• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. srpna 2017 
autor
@muddledgirl tak ja si myslim, ze kava nemusi byt na zavadu dej pak vedet jaky to bylo ;)
3. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už hamám,je to úžasný :grinning: :grinning: :grinning: A výsledky tripplů super 1:20 000 DS .Riziko M.Down očekávané vzhledem k věku matky je /1 z 740/.Kočičko..to je díky té Tvé pozitivní energii....A dorazily hadýrky,tak se hrabu ve velikostech.... :wink: A jinak ,pozor,konečně uklízím.... :grinning:
3. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to ti moc gratuluju k vysledlum je super ze to dobre dopadlo ale ani jsem nic jineho nepredpokladala :slight_smile:
Ja uz mam zase strach z velkyho utz, aby to bylo v pohode tak snad jo.:slight_smile:
3. únor 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju :wink: kočinko neboj...to už jdeš asi brzy,že? Ty už jseš totiž 20tt mazeeec.. :wink: Ty hadýrky masakr...jak jsou malinký..akrorát co značka jiná velikost....se mi líbila sousedka..bylo to zabalené v krabici od pampersek..tak čuměla jak puk...Asi si nejdřív myslela,že mě vezou plíny :wink:
3. únor 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pomalinku uklízím kuchyň a koupelnu,masakr...přítel totiž dlouho nevytíral..a dnes má přesčas a zítra také nucený...možná mi přijedou tety,tak musím mít aspoň tak nějak naklizíno...kdyby byla přepadovka.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jdu ve ctvrtek.zitra zacinam 21 tt.;) no jo taky jsem.se v hadyrkach prebirala ..ale prat je budu az v kvetnu.ja ted dumam nad fotografem na foceni tehu briska s rodinkou a jdeme na chvili ven ;))) konecne...
3. únor 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to já vůbec nevím,jestli chci foto nebo néé...nejsem totiž vůbec fotogenická..uvidíme....tak se hezky projděte...mně nějak ten úklid nekončí dnes... :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja taky nejsem, vubwc a nerada se fotim.ale zase si rikam ze by to byla skoda.ja zacnu s uklidem ve stredu potrebuju vysat a vytrit..hlavne
3. únor 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nevim,spíš přemýšlím o fotkách až se mrně narodí...prodiskutujeme to s přítelem a uvidíme.... :wink: Ty jo..nějak mě ten úklid unavil...teď jdu lakovat nehtíky na nohou a pak pokračovat...dotřít obývák a kuchyň....a pak na to prdim...pak už jen uvařit špenát a špalíčky nebo brambory... :wink:
3. únor 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka, já dneska měla běhat po doktorech nakonec to dopadlo trochu jinak.
Dopoledne jsem si jela pro lístek na peníze a neschopenku abych ji v pátek převedla do Podolí. V práci jsem si pro jistolu lístek na peníze zkontrolova a představte si, že mi tam pro změnu chyběla jedna číslice :angry:
to by zase bylo běhání ...ach jo :( tak jsem ji dopsala a snad bude klid.
jinak paní na sociálce prý peníze už uvolnila 30.1. tak jsem zvědavá, kdy dorazí.
Odpoledne jsem měla jet na hematologii, ale doktorka je nemocná tak tam pojedu až v pátek z toho podolí.

jinak já tripple testy negativní :slight_smile: riziko down 1:22000, a riziko NTD (nějaká vada neurální trubice) 1:9500 tak asi oboje dobrý :slight_smile: ale hold podle věku je i down 1:330 ...ale to je asi jen statistika no a ještě píší, že odhad rizika je modifikován tím, že je to po IVF. v tom aby se jeden vyznal :confused:
3. únor 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím focením taky nevím jestli půjdeme nebo ne, kamarádka chvíli chodila s fotografem tak to jsem chtěla ...ale takhle nevím ....ještě jsem to doma neprobírala ...nebo bychom možná mohly říct kamarádce ráda fotí a i moc hezky i do černobíla.
3. únor 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no stejně si si asi měla raději někam zajít nebo alespon si tam zavolat a zeptat se.

já se měla dobře, sice to na velký procházky moc nebylo, protože hrozně foukal vítr. Ale byla jsem mezi lidma co jsem dlouho neviděla takže to bylo moc fajn. Jsem na nějakou dobu zase vylecaná :grinning:
3. únor 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no kočíí masakr..suppperrr já mám riziko DS 1: 20 000 a NTD 1:2 500...a mám tam napsáno,že 1: 704 je vzhledem k věku...takže supperr...akorát já jdu teda na konzultaci s genetičkou..tak pak napíšu co říkala.......pro zajímavost...
3. únor 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já tam byla před tím screeningem ...ale je to všechno jen o kecech a ona Ti případně řekne jaký jsou možnosti. Ale fakt bych byla v klidu triplle testy negativní a ULZ taky ...tak bych rozhodně nešla na plodovku a těch 14tis nebo kolik chtějí za ten prenascan ...bych taky možná nenechala dělat.
Pořádně to proberte a uvidíš co TI řekne.
Kdy tam jdeš?
3. únor 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo Tys tam byla...janička to psala,že asi joooo....ve středu tam jedu....prý je také možnost u pana ELiáše v HK nechat udělat ultrazvuk....a že prý ti genetici tomu fakt hodně rozumí a rozeberou do detailů...tak uvidíme...co mi řekne no....
3. únor 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak na ten bych asi klidne zašla kdyby se nabízel ...ale taky záleží na kolik to vyjde.
3. únor 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb prý zadarmo,když pošle genetička....tak uvidíme no....klidně se na to poptej....v Praze to musí taky dělat... :wink:
3. únor 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já jsem potkala sestřičku tak jsem jí to říkala no, tak říkala že ležet a horkej čaj a být v teple a pak jsou nějaký spreje do nosu,ale ty už ted nepotřebuju, dneska jsem byla na chvilku se projít venku s manželem a na obídku tak jsem se vrátila zalezla do peřin a spala až do 19 hodin:slight_smile:
3. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my jsme říkali, že těhu už nikdy nebudu...takže se necháme zvěčnit s pupíkem a pak i s prckem, já fakt nejdem fotogenická a jsem tlustá takže se fotografování vyhýbám, na druhou stranu, tohle období mám už naposled v životě a tak jsme se rozhodli, že do toho půjdeme... :wink:
3. únor 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak holky já, že jsem odešla z práce tak jsem to asi vyhrála, tam je takovej mazec a si myslim, že celá firma půjhde do kopru.....Manžel si začíná hledat jinou práci pomalu,ale jistě....jako fakt jsem to vyhrála!
3. únor 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: :wink: však jooo,budete mít hezkou pamárku....já uvidím...no u nás to je podobný....
3. únor 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad Tě to brzy přejde.

s tou prací jsi to asi vyhrála teda ...a manželovi přeji, aby to bylo dobrý ať už ve stávající práci či jinde.
3. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,děvčátka...už mi asi končí spaní Šípkové Růženky...dnes asi pět hodin... :grinning:
4. únor 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to teda nic moc, já spím furt ..jen mám někdy problém večer usnout, ale před 9h ráno se z postele teda nevyhrabu.
4. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - ahoj Baru tak co už jsi připravená?
4. únor 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb víš...ale já spala furt děsně moc...tak ono mi to trošku změna neuškodí.... :wink:
4. únor 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já spím furt :slight_smile: zalehnu kolem 23h sice se někdy jako vrtím a nemůžu usnout, ale pak taky vstávám jak kdy ale většinou mezi 9-10h :slight_smile:
klidně to tak ještě chvíli vydržím :sunglasses:
4. únor 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo...já začínám pomalinku uklízet...ono,když uklízí přes tři měsíce doma chlap,tak si to asi dokážeš představit... :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsem málem brečela...vůbec se mi nepovedly špalíčky,tak dnes budou brambory... :wink: Půlka spadla do dřezu a druhá půlka byla stejně nedodělaná...a já se tak těšila...
4. únor 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak slzičky budou na programu častěji, co naděláme ...já jsem si na horách taky lehce pobrečela. Člověka nějak všechno moc dojímá.
a uklid ...o víkendu mi tchýně vytřela takže to mám z krku a před 14 dny manžel luxoval ...já ještě musím utřít prach.
Ale taky bych sem tam měla něco udělat, ale jsem příšerně líná :sunglasses:
Dokonce jsem i začala lehce žehlit, ale musím říct, že mě u toho docela tuhnou nohy, tak u toho musím sedět no.
a dneska vůbec nevím co budu vařit :( ale možná si zas udělám tu houbovou omáčku byla moc dobrá :slight_smile:
4. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahojky, no nejsem, ze jo :grinning: bojim se desne. Dneska tam mam byt max ve dve, tak pak jeste napisu. Ted musim dobalit, doholit a atd :slight_smile: dekuju
4. únor 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek