• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@kamisb spinal a rez :grinning: snazim se odlehcit, no moc mi to nejde, ale snazit se musim :slight_smile:
@janice_opice - je to hrozne divny :slight_smile: ale napsala jsi to presne. Hlavne at ji dobre vyndaji :grinning: jinak si uzij nakupovani hadriku. Jak nas nechala vycukat az do toho 27tt, tak uz jsem toho mela hodne a samy neutralni :slight_smile: i kdyz jsem tusila tu holku
4. únor 2014 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek ona má krásnější ...budu vědět na konci února a i je vyfotím přesně ty co má ju??? určitě ne drahý..i když jí by se každá koruna hodila je v důchodu a pečuje o manžela na invalidním vozíku,který přišel o nohy..ale já to nejdřív nafotím a dám vám sem a podle zájmu bych jí dala vědět:slight_smile:
4. únor 2014 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jo vchod v postýlce no jasnýýýýý :grinning:
4. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@brsh no já toho hodně dostala taky právě a neutrál až na ty harley bodýčka:slight_smile:)))já doufám, že nás ted ve čtvrtek přestane cukat..ale tak jsem zatim jen 21 tt tak ještě 6 týdnů čas no:slight_smile:)) já už to měla v košíku a pak jsem to zase vyndala, že počkám do čtvrtka:slight_smile:) takhle čekám se zavinovačkou růžovou se sovičkama do čtvrtka:slight_smile:
4. únor 2014 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek tim, ze jdu sc tak nakonec v Neratovicich. Bude me operovat muj gyn, ktery tu ma ve st pronajaty sal. Jinak byla ve hre jeste Bulovka. Ale ja uz jsem tu lezela a PA i ostatni personal je tu supr!
@janice_opice - tak to mela sestrenice taky milion motorkarskych veci pro "Oldu" a narodila se ji Kristynka :grinning: tak snad se ukaze, potvurka, at se do toho nakupovani muzes oprit :wink:
4. únor 2014 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh tak my dostali 3 bodýčka a klidně je holčičce dám, i když jsou černý nebo černočervený:slight_smile:) já už nic nakupovat nebudu všechno mám, jen jsem chtěla pár kousků nových vyloženě do barvy a tu zavinovačku, jinak už mááááámm :wink:
4. únor 2014 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to jsou barvy ok i pro holcicku. Ona je svadlena a tak si spoustu tech modrych moto veci sila sama a Tynus to pak taky unosila :wink:
4. únor 2014 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh hele ono nic se nemá přehánět, já toho pro Kubu měla půlku a úplně to stačilo:slight_smile:
4. únor 2014 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Tak zapečené těstoviny dokonány uffff a zase jse to přepískla s množstvím:slight_smile:)) já to prostě neodhadnu
4. únor 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak nějaký pošli,dala bych si :wink:
4. únor 2014 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no všem chutnalo tak jse ráááda:slight_smile:
4. únor 2014 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to je super...já se cpu chlebíčkem se šunkou a už dávám i sýr...juppííí.......akorát stále zánět jako prase /dásní/,tak mě dnes vyčistili zoubky a učili čistit zuby... :grinning: :grinning: :grinning: Snad se to už brzy zlepší...bolí mě celá drž... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2014 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já se právě cpu šopákem :slight_smile:
4. únor 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice jasný medvědy vyfoť ať se kochnem, ale naše už je bohužel spíš na ty miminkovské panenky a furt je krmí, převlíká a vozí :grinning: :grinning:
vůbec se ti nedivím, že už se ti začíná růžová dostávat pod kůži a počkej jak se to ještě vygraduje, já měla taky nakoupeno neutrál i když jsem věděla, že čekám holku od začátku a růžovou barvu jsem znala taky jen z televize, zato bych ti přála dojít k nám teď :grinning: :grinning: :grinning: se divím, že tu růžovou nemám už i na hlavě či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty malé princezny jsou v tom prostě takové živé, né jak v nějakých mdlých barvičkách....
4. únor 2014 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jo to znám já byla na Dent.hyg. v letě :slight_smile:
4. únor 2014 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh ty brdo ještě par hodin a mas holčičku u sebe :slight_smile: to je hustý to to uletelo.....juuuuu
4. únor 2014 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tekly mě bolestí slzy...dáseň úplně v hajzlu...paní říkala,že se to přikmilo těhotenství,ale i tím,že jsem přestala kouřit....Že když človek kouří,tak se stahují dásně....bojuju s mez. kartáčkama už přes dva měsíce..ch jo.. :frowning2:
4. únor 2014 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no uteklo to jak blazen :slight_smile: moc jsem toho nenaspala, nervy uz pracujou. Ted jsem na monitor, do sedmi jeste musi stihnout klystyr nez prijde nova parta. V osm prijede Vilem. Se asi zblaznim do ty doby :wink:
5. únor 2014 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@brsh myslíme na Tebe.... :wink:
5. únor 2014 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@brsh tak uz ?:slight_smile:)))
5. únor 2014 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Cau holky jak se dnes mate? Ja mam naplanovany uklid pac jak jsem.byla marod tak to tu vypada desne....
5. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh Baru tfuj,tfuj,tfuj holka !!!!
5. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tak uz jsi zdrava a vse spatne je zazehnano? :wink:
5. únor 2014 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hhani tak jako sedi to na pruduskach furt, ale uz ziju :slight_smile: co noveho u tebe? Ja jdu zitra na velky utz (screening v II.trim) tak jsem zvedava snab bude vse ok.
5. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ted uz to pujde jak po masle,nejhorsi mas za sebou,uvidis :wink: Ja zacnu pichat od pristiho tydne tak uz se na to docela tesim :slight_smile:
5. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás po delší době pozdravit a všem vám moc držím palce. Občas vás čtu ale nebylo čím bych přispívala. Včera jsem byla konečně u imunoložky Mudr. Malíčkové. vysvětlila mi všechna má rizika a nalila mi do žil další chuť bojovat. S tím,že před IVF mám zvážit znovu laparoskopii a pak mi dala doporučení na lázně. Také máme doma adopční formuláře.

@jaka17 je mi to tak líto,na to nejsou slova. Drž se
@coralin jak se ti daří? Gratuluji ke zkouškám :slight_smile: Jak to je v těch františkových lázních? Psal ti to obvoďák a mohla jsi pak nastoupit v termínu,který jsi si vybrala nebo ti ho určili?
@janice_opice Janiii ty už jsi za půlkou,to je mazec. A už víte pohlaví?
5. únor 2014 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@hhani no o to já ti budu moc fandit tak to musíš pořádně nastarotvat tady, myslím, že jsi první:slight_smile:))) už se těším i na martinku@martas14 až začnou na jaře a bude spousta dětiček....
Nejhorší za sebou mám,ale víš co vid..takže jsem fakt opatrná a dost pokorná, každá z nás víme jak je to štěstí křehký:slight_smile:))
5. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
@danaho Ahoj Daníí, tak to je super, že máš novou energii a sílu a uvidíš až to jaro začne vykukovat a vy vyplníte adopční formuláře tak najednou na tebe ty // vykouknou...takhle mám kamarádku..furt nic a furt nic a pustili se do adopce a najednou prásk:slight_smile:))holt nás ten život zkouší:slight_smile:) No jo, já už jedu 21tt, zítra nás čeká ten velký UTZ v II trimestru tak se modlím,aby bylo vše Ok, aby mělo miminko všechno co má mít, aby placenta byla ok a bylo dost plodové vody a tak:slight_smile:Pohlaví nemáme zatím potvrzené, protože se tam mimo furt mlelo anebo mělo překřížené nožičky, ale můj doktor říkal, že si myslí, že to bude holčička, že tam to kávové zrno videl,ale krk, že na to nedá:slight_smile:) tak máme dohodu, že zítra by mi to měli snad říct na velkym UTZ a já jdu k doktorovi 11.2. a nesmim mu to říct co mi řekli a on se podívá znovu sám a uvidíme:slight_smile:))) takže se s náma napíná i doktor:slight_smile:) je to s nim sranda:slight_smile:))Ale víš co je nám to jedno..hlavně at je to zdravé...včera jsem zrovna říkala, už,aby ten prcek byl mezi námi...sice pak člověk bude vzpomínat na tehotenskou pohodu,ale nějak tohle druhé těhotenství hůř snáším.---mám větší obavy asi jeslti jak to dlouho trvalo a taky, že sjem strarší :grinning: a taky mám víc informací co se může stát no....... a jinak simyslim, že ta laparka a lázně hned po vůbec nejsou od věci.....
5. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice mám z tebe velikou radost a jak píšeš hlavně aby bylo miminko zdravé. Budu držet palečky zítra na UTZ. Ty informace jsou blbí,ale zase si to člověk nesmí připouštět. Včera řekla Malíčková mému příteli ať mi sebere interent. já jsem jí totiž přesně řekla co mi hrozí a příznaky a měla jsem pravdu. Asi jsem se měla dát na medinu :grinning: Chystám se napsat Mudr. Višňové potřebuji všechno nějak naplánovat. Včera jsem si dovezla plnou tašku kortikoidů. Bohužel v mém případě to jinak nejde. Ale zase mám naději mít vlastní miminko. Zkusím poslední IVF s vlastními vajíčky a pak bych šla kdyžtak do dárkyně.A když i toto nedopadne ta kbude rozjetá ta adopce. jsem už o hodně klidnější a věřím,že se mi žádná nemoc nerozjede. Prý je pro mě nejrizikovější těhotenství,ale zase je dobře,že to víme a budu prý hodně pečlivě hlídaná. Takže zariskuju :wink: Moc se mi do té laparky nechce,myslím,že ta endometrioza zase moc rozlezlá nebude a pro IVF stačí děloha a na hysteroskopii mám jít. Uvidím co v Cube poradí.
5. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek