IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
1. únor 2014
@muddledgirl ty tvarohy jsem dala dva a už bez mléka a neměla jsem vanilkovej puding tak jsem dala kokosovej a taky dobrý 🙂 pekla jsem to cca 20-25 minut ale to dle své trouby
muddledgirl
1. únor 2014
@janice_opice super...děkuju moc.. 😃 😃 😃 Možná už zítra vyzkoušim..Koukám na vylomeniny na netu,tak se zase bavim....ááá mimís dostal chuť na kuřecí šunčičku výborná...od tý doby,co jsem ochutnala tu z Lidlu,jinou nestrčim do pusy,i když je šíleně drahá.... 😉
muddledgirl
1. únor 2014
@janice_opice mohly by se přetočit chutě ze sladkého na maso... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
1. únor 2014
@muddledgirl no tak to umě furt vede sladký ..sere mě že se neůžu vyhrabat z tý nemoci sotva dýchám, teče mi z očí a nosu a ještě se mi to dnes vrazilo na průdušky už doma nemám žádnej med:///hlavně už ho mám plný zuby stejnak ..nebaví mě to jeslti to nepovolí jdu v pondělí k doktorce o je super
muddledgirl
1. únor 2014
@janice_opice u mně taky vede...ale radši aby se to změnilo na chvíli.....jako včera 6 zákusků na oslavě,2 chlebíčky, pak doma sušenka a ještě něčím jsem se pak cpala a to mě bylo špatně...ale z přežrání 😃 😃 😃 To mě mrzí,že Tě to nepřešlo...To radši běž no.....no já když nejsem těhu,tak mě nepomáhá ani 1000 paralenů....vždycky až třeba pátý den mě klesají horečky...to vždycky trpim,jak zvíře.....mě jak přišla nízká teplota,tak hned odešla..což asi poprvé v životě...je fakt,že já skoro nikam nechodim...občas jdu do nějakých obchodů to jo...ale ne každý den..a jinak vlastně sedím doma.....ke kamarádkám co mají děti nelezu... 😉
janice_opiceautor
1. únor 2014
@muddledgirl no já si vzala jen jeden paralen půlku a půlu, zvýšenou teplotu jsem měla jen ten jeden den, já na vysoký horečky moc netrpím,ale nemůžu vůbec dýchat a strašně se mi ta rýma a všechn vrazio na průdušky..je to hnus dost to bolí a furt mi teče z očí...a toj sem tak odolávala jak chodili furt nemocní..no z tý školy to je hned....tam ty děti furt něco tahaj no to je těžký
muddledgirl
1. únor 2014
@janice_opice já na tyhle věci normálka děsně trpim...ale tak nějak co se řeší dítě,tak mám od nemocí klid je to zajímavý....Zadýchávám se děsně...ale to přisuzuju astma....mám doma prášky na alergii a foukačky/od obvoďačky/,ale zatím se tím necpu....ale šla bych tam nějak třeba ke konci ordinaček,aby tam nebylo milion lidí...ale vPraze..tam jsou lidi asi furt,že...to je hned z těch škol a školek ,to je jasný... 😉
janice_opiceautor
1. únor 2014
@muddledgirl já mámm doktorku v baráku praktickou🙂 tak jí zavolám a řeknu jí to a domluvim se kdy přijít....🙂
janice_opiceautor
1. únor 2014
@muddledgirl ted dorazil manžel z práce, donnesl mi medík, udělal cibuli s medem plácli jsme mi na prsa a hrud nakrájenou cibuli s olivovym olejem zabalili do igelitu a šátku a zahnal mě do postele je to moje zlatíčko zlatý....včera jel večer v 20 z práce a ještě zajel do Kauflandu na velkej nákup..přijel v 22.30 hodil do sebe něco jídlu a šel se psem a ještě se staral jak mi je...🙂)) já ho tak miluju
muddledgirl
1. únor 2014
@janice_opice tak to je super,že jí máš v baráku...taky mám takový zlatíčko doma...že se o mně hezky stará...je fakt,že i normálně mi rád udělá k snídani třeba vajíčka.... 😃 Máme kliku....doufám,že to s nima zvládne už navždy...jinýho bych doma nechtěla.... 😃
muddledgirl
1. únor 2014
Máte někdo holky ozkoušené těsto na pizzu.....hrozně ji miluju,ale ty polotovary mi nejedou,co jsem těhotná...žádná škoda....Jestli jo,prosím hoďte receptík....Mám radši recepty,které už někdo ozkoušel..Já zatím dělala pizzu jen z pita chleba..to není ale ono...děkuji
janice_opiceautor
1. únor 2014
@muddledgirl ja jo, ale ted nejsem.schopna ti ho najit pac mam rozsypany sesity
muddledgirl
1. únor 2014
@janice_opice 😉 😉 😉 to vůbec nespěchá...třeba někdy... 😉
janice_opiceautor
1. únor 2014
@muddledgirl zitra na to juknu ted koukame na psa basketbalistickyho a prcek kope pekne do mocaku 🙂 uz jsem.mela strach celej den byl klid 😉
muddledgirl
1. únor 2014
@janice_opice 😉 to je dobře,jen ať kope...já udělala pár palačinek a teď přítel dělá bramboráky...protože jsem musela na ty bramboráky použít olej s příchutí máslové ramy a z toho se můžu pob....tak taky pustím telku.. 😉
janice_opiceautor
2. únor 2014
@muddledgirl máš domácí pekárnu?
janice_opiceautor
2. únor 2014
@muddledgirl tenhle recept mám vytisklý a dělala jsem jinak mám ještě recept pro domácí pekárny

http://www.recepty.cz/recept/domaci-pizza-3361
muddledgirl
2. únor 2014
@janice_opice nemám, my už takhle ty věci nemáme kam dát.... 😃 děkuju kočko...A jak je po ránu?Lepší po zábal?
janice_opiceautor
2. únor 2014
@muddledgirl alle asi jo sice furt mluvim jako Drupi, ale už mě ty průdušky nebodají a nepálí a konečně vysmrkávám a odkašlávám, takže dneska první den co je mi fakt líp, i když kdybys mě slyšela tak si to nemyslíš.-) ted jdu dělat do sklenice ten sirup z cibule a medu do zásoby i jako prevenci🙂
jinak na te recept co jsem ti dala odaz ten mám vytisklý a pekárnu nepotřebuješ...mám ještě jeden do pekárny 😉 jdu si poslechnout srdíčko, to prte je tam náky hodný 🙂
muddledgirl
2. únor 2014
@janice_opice tak to ráda slyším....Ale asi si dokážu předtavit,jak odkašláváš...znám to dost dobře.....Jejda,ten sirup Ti nezávidim.....Jinak jasňačka,že nepotřebuju pekárnu na ten recept...čtu néé 😃 😃 😃 Seš moc hodná....Asi tak zítra vyzkouším...možná i dnes....už nevím co do kolečka vařit..neustále bych jedla špenát a bramboráky... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
2. únor 2014
@muddledgirl a víš, že ten sirup není špatnej? jsem včera říkala manželovi, když mi ho naléval na žíci že teda se bojim, že se poblinkám,ale ono jak je to sladký tak to neni špatný a navíc jak nic necítím a nemám pořádně chut tak o to líp🙂)))) takže jdu vytvářti sirup do zásoby pro všechny i jako prevenci asi je to fakt dobrý jo a pila jse vincentku a ta taky asi zabrala.....
muddledgirl
2. únor 2014
@janice_opice do mně ten sirup teda cpala celé dětství..fuj....na mně teda nejlíp zabíral bromhexin...a dnes většinou potřebujou na záchvatový kašel spíš foukačky než cokoli jiného.... 😉 😉 😉 Vincentku,to je zajímavý,tu jsem pila jako malý,když mě zavřeli do nemocnice kvůli vykřičenejm hlasivkám 😃 😃 😃
janice_opiceautor
2. únor 2014
@muddledgirl mno jo,tak to já en sirup neznám a bromexin nevim snažim se chemii vyhnout🙂
muddledgirl
2. únor 2014
@janice_opice tak v těhotenství to je jasný...ale já se od dětství vyloženě dusila...to bez léků nešlo... 😉 A z toho sirupu málem blinkala...odjakživa teda sirupy nemusim...
coralin
2. únor 2014
@janice_opice Jani, není to nic důležitýho, jen jsem se ptala ze zvědavosti, ale jestli to bylo mimimi a mamama.. tak to vypadá na Bellcanto, ale kdyby to bylo riririri a rarara... tak to zas může být Szamoszi🙂 😃 Na klavír bych hrála hned.... to jsem vždycky chtěla, jen jsem u toho nevydržela, nějak....
kamisb
3. únor 2014
Ahoj, krásné dobré ráno, tak jsem se včera vrátila a jak jsem vás dočítala tak jsem skoro plakala ...jaka17 mi bylo strašně moc líto ...někdy je ten svět tak hrozně moc nespravedlivej 😞

@janice_opice - doufám, že si k tý doktorce zajdeš ...už je Ti blbě dýl tak by jsi asi raději nějaký léky měla dostat určitě budou vědět co smíš a co ne.
muddledgirl
3. únor 2014
@kamisb Ahoj kočko....tak co máš dneska na pláně?Já trochu poklidim a hlavně se jdu najíst,mám hroznej hlad...radši se už nevážim 😃 No jo,s Jakou je to smuný... 😞 😞 😞 .ale nenaděláš nic...život je občas sakra nespravedlivej....
janice_opiceautor
3. únor 2014
@kamisb ahoj tak jak jsi se mela? Mne uz je dneska lip mnohem uz jen chraptim a kaslu slo to odshora od dutin az na prudusky a tim, ze jsem si vzala akorat 2x na noc pulku paralenu tak holt to jde pomaleji 😉 s tou Jancou je to smutny ;/ani si nepredstavuju co mudi absolvovat
muddledgirl
3. únor 2014
@janice_opice nějaké mrvo dnes..no...já se dala do úklidu...včera jsme spala skoro celý den...už mi z toho hrabalo.....uklízím kuchyň a dělám prošívanou deku...no a co se mi zas nepovedlo...nemohla jsem přijít na to kam jsem dala kakao,které jsem minule koupila..našla jsem podobný pytlík a dala lžíci kakaa do těsta a ejhle,ona káva......takže to bude i skávou... 😉
muddledgirl
3. únor 2014
@janice_opice to je dobře,že Ti je líp.. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli