• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@pidisek dekuju moc. Ty uz to mas za chvilku taky a jak jsem koukala, tak taky sekce. Tak dam pak vedet, jaky to bylo :slight_smile:
Holky, dekuju i vam ostatnim! Jsem na pokoji a konecne je troska klidu. Jinak jsem vyplnila milion papiru, lezela na monitoru, pichla si Clexane, vysetrila me dr ( prej: porad hlavicka nahore, ja: ona ani nikd hlavou dolu nebyla :grinning: ) a dneska uz me ceka jen monitor. Rano vstavacka v sest, monitor, klystyr, nejaky kapani (nesnasim zsvadeni infuze :frowning2: ) a cevka az po spinalu (muzu si o to rict az na sal a to jsem happy) a pak....dira do zad, do bricha a je to tady. Nemuzu uverit, jak to uteklo a zitra bude prcek na svete :wink:
4. únor 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pidisek
@martas14 no přesně já jsem taky těhu naposledy proto to říkám:slight_smile: byla by škoda to nezachytit:slight_smile: :grinning: i když pidisku ty jsi aspon fotogeeenická a štíhlá:slight_smile:
4. únor 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak to už musí klapnout..... :wink:
4. únor 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh šmarjááá hollkaaa já na tebe moc yslím, my byli celej den pryč,ale myslela jsem jak se na zítra chystáš!!!!!tak mi na tu holčičku dej pozor at ti jí dobře vyndaj a drž se!!!!!!!Zítra už budeš maminka - hezké, že? :wink:
4. únor 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no tak jsem se až dnes/nevím proč až dnes/ dozvěděla,že moje mamka měla přepážku v děloze...takže už je jasný,proč jsme byly tak brzo.... :astonished:
4. únor 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl cestou z chaty jsme se stavovali v Tescu a maj tam krásný hadýrky slevněný....bodýčka 3-5 za 150,- Kč různý velikosti klučičí a holčičí, my si řekli, že počkáme do čtvrtka a snad teda potvrdí co to bude a sjedme si tam pár koupit :slight_smile:)) jse nnorálně zjistila, že se mi začala líbit miminkovská růžová
4. únor 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéééé...no vidíš to...já ji miluju normálně...ale teď když si nechávám barvit vlásky na červeno,tak se mi to k ničemu nehodí... :angry: :angry: :angry:
4. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky naše sousedka na chatě plete a háčkuje krásný medvídky, kočičky a myšáky..fakt nádherný takovej ten anglickej styl.....kdybyste některá chtěla..nevím za kolik,ale nafotila bych to na konci února a dala vám se,kdyby se vám některé líbili, jsou fakt krásnýýýýýýýýýýýýý a různý barvy........
4. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - taky bych koupila sem tam něco růžovýho pokud by to byla holčička ...takže neboj :slight_smile:
tesco hm, to nikde nemám asi po ruce, nebo není náhodou na smíchově v tom obchodním centru?
já budu mít v pátek dopoledne volno asi mezi 9-11:30 tak bych se tam podívala.
4. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já teda růžovou ne e..nikdy ono to moc rockerská a motorkářská barva neni no))))
4. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh drz seeee, to je krasny, uz je to tady:slight_smile:
4. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já už hadýrky asi nechám být...pro začátek jich mám dost....a ještě mám zamluvný u dvou známých.... :wink:
@janice_opice - jen se zeptej, ty by mohlo být hezký
autor
@kamisb jo myslim, že jo ta je tesco ,ale radši koukni na net:slight_smile: mám vtěch oc guláš
@janice_opice no to není.....já mám ráda drsný věci i růžový...v Anglii jsem umírala...na Camdemu ..ty sukně,šaty rockerský.....vzpomínám dodnes... :grinning: Bohužel už nevím,jak se ty obchody jmenovaly...
4. únor 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsou fakt krásnýýýýýýýýý podobný jsem neviděla....ona je šikovná, jsem jí říkala at to prodává, že by měla k důchodu...mám doma takovou malou kočičku od ní,ale už rok...ted teda dělá velký a malý medvědy, myšáky a tak ale fakt luxusní
4. únor 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb hele,ale ta kočička je ve stavu dezolát, vzal si ji do parády náš pes:slight_smile:) taže je trochu okousaná a ukousnul ji pusinku:slight_smile:)
4. únor 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj já vim co myslíš..ale prostě já tu růžovou nějak nemusim no..i když u miminek jo,když to neni moc:slight_smile:
4. únor 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - co je díra do zad a do břicha?
4. únor 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: však mě by k Tobě asi moc ani čoveče nešla....
4. únor 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já už mám tu cestovní doma a je dobrá:slight_smile: a stála 1600 a je i spřebalovákem, stříškou, světýlkem, hračkama a kapsou na věci a stříškou a dá se z ní udělat kolébka...jen se do ní musí dokoupit matrace,ale to teda dle mého do každé cestovní páč ta jejich je moc tvrdá
4. únor 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no koukat se asi nemusím ...já jdu ráno do toho Podolí a pak mám být před polednem na Smíchově. Takže pokud nepojedu k mamče tak se tam asi budu potulovat :slight_smile: a pokud bude dělat doktor ULZ tak třeba budu vědět i jakou barvičku :sunglasses:
4. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak taovýhle hodně podobný styl dělá,ale fakt moc krásný a různý velikosti:slight_smile:
4. únor 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: máš tam ten vchod,viď?
4. únor 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prosímte - dobry fotograf umí všechno !!! Make-up, světla a je to !!!!!
4. únor 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl cooooooooooooooo??? jakej vchoodddd
4. únor 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to je moc hezký!!!! Jaky by měla ceny?
4. únor 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jsou postýlky i s vchodem...není to tak špatný.... :wink:
4. únor 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh teeeda holka drz se a dej vědet - jsem zvědavá :slight_smile: kde vlastne rodíš?
4. únor 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek