• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@lenkafel jo jo, člověk cítí tu bezmoc, ale prostě příroda to zařídí po svém, doktoři nedoktoři..a je někdy krutá...
19. srp 2013 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 myslím, že hodně nespravedlivá....děti maj ttakový, který si to nezaslouží a pak to někde pohodí jak nějakou věc a ty co by se starali a měli rádi, těm není hold dopřáno
19. srp 2013 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkafel to člověk snad ani nemůže v tomhle období okolo IVF číst...já jsem si nad tím popřemýšlela už jako holka a lidstvo je prostě hříčka přírody ...nemá to odpověd jako stovky dalších zvěrstev...
19. srp 2013 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 musím souhlasit
19. srp 2013 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, co je s váma, snad jsme vás tou filozofickou debatou úplně neznechutily???
19. srp 2013 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Ahojky, no Clostík je jen ohrožující v tom, že můžeš oslepnout, ale jinak nic hrozného...Manžel ať se nebojí, vždy píšou do příbalových letáků horory...
Já začala brát také 2-6 den cyklu, pak jsem byla 12DC na UTZ, jak zrají folíky a byla tam krásná úroda...MuDr. mi ani nechtěla píchnout Pregnyl, abych neměla vícerčata...
Te´d jsem v čekání, dneska zatím mrcha nedorazila, uvidím zítra...
19. srp 2013 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 Zatím dobrý.to jsem moc ráda...tak mrcho huuuššš..
19. srp 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 Absolutně ne, čtu ve Vašich řádcích, až mě mrazí...Svatá pravda pravdoucí...
19. srp 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 no já jsem dneska zavřená doma, venku prší, tak má člověk divný myšlenky...trochu depka...
19. srp 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Taky už máš myšlenky na testík? Také na Tebe moc myslím, to je jasný...
Já už test dělala a né jeden...Vůbec nevím, co si mám myslet...Když jsem měla OVU kolem 5-6...Spíš 6.8., jelikož jsem měla fakt bolesti...Myslíš, že už by test něco ukázal? MS měla přijít dnes, zítra, max. ve středu...
Včera večem neviditelný dušík, který byl vidět, ale až po zaschnutí...Vidím ho samozřejmě jen já :cry:
Dnes ráno vůbec nic... :cry: :cry: :cry:
Možná jsem byla a už nejsem...Ráno má být přece HCG nejvyšší...
19. srp 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Vůbec se to nedivím, na tento měsíc jsem měla 6 testů a už mám jen jeden...Tak jsem dnes navštívila lékarnu a koupila si ještě další...Jeden i ten plastový...Tan nevím, jestli mám ráno zkusit...Houkne mi...
To jsem Tě moc nepovzbudila, có??? :sunglasses:
19. srp 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 já se ti vůbec nedivím...a fakt si držím ruce nohama, abych to nezkusila, ale už se znám a pokud se koukneš na mé testy z května, tak tam je vidět přesně to, co popisuješ 8 den neviditelný duch po limitu, pak tři dny nic, depka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a 12 den byl už vidět dušík, taky po limitu...takže to zkoušet nechci...
ale myslím si, že to u tebe je nadějný...ale člověk dokud to neuvidí, tak neuvěří..budeme si držet palce a fandit,,, :grinning: :grinning: já si prostě tak jako tak zajdu v pátek na HCG z krve do laborky a bude jasno..no a pokud tam nic nebude, jdu si zaběhat,hurá- člověk se musí na něco těšit...svět se nezboří..i když bych byla štˇastná jak blecha, kdyby to vyšlo...
19. srp 2013 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 jojo, těhu bacil by byl fajn :slight_smile:
@jaka17 děkuju taky moc držím palečky. Už si testila?
Nějak to tu nestíhám dočítat. Válím se a modlím se ať se ty dva udrží. Synátora mám u babičky tak je tu klid. Sem třetí den po KET tak uvidíme... Jinak nevím kde vzít penízky na další IVF.
19. srp 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Já jsem koukala, vím, že tam testíky máš...Ale i tak tam dušíky vidím...Já je už vidím asi všude...
Jsi moc hodná, já byla včera tak vyklepaná, nadšená a šťastná, když jsem tam včera měla neviditelného ducha a dnes??? No jo, no...Uvidíme zítra...
V pátek? Tak to budu mačkat všechny palce, aby to vyšlo...Prosím Tě, tyhle HCG testy mi udělají všude? V jakékoliv nemocnici na vyžádání?
19. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 no já mám zkušenost u nás, ale přijde mi, že by to měla být samozřejmost v každé laboratoři...zaplatíš tak 250 korun a je to...
@lucavka taky držím palec, já už jsem magor 9 den po ET a netestím...ale nemám žádné příznaky ,tak jsem spíš skeptická...
19. srp 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Děkuji, já vím, že si to platím jako samoplátce, jen nevím, zda je tahle možnost všude...Já ještě vyčkám, do pátku by se měl test buď trochu zbarvit a nebo příjde ta můra červená...
A nebuď skeptická, já vím, že se nechceš těšit, aby si pak nebyla zklamaná...ALE...Výjde to, moc Ti to přejeme :slight_smile:
19. srp 2013 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkafel Ahojky, ani jsem nechtěla nijak komentovat Tvou těžkou situaci, je to hrozný a přikláním se k holkám, ať se milosrdně vylžeš z téhle nepříjemné situace...
Mojí ségře se také narodil chlapeček a já to hrozně těžko nesla...Dnes ho miluju, je to největší kruťák, jakého jsem poznala, ale věř, že to ze začátku bylo hrizně těžké...Navíc, ségra si luskla a byla těhotná...
To je přesně ono, ony tyhle holky, co se otřou o mokré trenky a jsou v tom, do nás nedokáží vcítit a natož nás chápat.
Já jsem zatím na žádném IVF nebyla, věřila jsem, že to musí vyjít, takže čekačku mám také slušnou...Momentálně jsem opět v čekání, jestli to klapne a nebo ne...ale dnešní ranní bílý test mi vzal úsměv z tváře...Stále ještě věřím...
Vy se dejte s manželem dohromady, držte se vzájemně po psychické stránce a po Novém roce zase zabojujete :slight_smile:
19. srp 2013 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
@lucavka
@monyna83
Holky držím palce a prskám ty nejlepši bacily!!!! Ja testovala 12.den a byly hodně silný // :slight_smile:
19. srp 2013 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek Děkujeme, prosím Tě, mám prosbu, ty jsi byla na IVF nebo jsi otěhotněla přirozeně? Nechci to hledat, tak mi prosím napověz...
A ještě jedna věc, myslíš si, že pokud jsem měla OVU 6.8., že mám ještě čas? Měla jsem jen Clostik.
Já nevím, jak to je, když putuje vajíčko vejcovody do dělohy, kolik dní to trvá...Když je nějaký IVF, tak je to o tuto dobu zkrácené, ne? Děkuji :slight_smile:
19. srp 2013 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - ahoj, vstoupím sem ...mě doktorka po IUI řekla, že na testu bude něco až ten 14 den po tom, dřív že to nebývá, a hlavně se může i tak oplodnit o něco dýl ...takže si myslím že nejdřív zítra, ale lepší je počkat ještě nějaký ten den navíc ...někdy to prostě trvá dýl no...drž se ...já držím palečky moc
19. srp 2013 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 - je dobře, že zatím ještě netestíš, jen ještě chvilku vydrž :slight_smile:
19. srp 2013 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 ja uz na 6. Ivf :slight_smile: s tou ovu nevím, ale jsou snad plodný dva dny kolem ni.... U ivf se jako ovu pocita odběr vajíček.. To ja měla 21.6. a // jsem našla 10.7.
19. srp 2013 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ufff, tak teď jsi mě uklidnila...Já vím, moc to hrotím, ale když já se cítím být těhulí... :slight_smile:
Zkusím zítra a pak zas a zas :grinning: :grinning: :grinning: Moc děkuji :slight_smile: :wink:
19. srp 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Moc děkuji, tak to mám ještě čas :wink:
19. srp 2013 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@pidisek jojo, já určitě vydržím...jen budu m ít možná okousaný prsty až k zápěstí...je hrozný, že si člověk vlastně nemůže nic plánovat...až jak to dopadne...
@monyna83 jo děvče, tak to máš času dost... :grinning: :grinning: vydržať...
19. srp 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 To se ptám té pravé, viď? :grinning: :grinning: :grinning: Také na Tebe myslím :slight_smile: Moc držím palce :slight_smile:
Už jdu spát, ať je ráno a změřím teplotu...Dnes zatím ještě 37,1°, tak snad vydrží :slight_smile:

Dobrou milé snažilky :slight_smile:
19. srp 2013 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 jojo, to víš, ranní vstávání je náročný..tak hezký sny..já už taky letím do hajan
19. srp 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahojky, no? jsem tehotna :grinning: ale do testu...ach to cekani! Na zamrazeni zadny nezustalo... :frowning2:.
19. srp 2013 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 Ahoj, já si myslím, že je ještě brzo na testování, jestli ms měla dorazit včera nebo dneska, tak bych počkala aspoň 5 dní a pak ještě raději na krev víš..., moc ti držím palce, aby // tam byly
no dohromady se nějak dáme a uvidím, co bude po novém roce
20. srp 2013 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 Ahojky, já si obvykle nežádoucí účinky nečtu. Jen jak mě děsně bolela hlava, tak jsem koukla. Ale tam je toho tedy požehnaně. A těch možných rakovin, co to může způsobovat :slight_smile: Nojo, tak jsem mu vysvětlila, že to je lék proti rakovině a užívá se dlouhodobě. U mého krátkodobého užívání se nic takového nestane :grinning: Doufám.
To já od svého dr. brala Clostik až od 5.dne (aspoň to mám na krabičce). Tak to dávkování teď mě překvapilo.
S tím testováním bych vydržela do pátku. Pak uvidíš. Držím palce.
20. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek