IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
30. led 2014
@marke no ono Matej byla první volba pak jsme se nechali ukecat ale já vždycky chtěla Kubu a Mateje tak jsme se k tomu vrátili
tygrisek09
30. led 2014
Dobrý večer, děvčata. Jak se máte?
muddledgirl
30. led 2014
@marke no ve 13 tt řekl doktor asi kluk a 7.1. to bylo potvrzeno...viděla jsem kouličku 😃 😃 😃
muddledgirl
30. led 2014
@marke nebavily jsme se my dvě o tom,že my chceme Samíka nebo Claudii a Ty jsi říkala,že Sama máte doma a Claudie bude,když to bude holka?
janice_opiceautor
30. led 2014
@muddledgirl 😉))))) já vas četla a psaly jste,ze to bude Claudie,když to bude kluk 😃 holka ty me fakt bavis 😃
pinkywinkie
30. led 2014
Receptury 🙂
marke
30. led 2014
@muddledgirl Tak to ti to řekli hodně brzy 🙂 U nás to dr. v tom 13 tt neříká. A můj gyn. mi poté utz nedělal. Tak snad za těch 14 dní a fous 🙂
No vidíš, to jsem už zapomněla, ale určitě jsme to byly my dvě, protože chceme, ale česky Klaudii a Sama máme. Tak kluk zatím vítězí Viliam (taky česky). Ale kéž by to byla holčička. No, popravdě, nakonec mi to je stejně jedno. Jak se říká, hlavně, že bude zdravý 🙂
muddledgirl
30. led 2014
@janice_opice jjjéééé to je dobře.... 😃 😃 😃
muddledgirl
30. led 2014
@marke ten můj prcek se tam vždycky mele,že to furt ukazuje...to bude asi exhiboušek jako já,když se opiju :-o
marke
30. led 2014
@muddledgirl že by byl teď opilý plodovou vodou? 🙂 hele, přiznej se, co mu tam do ní přimícháváš 😃 A to už měl v 13 tt kouličky? To jsem myslela, že ještě není pohlaví vyvinuto - no, hloupá otázka, když ti to dr. řekl, ale fakt jsem četla, že pohlaví je plně vyvinuto někdy v 17 tt.
pinkywinkie
30. led 2014
@muddledgirl no ty se ještě par tydnu nenapijes 🙂
muddledgirl
30. led 2014
@marke no já ji viděla,na vlastní oko...na 3D...Tak asi bude mít velký kouličky... 😃
muddledgirl
30. led 2014
@pinkywinkie mně Ti to ani nechybí....kupodivu...mé oblíbené pivo...cucla jsem si jednou a žádnej zážitek teda..... 😃
pinkywinkie
30. led 2014
Holky a mam otázku, jak to mate se cvicenim? delate něco?
muddledgirl
30. led 2014
@pinkywinkie já neee....maximálně jednou za čas na delší procházku..no byli jsme asi třikrát na prochajdě 8-10 km ....ale asi budu chodit cvičit...začínají mě bolet záda
janice_opiceautor
30. led 2014
@pinkywinkie já jogu pro těhule
janice_opiceautor
30. led 2014
@muddledgirl no Můj Kuba se taky vycapoval🙂))))))a oni ty koulčky kluci maj takové zvětšené když se narodí ale neboj pak to splaskne do normálu🙂))
muddledgirl
30. led 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 Ty mě taky bavíš kočko...a dělám čočkovku.....přítel končí v deset...tak si pak dáme do nosu... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
30. led 2014
@muddledgirl to se budete vznášet u stropu 🙂) ale mnam čočkovku mám ráda🙂))
muddledgirl
30. led 2014
@janice_opice já po ní nijak moc neprdim...ale druhá polovička, ta annnooo...to já bych musela být u stropu pořád z té mé zeleniny... 😃 😃 😃
pinkywinkie
30. led 2014
@muddledgirl
@janice_opice no holky, az to klapne, ja to bez cviceni nevydrzdim 🙂 Jsme oba hodne aktivni a pro me je vždycky peklo cekat..... 🙂
muddledgirl
30. led 2014
@pinkywinkie no, určitě bych necvičila v prvním trimestru..
muddledgirl
30. led 2014
@pinkywinkie já bych si i zacvičila...ale známá si takhle zničila záda v těhu...protože cvičila špatně...a....to je hodně vytrénovaná posledních pár let...u nás nic není,jen těhu cvičení a to je asi od 5. nebo 6.měsíce...chci se zeptat,,
pinkywinkie
30. led 2014
@muddledgirl ja vim..... aspoň na ruce a zadek, bricho neee 🙂 Uvidíme jak to dopadne a co reknou doktori 🙂
janice_opiceautor
30. led 2014
http://www.prebalit.cz/klidne-spani/ jsou krásné že???????🙂)))))))))
janice_opiceautor
30. led 2014
Ta zavinovačka se sovičkama🙂)) krásnááá
janice_opiceautor
30. led 2014
@pinkywinkie nojá ych taky opatrně ten první trimestr já začala s tou gravijogou až po ukonční prvního trimestru
janice_opiceautor
30. led 2014
@muddledgirl koukníí na ty zavinoačky🙂)
muddledgirl
30. led 2014
@janice_opice pěkné...já ale asi budu mít po kolegyni... 😉
pinkywinkie
31. led 2014
@janice_opice ja vim, a poslechnu pani 🙂
udelej rohlicky, a všichni se na ne sesypou. Ja místo toho zdobeni (sul, kmin...) na ne pokladam platek syra a salam. to je pak zradlo 😃

Začni psát odpověď...

Odešli