsem ráda
30. led 2014 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: jo,jseš naše sluníčko... :wink: :wink: :wink:
30. led 2014 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice a mám radost...konečně po x měsících mě odpověděla Australanka na moji zprávu....takže budu mít soukromé hodiny jupppííí...a nebudu dělat jen pičičinky,ale něco užitečného...300 za hoďku,ale to jde...u rodilé australanky...snad přízvuku budu rozumě..no lepší než IRka.. :grinning:
30. led 2014 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já mela ucitelku z Edinburghu a to bylo taky maso.Australanku ne to mi pak musíš rict to taky asi bude výživný :slight_smile:
30. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo, byla a moc se jí to líbilo, jen mi to sousedka vyfoukla, protože jsem to měla v záloze nachystaný na narozky:( no vidíš to, já studovala 4 roky operní zpěv:slight_smile:
30. led 2014 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
30. led 2014 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jak se dočítám, tak snad všechno v pořádku a co nebylo, tak už v pořádku je :slight_smile:
Tak taky přidávám svojí trošku - screening v pořádku a minulý týden jsem byla na krvi v 16tt (nevím, jestli to jsou tripple), ale dneska jsem volala a taky dobrý. Tak snad je vše jak má být. Bříško už začíná vylejzat, ale zatím jsem to před žákama utajila (svetr prostě udělá zázrak).
Jinak nemít průkazku, tak stále nevím, že jsem těhotná - je mi stále skvěle a žádné velké problémy (spaní, nevolnosti, atd.) se nekonají.

A co vy? Už vás ty "blicí" manýry přesly? :grinning:

Já jdu na kontrolu 18.2. a pak na screening 3.3. Ale docela mi to utíká. Nevíte, jestli dělá dr. ultrazvuk? Naposledy mi ho nedělal, ale to jsem byla týden po screeningu.

A jakpak jsou na tom snažilky? Už aspoň něco malinkýho pozitivního?
30. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@coralin jo občas uci
30. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ježíššš chůdě..tak to bych nedala Irku... :grinning: Já chci jen tak jednou za 14 dní...zatím...a už radši šprtám.. :grinning: Pak dám vědět... :wink:
30. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 trochu mi mrzí, že mi to sousedka vyfoukla, chtěla jsem to dát mámě k narozkám:slight_smile: slyšela jsem na to samou chválu. Na druhou stranu je fajn, že si vyrazily spolu. Určitě bys zvládla i to trdlování :slight_smile: na jevišti, to si piš:slight_smile:
autor
@marke ahoooj tak gratuluju k bezproblémové mu těhu...já to mám taky tak.příští týden velký utz ;)
@janice_opice no vidíš to a co používá za techniku na rozezpívání?
autor
@muddledgirl to byla Skotka ;)ale to je to same na ten jazyk....;)
30. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no jo...já myslela Skoty a psala jsem o Irech..mě nějak hrabeee :grinning:
30. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke ahoj kočko...utajila...tak ten můj se utajit už nedá...ale to už tak u nás silnějších bývá :grinning: :grinning: :grinning: Ještě si občas zablinkám...ale už nechci.....Mně dělají vždy ultrazvuk... :wink: Jo,jo,to jsi byla na tripplech asi..
30. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@coralin holka to fakt nevím...já se od toho držím co nejdál já operne nepeju a vždycky mi to doma mimimimi akord a mimimimi nebo mamama a tak jako stupnice lezlo na nervy :grinning: stačilo,ze jsem musela hrát na klavír :slight_smile:ale název techniky tomu já nerozumíme :slight_smile:múzu se zeptat
30. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl snědà bábovka a Irka z Edinburghu :grinning: :grinning: ale co jsme hajene :grinning: aspon Se člověk zasmeje
30. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice hajene??? Já se počůrám fakt...Irka z Edinburghu..masakr... :grinning: :grinning: :-
30. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Tak držím palce, ať je vše OK. A už si necháš říct pohlaví?

@muddledgirl No hlavně, že tě to už skoro přešlo. Mě právě minule nedělal, ale kdyby mi ho dělal toho 18. tak ho zkusím ukecat na pohlaví, než půjdu na screening. A taky se už nemůžu dočkat, co to bude :slight_smile: JJ, taky si myslím, že to byly tripple - resp. kombinovaný screening, ale myslela jsem, že k tomu něco poví a ne jen to, že výsledky OK. Ale asi to rozebírají jen v případě, že by nějaké výsledky nevyšly v pořádku.

A jak holky, už máte vybraná jména? Tak sem s nimi :slight_smile:
30. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jisté těhotné a šestinedělky jsou hájené protože ty hormony s náma fakt třiskaj :slight_smile:
30. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to Ti teda můžu říct.....že čím dál víc.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@marke tak já už bych si ho nechala dřív říct kdyby to šlo ;)zatím to neslo,ale první odhad je holčička nepotvrzený...
30. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke Valinka/Matýsek (Valerie/Matěj)
30. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke zaplaťpánbů..ale když jdu ven,musím si předtím dávat bacha co jím... :grinning: Často nestihnu dolítnout,protože mi zle není... :unamused:

Tak hlavně,že máš vše o.k....holt dneska se člověk musí furt ptát.. :wink:
Samuel ...
30. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jeee, já jsem mezitím koukala na info u vašich fotek (mám na mysli to tady u zpráv) a jak vidím, tak jste změnili jméno klučíka z Vojtěcha na Matěje :slight_smile:
Jojo, jisté to bude až se to narodí (jak pohlaví, tak jméno) :grinning:
30. led 2014 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Kdy vám řekli pohlaví? Jééé, Samíka máme doma :grinning:
30. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek