• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
autor
@pidisek ty jo to je zvláštní a máš jako nějakej problém? řekli ti proč kvůli bezpečnosti?
1. únor 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemám - těhotenský ne - u Apo se pry dvojcata rodí císařem ... Ale ja mam ještě navic slabou rohovku a tohle uz muže byt indikace - při tlačení by mohla prasknout ..,ale i tak nevím proc ta moznost jakoby nepadla... No ještě uvidíme :slight_smile:
1. únor 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no hele každopádně už se těšim jak nám sem dáš fotečky:slight_smile:))
1. únor 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no ja jsem na ne tak zvědavá :slight_smile:
1. únor 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek hlavně nezapomen jak na tebe byli celé těhu úplně hodnoučké a zlatoučké...málokterá má s dvojčátkama až takovou pohodu:slight_smile:))takže mamko koukej jim to vrátit :slight_smile: až do 18 :slight_smile: doufám, že vás uvidim i na živo:slight_smile:
1. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek já se taky těším na fotečky moc...dvojčátka jsou roztomilí..
1. únor 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasný malinka krásnej klučík:slight_smile:))
1. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo,hrozně roztomiloučkej. :wink:
1. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 je mi to tak líto, na to není slov útěchy, proč se něco takového stává :pensive: :pensive: ...hodně síly holka, ať zase brzy výjde sluníčko
1. únor 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo už týden zobká ten profertil a k tomu ještě mácu :wink: :wink: sice nevím jestli nám to může v něčem tam přilepšit, ale snad to aspoň pomůže aby to bylo tak kvalitní jak posledně, to nám bude stačit :wink:
plus samozřejmě začnu s tím importem pomerančů
1. únor 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 to je dobře zlato bude to dobrý uvidíš!!!!!! :wink:
1. únor 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice náhodou drsný motorkář s růžovým kočárem to nemá chybu, vím jednoho takového mám doma, akorát můj nemá culík, bo jaksi odchází vlasy do exilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nikdy moc nevěřila, že se mi může líbit růžová, ale hold ty holky jsou takové žvýkačky k umuchlání, že to bez toho nejde
1. únor 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já s tím už vyloženě počítám holka, ale mám strach abych pak nepadla moc na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no on ten můj sice culík má, nicméně teda tam nahoře už pomalu taky hází prasátka :grinning: :grinning: :grinning: ale když byl mladší tak prej to byl šílenej hustovlas ta doufám že prět bude mít vlasy po něm a ne po mně:slight_smile: ale růžovej kočár fakt nebude:slight_smile:..no holka člověk do toho prostě musí jít naplno no....jinak to ani nemá smysl i když parrat padne na hubu bohužel,ale to se nestane v tvém případě :wink:
1. únor 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak peču prošívanou deku,snad kousek zbyde než přijde manža z práce:slight_smile:
:slight_smile:
1. únor 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice porošívanou deku..hoď mi recept kočko,please...já chtěla rohlíčky...ale dává se tam sádlo....tak když ho v Lidlu najdu tak bych je dnes nebo zítra zkusila.... :grinning: Budu muset do Lídlu,jsme zas vybrakovaný....mám chuť na bramborák zas...máme pár brambor,tak budu muset pro vejce a česnek.., :unamused: Jsem usnula jak mimino..
1. únor 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to si pis ze jo - dame kafe :slight_smile: ja jim to slibuju denne ze budou mít krasný dětství te jim všechno vrátím :slight_smile:
1. únor 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl fotek bude milion to vím uz ted :slight_smile:
1. únor 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :wink: :wink: :wink: Ty budeš určitě hodná mamka.. :wink: to je jasný......a těšíme se,ale ještě máte čas... :sunglasses: tak ať se tam zatím ty prďolky držej ... :wink:
1. únor 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl musí ještě 4 týdny :slight_smile: říkám jim to furt zlatíčka to určitě zvládnou bobečci.. :slight_smile:
1. únor 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj hodim az budu na pc ju takhle to vypada
1. únor 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jen jsem ji tam nechala dyl nez obvykle tak ma trochu nahnedle okraje
1. únor 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek taky věřím,že jo... :grinning:
1. únor 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vypadá v pohodě,k nakousnutí :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl je jednoducha a dobra
1. únor 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mňam....letim pro vejce, čenek,špenát a tak...musím udělat bramborák
1. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vezmi si tvaroh vanickovej nwbo dva a vanilkovej puding
1. únor 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéé jási to nepřečetla...ale tvaroh mám a puding asi ne....ale zítra je taky den..
1. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl PODLE POTŘEBY

mouka na vysypání  tuk na vymazání

TĚSTO 1
1 balíček pudinkový prášek
1 balíček vanilkový cukr 1
sklenice tvaroh
 mléko
1 ksvejce
 cukr krupice

TĚSTO 2
1 balíček prášek do pečiva
2 hrnečky polohrubá mouka
3 lžíce kakao
0,5 hrnečku olej 
1 hrneček cukr krupice
0,5 hrnečku voda
4 ks vejce

Nejprve si připravíme tvarohové těsto. Smícháme tvaroh, pudink, vanilkový cukr, vejce a mléko a osladíme podle chuti. Máme-li tvaroh ve vaničce, tak mléko není potřeba.

Na druhé těsto smícháme všechny ingredience a vylijeme na vymazaný a vysypaný plech. Namíchaný tvaroh dáme do tvořítka na pusinky nebo do sáčku a ušijeme prošívanou deku. Komu nevyjde, příště přidá více tvarohu, ale mně vystačí úplně jeden, jak je vidět na snímku před vložením do trouby.

Připravenou prošívanou deku vložíme do trouby a už jen upečeme asi na 175 °C stupňů.
1. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek