• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@martas14 no tak my mohli chodit k sebevyhlášenějšímu,ale když to škvrně mělo furt překřížený nohy anebo skákalo kozáčka:slight_smile: tak neuděláš nic:slight_smile:)
31. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jsem se dobře nasmála prý z nafukovacích balónků :grinning: :grinning: ale fakt to tak vypadá :grinning: :grinning:
31. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ono je to i jak si doktor poradí.... mě tam dali k jedné ženské a ta zaboha nemohla malou vyšetřit na tom druhém screnningu nechala mě tam chodit dvě hodiny po chodbě furt mě různě natáčela a šťouchala do malé a prd, už jsem fakt byla na ni vzteklá, tak jsem řekla že chci jít k tomu druhýmu jestli by mě nevzal, tak mě tam rychle natlačili, že zkontrolovat tu mozkovou a srdeční činnost a změřit hlavičku nebo co se to všechno dělá a on to měl za pět minut vše mi na obrazovce krásně ukázal spočítali jsme spolu prsty na rukách, na nohách a naprostá pohoda ukázal mi i fifinku malé no prostě luxus a to mě baba před pěti minutama řekla, že mám jít dom a dojít za týden, že je to nevyšetřitelné :angry: :angry: :angry:
31. led 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no však uvidíme no příští týdne jak dostaneme šikvonýho doktora, muj si myslí, že je to holka no:slight_smile:
31. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice což o to do Olmecu by nebyl problém zajet, ale tím, že se získávají ty spermie tak těžko a jsou ještě takové jakoby nedonošené :sweat_smile: tak jsou choulostivé proto je ani nechci mrazit a tady jsme to minule měli tak že můj šel o půl deváté na operaci v devět ho přivezli, řekli mi že se naštěstí něco našlo a já šla za deset minut na OPU no a ten den nám je rovnou i oplodnili a díky tomu si myslím, že se to i povedlo a ten Ket už né, že to prostě na ně bylo už moc dlouho s tím mražením.......no jsem fakt zvědavá jak to půjde teď :unamused: přeci jen je to skoro už tři roky, jsme zase starší atd. :unamused:
31. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo tátové a jejich malé princezny, ty si je umí tak omotat, že kolikrát až závidím :grinning: :grinning:
tak příští týden už bude zase nová fotečka no paráda
31. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele at zobe ten přípravek a jí hodně pomerančů...nevim,jelsti to u nás zabralo,ale měli jsme mnohem lepší spermio u posledního pokusu :slight_smile:
31. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele no jo myslim, že bude posranej jak z kluka tak z holky, on už je tatínek posranej ted:slight_smile:))) ale ty holky to s těma tátama fakt umí vim to u sebe:slight_smile:))))..i s růžovym kočárem bude jezdit on ..obrovksej motorkář :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem mu totiž řekla, že jsem se rozmyslela a vybrala si nádhernej kočár růžovej na netu a že jeslti to bude holka tak h o proste chci a on normálně neprotestoval..i jsem mu ukazovala nějakej na netu(růžovej samozřejmě nebude jsem ho jen škádlila a dost mě překvapil reakcí:slight_smile:) :grinning:
31. led 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já se loučím, měla jsem nějaký divný pocit a na UTZ se potvrdilo, že mimčo nežije.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt nemám na koníka sílu a zkoušet to už nebudeme, takže krásné těhulení a hodně zdravých miminek přeju...
31. led 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 janìiiiii to neeeeeee :((((((((((( je mi to strasne moc litoooooo; ((( na to snad ani neni co rict...bulim tu jak zelva :sob::sob::sob::sob:kdybys preci jen chtela nekdy I kdyz chapu ze ted ne...to je neferrr:((((((((
31. led 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je strasny, strasny, je mi to hrozne lito, drz se!!!! moc na tebe budu myslet!
31. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tam je to vidět bez debat u Kubajse
31. led 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo...to mě je strašně líto...drž se holka naše.
31. led 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mne je z toho strasne moc smutno tohle neni fer a nwmelo by se to stavat
31. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nemělo.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: zas brečim...je mi to líto..
31. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 zlatoooo.... Achjo..co ˇrict.... Do pr....do pr.... Proc je svět tak nespravedlivej.... :frowning2:
31. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A do prdele........ :( nemám slov, proc je to tak nespravedlivy!
31. led 2014 ve 23:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to snad neee Jani ... drž se holka..ten zivot je tak nespravedlivy..proc se tohle vsechno nedeje tem s....m co to nekde odlozi nebo zabijou... DRŽ SE!!!! :':cry: :':cry: :':cry:
1. únor 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@martas14
@muddledgirl
Moc děkuji ..nechci to prehnat s tim vsim abych to neprekombinovala,ale dam ten femifbion a tu listovku s kontryhelikem zatim necham taky..na chilli si netroufam...
1. únor 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ahoj jak se mas ty????? Co brisko? U ma zatim porad 3v1 :slight_smile: ještě se držíme :slight_smile:
1. únor 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani klidne si troufni nic ti to neudělá - zatím všechny co to zobaly tak úspěch pokud se nemýlím :slight_smile: proste to prokrví sliznici a ta pak vse lip přijme :slight_smile:
1. únor 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zpráva pro všechny květnovky!!!!!!..Radka (akdar5) včera porodila krásnou holčičku..o fotku se s vámi co nejdřive určitě podělí :slight_smile:
1. únor 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
1. únor 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahojky,jak pak se máte pidísci, pěkně to letí,viď? :wink: :wink: :wink:
1. únor 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ja tam vidím holčičku :slight_smile:
1. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl to teda - uz za chvíli 35tt :slight_smile: snad ještě vydržíme - za mesic musí ven tak jako tak :slight_smile:
1. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :wink: snad jooo :wink: to jo to musí.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek tak to se tesim na ty ruzovy sovicky ;)))
1. únor 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek to je neuveritelny jak to u tebe uletelo to je mazec a za par tydnu je mas u sebe...mas naplanovanyho cisare anebo normalne? Asi normalne vid kdyz je vse ok ;)
1. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no oni chtějí u Apo císaře.. Pry kvůli bezpečnosti ... Zatím mi normál nikdo nenabídl ani náznakem...
1. únor 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek