• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@kamisb Já už myslela,že mě to přešlo brečení...ale jak je vidět tak nééé...Včera mě přišly ty hadýrky na mimi a já večer brečela,co budu dělat,že malý je chudáček,že ty jeho věci ani nebudu mít kam dát..../dostanu od sestřenek a ještě jsme slíbila 2 holkám,že od nich koupím,tak to už nechci rušit..../....přítel na mně koukal jak na blázna... :grinning: :grinning: :grinning: Tak jak se říká,že má někdo hnízdící instinkt a chce mít vše uklizené...tak na mně to leze asi už teď.... :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem taky líná..teď mi trvá narovinu všechno tak třikrát dýl...masakr...Já dnes snad už udělám ten špenát,co jsem včera neudělla a cpala se skoro celý den buchtou....
4. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - jj, strach bude, ale pak budeš už mít malou v náručí a bude všechno dobrý.
Držím palečky ať to jde jak po másle ..a těšíme se na fotečky :slight_smile:
4. únor 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já bych taky ráda začala už něco dělat, ale nejdřív se musí připravit ten pokoj a to bude asi až v dubnu/květnu ....do tý doby musím vydržet ...protože to taky jinak nemám kam dávat.
4. únor 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju moc! Ještě napíšu odpo, až se budu klepat v nemocnici - to vás dočtu :slight_smile:
4. únor 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no tak to se pak budou dávat věcičky jedna radost...já vůbec nevím kam vše dám.. :wink: :wink: :wink:
4. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak ať to jde jedna báseň..
4. únor 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no já kdybych to musela nacpat do těch dvou místností, tak bych asi musela vyházet svoje oblečení ...hihi, ono by to teda nebylo na škodu, aspon bych to protřidila, ale jsem ráda, že jsme se s tchánovic nakonec domluvili.
4. únor 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi hi,taky máme dvě místnosti a všude samé skříně a málo místa....já budu muset asi nějaký krávoviny vyházet nebo nevim.... :astonished: Přinejhorším nějakou chvíli bude mít věci někde namáčknutý....
4. únor 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já tenkrát koupila jen malou 3policovou komodu a na ten první půlrok by to bývalo stačilo. To bylo jediný co se nám sem vešlo :slight_smile: ale museli jsme to tu přestavět ...zrovna jsme kupovali i nový gauč rohový a koberec ...tak jsme si dlouho hráli jen s tvary s papíru na papíru a nakonec se to sem nějak všechno vešlo :slight_smile: no skříňka už tu zůstane a do pokojíku půjde všechno nový .
4. únor 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my holka na další skříně fakt nemáme žádný místo...a přestavět moc taky není jak...protože v ložnici jsou starodávný těžký skříně...který snad nikdo neuzvedne...a v druhém..zas skříň,která by se musela rozmontovat a smontovat a jsme rádi,že drží....ale nějak se to prostě udělá... :wink:
4. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já už bych tak chtěla aby byla alespon půlka dubna :sunglasses:
4. únor 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to jo ...taky je sice starý nábytek ale bylo to docela lehký, dva chlapi to zvládli.
Ale to víš, že to nějak zvládnete, nacpat oblečky je to nejmenší, hlavně že se pak vejde prcek s postýlkou :sunglasses:
4. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - jen napiš budeme tu :wink:
4. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ty jo...krásně venku viď? Procházky.../no,jestli se unesu.../teď všude klouzačka prý,tak jsem zvědavá...já se učim chodit pomalejc...jak jsem těhu.....ale je to pro mě docela těžký.....vždycky jsem byla zvyklá lítat sem a tam... :wink: :wink: :wink: Já mám hlad fakt každý tři hodiny... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb musí no..někam ho nacpem :astonished: :astonished: :astonished: já už chci mít vybranou postýlku,pomooooccc.....
4. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh držím palecky - a my jich mame hodne!!!! 12!!!! Drz se!!!!!!!!!
4. únor 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
4. únor 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek jééé pěkné....já prckoj dám modrýho nosorožce...co jsem kdysi dostala od taťky... :wink: Já chci cestovní postýlku,aby mimís měl v čem spát,když pojedeme do Frénu....ale vůbec nevím jakou... :astonished:
4. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak už se jde na věc jo :wink: držíme palce, ať vše proběhne rychle, hladce, bezbolestně ... i když ono je to jedno, protože mimísek to stejně všechno přebije, spíš se přimlouvám za příjemné šestinedělí, to umí být kolikrát větší boj :grinning: :grinning: tak tfuj tfuj a těšíme se na fotečku
4. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb
@muddledgirl
@janice_opice za mě holky taky jsem pro fotky, já teda obecně fotky miluji a můžu prohlížet furt něco, kór tady na koníkovi jsou takové inspirace, že to je až neuvěřitelné :wink: navíc všechny těhu bříška jsou krásné a vzpomínka je to nádherná, já osobně jsem moc ráda, že jsem si takové nechala udělat....
4. únor 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek krásná postýlka a ta výzdoba ještě lepší :wink: já mám taky bílou akorát s těma kulatými čely a všechno se k nim krásně kombinuje ...začínali jsme něžně v bílé s ovečkama, pak se malá sama vykrystalizovala a začal upřednostňovat kačenky, takže máme po stěnách rákosí a a mezi nimi brázdí celé hejno :grinning: no a co ti mám vykládat letos to vypadá že začínají vyhrávat myšičky.....
už se těším až budeš psát postřehy s dvojčátky, kdy si každé pofrčí své oblíbence :grinning: :grinning:
4. únor 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@martas14

Ja jelikož jsem tehu naposledy tak fotky jednoznačně ano a jsem za ne rada :slight_smile: mam jich par ale to stací :slight_smile:
4. únor 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 uz se zešílím jak bude kazdej jinej a tady bude milion různých hraček a vseho :slight_smile: :grinning::grinning:
4. únor 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tam melo byt ze se tesím :slight_smile:
4. únor 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no to věřím, ono je těch krámu tolik u jednoho, že fakt si nějak nedokážu představit to řešit dvojmo a ještě když si tak brzo začínají dělat favority :grinning: :grinning: No budeš mít veselo, ale tak to s dětma má být :wink: :wink:
4. únor 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - kamarádka co má dvojčátka (teda teď už jsou veliký) tak tenkrát museli mít vše 2x, jak panenky , kočárky pro ně i autíčka - má taky holčičku a kluka.
4. únor 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mám v sobě první včeličku, včera jsem začala, další kontrola příští úterý a OPU zřejmě pak v pátek. Včera mě doktorka naladila na správnou notu, děloha čistá bez polypů, manža je na tom taky mnohem lépe, tak to už se musí zadařit, pokud není zakopaný pes jinde.
4. únor 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14
@kamisb

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no to se mam na co těšit :slight_smile: :slight_smile: a k 18tinám rovnou dvakrát nový auto :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek