• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
Dobré ráno, holky....tak už je mi dobře, Homeovox zabral skvěle..
@marke ahoj, tak to je fajn, že máš všecko v pořádku..mě se po učení stýská, ale chápu, že mne Dr. do práce nepustí...
@pinkywinkie já bych to taky se sportem až se to povede nepřeháněla, je tu velké riziko potratu..no a pokud je to takhle vymodlený, tak se něco holt musí vydržet...aspoň do 12tt, všude to i píšou...hlavně aby to vyšlo... :grinning: :grinning:
@janice_opice jani, z jógy jsem se odhlásila, ty asi taky ještě ležíš, nebo jak ti je???Našla jsem těhu jógu i u nás v Říčanech, tak to vyzkouším, ale určitě bych se chtěla zase sejít i u Tebe...na kafčo...
31. led 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jasne ja lezim nejsem jeste vubec ok...
31. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak se pěkně kurýruj
31. led 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čičinko...já dobrý....jsem letes naštěstí nějaká imunní...dnes slezina v práci,oslava narozek....vedoucí....tak snad tam nic nechytnu.... :unamused: Ty se hezky kurýruj... :wink: :wink: :wink: Snad budeš mít už klid...
31. led 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no snažím se,ale je to pěkně otravný - nevim co to z tý školy dotáhnul..:(
@muddledgirl no já díky tomu, že to na mě doma útočí od začátku tak už jsem to asi neustála a nejhorš jsou fakt ty nemoce od dětí co nosí domů Jakub...a jak se nenadopuju práškama tak to jde asi pomalejc..ale jako je to lepší než ve středu no
31. led 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: .. holky potřebuju poradit...beru listovku ,piju kontryhel a ted jsem objevila ještě nějaky Femibion,znáte to a mohla bych ho brát?Máte s tim někdo zkušenost? Děkuji a a přeji všem hezký den :wink:
31. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,to je jasný...to je děs no...
31. led 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj kočí...Femibion je dobrý,určitě bys ho mohla brát...je tam naštěpená listovka......takže listovku k tomu nemusíš....Já brala dlouho jen listovku /bylo mě blbě...k tomu další tři prášky/...Femibion mám a měla jsem ho párkrát...s vitamínama to nepřeháním.. :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl děkuji moc :wink: ..nebyla jsem si jista...náhodou jsem na to narazila tak jsem chtěla vědět jestli s tim má někdo zkušenost..nechci s tou podporou pro těhu zase nějak přehánět aby toho nebylo moc :grinning:
31. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani :wink: myslím,že Jani, Kamča a Opička berou Femibion taky.... :wink:
31. led 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani jj já beru Femibion už 3 měsíce před těhu a furt....ted už ten od II trimestru tedy:slight_smile: já k němu ještě stejně brala listovku z úplnýho začátku před těhu a v prvních počátcích těhu tu na předpis...
31. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Hoky nevim jeslti to poznáte jo...ale tohle je naše roztažený mimi---to v tom kolečku vypadá jako pindíkk ale doktor si myslí, že je to spíš kávový zrnko:slight_smile:) jsem fakt zvědavá a strašně se tomu chechtám:slight_smile: jak je to krásně nejasný...ono je to asi i blbě vidět..všichni tvrdí že je to pindík,ale já si myslím, že tam ta čárka je a ta pipnka je taková u těch holek nafouklá:slight_smile: no jsem fakt zvědavá :grinning:
31. led 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já nevim...přikláním se k holce :wink:
31. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: já jsem fakt opice ..teda orpavdu jsem tak zvědavá:slight_smile:))
31. led 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nebyly by tam vidět i kouličky,kdyby to byl kluk? :astonished:
31. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele já se divim, že to ten doktor stihl vůbec vyfotit páč to se prte tak mlelo:slight_smile: že se divim, že to vůbec stihnul:slight_smile: jako mám ještě fotku z utz Kubíka,ale ten se rozcapoval furt:slight_smile:))) akže u něj zjistit, že je kluk nebyl problém:slight_smile:) a ro zcapování mu zůstalo dodnes. :slight_smile:))))))))))))))))))))))))
31. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, jsem si právě říkala,že ten můj bude malej exhinoušek,když to tak ukazuje...i když takhle rozcáplýho jsem ho neviděla....ale tam nevidim skoro vůbec na obrazovku...jen když mě to pak doktor ukáže...
31. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no oni ti kluci to asi tak maj, jak říkám Kuba se rozcapoval hned prakticky :slight_smile:)))))
31. led 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no,kámoška má kluka...kterej nesnáší doma chodit oblečej...ještě mu nejsou tři...Nevím co bude dělat až ho dá do školky... :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ti říkám jako ten náš tu furt rozcapenej furt bez trenek nesnáší na noc pyžamo a hrůza no ve 12 :grinning: :grinning: oba furt holý zadky jak jim lezou z trenek nebo kalhot no děs:slight_smile:)) takže i proto budu ráda za holčičku:slight_smile:))))))))))))))))))))--ne dělám si legraci je mi to fakt jedno, jednoho pindoura navíc klido :slight_smile:))
31. led 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice za mě je to taky holka :wink: a jak říkáš oni to mají ty holky taky pěkně nafouklé tu pipinku když se narodí, takže to může být ono....
nám už holku taky řekli hned ve 12tt, chodili jsme na screnning k jednomu dost vyhlášenému doktorovi v Brně a řekl, že on už pozná i zárodek toho pohlaví, takže to klidně může říct na tuty ...
31. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@martas14 hele pro srovnání jo...tohle je fotka Kubajze:slight_smile:))))) tam je to jasně vidět no ne?
31. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj hani, já už taky dělám přípravu na ten jarní pokus a zobu femibion a chilli jak poradily holky, to rozhodně ničemu nepokazí a pak ještě přidám ten čaj baby Radnické a bude to tutovka, takže klidně to něčím podpoř, ale je fakt, že v tom femibionu je tak celkem všechno, že k tomu už listovku nepotřebuješ...
31. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
31. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no díky kolečku vidím, ale jinak se tam nemůžu pořádně zmotat :grinning: :grinning: :grinning: spíš mi příjde jak kdyby ti tam stála kočka :grinning: :grinning:
31. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jinak máš pravdu, že ty prachy za tu operaci jsou teda brutál :angry: :angry: jsem slyšela, že myslím v olmecu to dělají zadarmo, že je to vlastně jen jako by odběr materiálu, ale jinak vesměs všude to je za tu desítku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....no můj celkem od mlada trpí na záda, takže fakt je dobrej, že na to nakonec svolil, bo po té první chudák nemohl moc ani chodit, já jen doufám, že ta druhá operace bude lepší, ono se říká že po druhé už je to lepší, tak uvidíme.....
31. led 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no jasný ta z těch nafukovacích balonku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@martas14 mno jooo proto jsem to kolečko dělal apřeci jen je to už doba, fotka je vybledlá a tenkrát tak dokonalý utz nebyly:slight_smile:
31. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no anechcete to zjistit v Olmecu?
31. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek