• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@muddledgirl ty tvarohy jsem dala dva a už bez mléka a neměla jsem vanilkovej puding tak jsem dala kokosovej a taky dobrý :slight_smile: pekla jsem to cca 20-25 minut ale to dle své trouby
1. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice super...děkuju moc.. :grinning: :grinning: :grinning: Možná už zítra vyzkoušim..Koukám na vylomeniny na netu,tak se zase bavim....ááá mimís dostal chuť na kuřecí šunčičku výborná...od tý doby,co jsem ochutnala tu z Lidlu,jinou nestrčim do pusy,i když je šíleně drahá.... :wink:
1. únor 2014 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice mohly by se přetočit chutě ze sladkého na maso... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2014 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak to umě furt vede sladký ..sere mě že se neůžu vyhrabat z tý nemoci sotva dýchám, teče mi z očí a nosu a ještě se mi to dnes vrazilo na průdušky už doma nemám žádnej med:///hlavně už ho mám plný zuby stejnak ..nebaví mě to jeslti to nepovolí jdu v pondělí k doktorce o je super
1. únor 2014 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice u mně taky vede...ale radši aby se to změnilo na chvíli.....jako včera 6 zákusků na oslavě,2 chlebíčky, pak doma sušenka a ještě něčím jsem se pak cpala a to mě bylo špatně...ale z přežrání :grinning: :grinning: :grinning: To mě mrzí,že Tě to nepřešlo...To radši běž no.....no já když nejsem těhu,tak mě nepomáhá ani 1000 paralenů....vždycky až třeba pátý den mě klesají horečky...to vždycky trpim,jak zvíře.....mě jak přišla nízká teplota,tak hned odešla..což asi poprvé v životě...je fakt,že já skoro nikam nechodim...občas jdu do nějakých obchodů to jo...ale ne každý den..a jinak vlastně sedím doma.....ke kamarádkám co mají děti nelezu... :wink:
1. únor 2014 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já si vzala jen jeden paralen půlku a půlu, zvýšenou teplotu jsem měla jen ten jeden den, já na vysoký horečky moc netrpím,ale nemůžu vůbec dýchat a strašně se mi ta rýma a všechn vrazio na průdušky..je to hnus dost to bolí a furt mi teče z očí...a toj sem tak odolávala jak chodili furt nemocní..no z tý školy to je hned....tam ty děti furt něco tahaj no to je těžký
1. únor 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já na tyhle věci normálka děsně trpim...ale tak nějak co se řeší dítě,tak mám od nemocí klid je to zajímavý....Zadýchávám se děsně...ale to přisuzuju astma....mám doma prášky na alergii a foukačky/od obvoďačky/,ale zatím se tím necpu....ale šla bych tam nějak třeba ke konci ordinaček,aby tam nebylo milion lidí...ale vPraze..tam jsou lidi asi furt,že...to je hned z těch škol a školek ,to je jasný... :wink:
1. únor 2014 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já mámm doktorku v baráku praktickou:slight_smile: tak jí zavolám a řeknu jí to a domluvim se kdy přijít....:slight_smile:
1. únor 2014 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ted dorazil manžel z práce, donnesl mi medík, udělal cibuli s medem plácli jsme mi na prsa a hrud nakrájenou cibuli s olivovym olejem zabalili do igelitu a šátku a zahnal mě do postele je to moje zlatíčko zlatý....včera jel večer v 20 z práce a ještě zajel do Kauflandu na velkej nákup..přijel v 22.30 hodil do sebe něco jídlu a šel se psem a ještě se staral jak mi je...:slight_smile:)) já ho tak miluju
1. únor 2014 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to je super,že jí máš v baráku...taky mám takový zlatíčko doma...že se o mně hezky stará...je fakt,že i normálně mi rád udělá k snídani třeba vajíčka.... :grinning: Máme kliku....doufám,že to s nima zvládne už navždy...jinýho bych doma nechtěla.... :grinning:
1. únor 2014 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Máte někdo holky ozkoušené těsto na pizzu.....hrozně ji miluju,ale ty polotovary mi nejedou,co jsem těhotná...žádná škoda....Jestli jo,prosím hoďte receptík....Mám radši recepty,které už někdo ozkoušel..Já zatím dělala pizzu jen z pita chleba..to není ale ono...děkuji
1. únor 2014 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja jo, ale ted nejsem.schopna ti ho najit pac mam rozsypany sesity
1. únor 2014 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: to vůbec nespěchá...třeba někdy... :wink:
1. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl zitra na to juknu ted koukame na psa basketbalistickyho a prcek kope pekne do mocaku :slight_smile: uz jsem.mela strach celej den byl klid :wink:
1. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :wink: to je dobře,jen ať kope...já udělala pár palačinek a teď přítel dělá bramboráky...protože jsem musela na ty bramboráky použít olej s příchutí máslové ramy a z toho se můžu pob....tak taky pustím telku.. :wink:
1. únor 2014 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl máš domácí pekárnu?
2. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl tenhle recept mám vytisklý a dělala jsem jinak mám ještě recept pro domácí pekárny

http://www.recepty.cz/recept/domaci-pizza-3361
2. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice nemám, my už takhle ty věci nemáme kam dát.... :grinning: děkuju kočko...A jak je po ránu?Lepší po zábal?
2. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl alle asi jo sice furt mluvim jako Drupi, ale už mě ty průdušky nebodají a nepálí a konečně vysmrkávám a odkašlávám, takže dneska první den co je mi fakt líp, i když kdybys mě slyšela tak si to nemyslíš.-) ted jdu dělat do sklenice ten sirup z cibule a medu do zásoby i jako prevenci:slight_smile:
jinak na te recept co jsem ti dala odaz ten mám vytisklý a pekárnu nepotřebuješ...mám ještě jeden do pekárny :wink: jdu si poslechnout srdíčko, to prte je tam náky hodný :slight_smile:
2. únor 2014 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to ráda slyším....Ale asi si dokážu předtavit,jak odkašláváš...znám to dost dobře.....Jejda,ten sirup Ti nezávidim.....Jinak jasňačka,že nepotřebuju pekárnu na ten recept...čtu néé :grinning: :grinning: :grinning: Seš moc hodná....Asi tak zítra vyzkouším...možná i dnes....už nevím co do kolečka vařit..neustále bych jedla špenát a bramboráky... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2014 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl a víš, že ten sirup není špatnej? jsem včera říkala manželovi, když mi ho naléval na žíci že teda se bojim, že se poblinkám,ale ono jak je to sladký tak to neni špatný a navíc jak nic necítím a nemám pořádně chut tak o to líp:slight_smile:)))) takže jdu vytvářti sirup do zásoby pro všechny i jako prevenci asi je to fakt dobrý jo a pila jse vincentku a ta taky asi zabrala.....
2. únor 2014 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice do mně ten sirup teda cpala celé dětství..fuj....na mně teda nejlíp zabíral bromhexin...a dnes většinou potřebujou na záchvatový kašel spíš foukačky než cokoli jiného.... :wink: :wink: :wink: Vincentku,to je zajímavý,tu jsem pila jako malý,když mě zavřeli do nemocnice kvůli vykřičenejm hlasivkám :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno jo,tak to já en sirup neznám a bromexin nevim snažim se chemii vyhnout:slight_smile:
2. únor 2014 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak v těhotenství to je jasný...ale já se od dětství vyloženě dusila...to bez léků nešlo... :wink: A z toho sirupu málem blinkala...odjakživa teda sirupy nemusim...
2. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani, není to nic důležitýho, jen jsem se ptala ze zvědavosti, ale jestli to bylo mimimi a mamama.. tak to vypadá na Bellcanto, ale kdyby to bylo riririri a rarara... tak to zas může být Szamoszi:slight_smile: :grinning: Na klavír bych hrála hned.... to jsem vždycky chtěla, jen jsem u toho nevydržela, nějak....
2. únor 2014 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, krásné dobré ráno, tak jsem se včera vrátila a jak jsem vás dočítala tak jsem skoro plakala ...jaka17 mi bylo strašně moc líto ...někdy je ten svět tak hrozně moc nespravedlivej :frowning2:

@janice_opice - doufám, že si k tý doktorce zajdeš ...už je Ti blbě dýl tak by jsi asi raději nějaký léky měla dostat určitě budou vědět co smíš a co ne.
3. únor 2014 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ahoj kočko....tak co máš dneska na pláně?Já trochu poklidim a hlavně se jdu najíst,mám hroznej hlad...radši se už nevážim :grinning: No jo,s Jakou je to smuný... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .ale nenaděláš nic...život je občas sakra nespravedlivej....
3. únor 2014 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ahoj tak jak jsi se mela? Mne uz je dneska lip mnohem uz jen chraptim a kaslu slo to odshora od dutin az na prudusky a tim, ze jsem si vzala akorat 2x na noc pulku paralenu tak holt to jde pomaleji ;) s tou Jancou je to smutny ;/ani si nepredstavuju co mudi absolvovat
3. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice nějaké mrvo dnes..no...já se dala do úklidu...včera jsme spala skoro celý den...už mi z toho hrabalo.....uklízím kuchyň a dělám prošívanou deku...no a co se mi zas nepovedlo...nemohla jsem přijít na to kam jsem dala kakao,které jsem minule koupila..našla jsem podobný pytlík a dala lžíci kakaa do těsta a ejhle,ona káva......takže to bude i skávou... :wink:
3. únor 2014 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to je dobře,že Ti je líp.. :wink:
3. únor 2014 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek