• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@marke no ono Matej byla první volba pak jsme se nechali ukecat ale já vždycky chtěla Kubu a Mateje tak jsme se k tomu vrátili
30. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, děvčata. Jak se máte?
30. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no ve 13 tt řekl doktor asi kluk a 7.1. to bylo potvrzeno...viděla jsem kouličku :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke nebavily jsme se my dvě o tom,že my chceme Samíka nebo Claudii a Ty jsi říkala,že Sama máte doma a Claudie bude,když to bude holka?
30. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ;)))))) já vas četla a psaly jste,ze to bude Claudie,když to bude kluk :grinning: holka ty me fakt bavis :grinning:
30. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Receptury :slight_smile:
30. led 2014 ve 21:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Tak to ti to řekli hodně brzy :slight_smile: U nás to dr. v tom 13 tt neříká. A můj gyn. mi poté utz nedělal. Tak snad za těch 14 dní a fous :slight_smile:
No vidíš, to jsem už zapomněla, ale určitě jsme to byly my dvě, protože chceme, ale česky Klaudii a Sama máme. Tak kluk zatím vítězí Viliam (taky česky). Ale kéž by to byla holčička. No, popravdě, nakonec mi to je stejně jedno. Jak se říká, hlavně, že bude zdravý :slight_smile:
30. led 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jjjéééé to je dobře.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ten můj prcek se tam vždycky mele,že to furt ukazuje...to bude asi exhiboušek jako já,když se opiju :astonished:
30. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl že by byl teď opilý plodovou vodou? :slight_smile: hele, přiznej se, co mu tam do ní přimícháváš :grinning: A to už měl v 13 tt kouličky? To jsem myslela, že ještě není pohlaví vyvinuto - no, hloupá otázka, když ti to dr. řekl, ale fakt jsem četla, že pohlaví je plně vyvinuto někdy v 17 tt.
30. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ty se ještě par tydnu nenapijes :slight_smile:
30. led 2014 ve 21:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no já ji viděla,na vlastní oko...na 3D...Tak asi bude mít velký kouličky... :grinning:
30. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie mně Ti to ani nechybí....kupodivu...mé oblíbené pivo...cucla jsem si jednou a žádnej zážitek teda..... :grinning:
30. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a mam otázku, jak to mate se cvicenim? delate něco?
30. led 2014 ve 21:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie já neee....maximálně jednou za čas na delší procházku..no byli jsme asi třikrát na prochajdě 8-10 km ....ale asi budu chodit cvičit...začínají mě bolet záda
30. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie já jogu pro těhule
30. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no Můj Kuba se taky vycapoval:slight_smile:))))))a oni ty koulčky kluci maj takové zvětšené když se narodí ale neboj pak to splaskne do normálu:slight_smile:))
30. led 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Ty mě taky bavíš kočko...a dělám čočkovku.....přítel končí v deset...tak si pak dáme do nosu... :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to se budete vznášet u stropu :slight_smile:) ale mnam čočkovku mám ráda:slight_smile:))
30. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já po ní nijak moc neprdim...ale druhá polovička, ta annnooo...to já bych musela být u stropu pořád z té mé zeleniny... :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@janice_opice no holky, az to klapne, ja to bez cviceni nevydrzdim :slight_smile: Jsme oba hodne aktivni a pro me je vždycky peklo cekat..... :slight_smile:
30. led 2014 ve 22:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie no, určitě bych necvičila v prvním trimestru..
30. led 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie já bych si i zacvičila...ale známá si takhle zničila záda v těhu...protože cvičila špatně...a....to je hodně vytrénovaná posledních pár let...u nás nic není,jen těhu cvičení a to je asi od 5. nebo 6.měsíce...chci se zeptat,,
30. led 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja vim..... aspoň na ruce a zadek, bricho neee :slight_smile: Uvidíme jak to dopadne a co reknou doktori :slight_smile:
30. led 2014 ve 22:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.prebalit.cz/klidne-spani/ jsou krásné že???????:slight_smile:)))))))))
30. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ta zavinovačka se sovičkama:slight_smile:)) krásnááá
30. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie nojá ych taky opatrně ten první trimestr já začala s tou gravijogou až po ukonční prvního trimestru
30. led 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl koukníí na ty zavinoačky:slight_smile:)
30. led 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pěkné...já ale asi budu mít po kolegyni... :wink:
30. led 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja vim, a poslechnu pani :slight_smile:
udelej rohlicky, a všichni se na ne sesypou. Ja místo toho zdobeni (sul, kmin...) na ne pokladam platek syra a salam. to je pak zradlo :grinning:
31. led 2014 v 07:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek