• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@danaho no jo holka to joo dneska už si tě budou umět ohlídat to máš pravdu a hele někdy se stane, že to těhotenství naopak zdravotně pomůže...:slight_smile:))Já mám radost z tebe, že k tomu máš takový zdravý a pozitivní přístup..... a pokud jdeš na hystero tak to opravdu asi nemá cenu...já byla na tý biopsii právě přesně předs začátkem stimulace... schválně,aby mi ukrojili kousek sliznice a ona se pak začla tvořit nová a tím pádem byla i lepší postýlka asi pro miminko a tak nějak s tim čajem a chilli a ještě těma jedněma lékama a s tou přeléčenou štítnou a pozitivní myslí dohromady to prostě vyšlo:slight_smile: A to je přesně to co říkáš, že máš šanci mít vlastní miminko a třeba počít i přirozeně..fakt nikdy nevíš co si ta příroda umane...mě vždycky mrzelo, že tu šanci na to přirození početí nemám absolutně žádnou,ale jsem štastná, že je to IVF....i když je psychicky, fyzicky i finančně náročný tak nám prostě dává šanci ....věřím, že se ti zadaří!!
5. únor 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice pro mě je důležití,že mi na té imunologii řekla,že mě hormonální stimulace ty moje problémy nezhorší. A ono se může stát že tu budu do 90 a nemoc žádná nepropukne. Tak přece nebudu sedět doma a litovat se a nic nepodnikat. právě jsem napsala višničce email. Chudinka já napsala takovou slohovku a uzavřela jsem to tím,že jestli nebude lepší přijet osobně :grinning: Snad to jedno pravý vajco jednou konečně bude :slight_smile:
5. únor 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho držím moc pěstičky...Malíčkovou všichni chválí... :wink: :wink: :wink:
5. únor 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, tak dneska konečně došla nemocenská.
A to by dneska v práci měli odesílat další lístek na peníze, tak snad to už bude v pořádku a za 14 dní přijdou normálně peníze.

janinko to je dobře, že už Ti je líp,ale moc to s tím uklidem nepřeháněj.... :sunglasses: jinak taky budu muset začít něco dělat a mě se tam moc nechce. Začínám si hrát s myšlenkou, že by mi manžel snesl z půdy ty krabice abych se do nich jukna a nějak to protřidila aby věděla co mám a co ne. Pak bych to asi dala do vaku pytle, ale třeba zjistím, že mi ještě něco nutně chybí :grinning:
5. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho no uplná pravda!!!!! hele a s tímhle přístupem to pravý vajco bude jedna dvě.-) kdybys chtěla nějakou debatu ohledně Cube a tak tak ti doporučuju http://www.emimino.cz/diskuse/zkusenosti-s-ivf-cube-130817/strankovani/439/?anchor=postId27618072#postId27618072
jak jsem hledala změnu tak tahle diskuze mi pak jen potvrdila, že je to pro mě ten správný CAR :slight_smile:
5. únor 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :slight_smile:) no jo..v pátek šel náš Kuba na poštu a poslal na socku můj lístek na peníze tak taky doufám, že je všechno ok a peníze přijdou normálně:slight_smile:))) dle tvé zkušenosti jsem před odeslání kontrolovala číslo a osatní náležitosti:slight_smile:) Hele já se s tim úklidem asi nepřetrhnu:slight_smile:)) vůbec se mi nechce a zatím jsem ani nezačala, spíš mi přijde, že jsem to tu víc rozbordelila,ale omlmouvám si to tím, že si to přece potřebuju nejdřív všechno rozložit:slight_smile:))) no hele vrtání se v krabicích je fajn, jdi do toho:slight_smile:))))) :grinning:
5. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ono jak má clověk doma zvířata tak je ten uklid takovej náročnější
5. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo to Ti věřím, my je máme naštěstí jen venku, jako 3 ohaře v bytě to by byl mazec :grinning:
5. únor 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naučil jste někdo andulku říkat něco? Učíme ahoj...tak jsem zvědavá...prý když do 4 dnů nebude nic mrmlat,tak se to prý už nenaučí... :wink:
5. únor 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - hezky pozitivně naladěná a ono to půjde, uvidíš. Hodně štěstí, aby vše začalo brzo a v pohodě.
5. únor 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to asi jo hele ono stačí 2 kočky a jeden bláznivej pes a dvě andulky...agamy naštěstí nic nenadělaj v bytě:slight_smile:
5. únor 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele já měla Pepíka ....byl to můj kámoš, jezdil na morčeti, hrál se mnou na piáno, budil mě, jedl se mnou z talíře, dával mi pusinky a byl ukecanej až to není hezký :slight_smile:)))) ale chce se mu to fakt věnovat:slight_smile: ted máme dvě andulky--nejdřív to byla jenom jedna,ale nebyl na ní moc čas, tak jsme jí koupili druhou a to už je pasé..takže ty dvě slepice umí napodobovat kočky, psa, lednici, sušičku a kašlání :grinning:
5. únor 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj pak mi to došlo, že máte malou zoo :wink: to se hold musí.
I když on manžel a tchán taky občas stačí :sunglasses:
5. únor 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jako manžela a Kubu do toho fakt nepočítám..zrovna včera se dohadovali kdo nechal viset na klice v koupelně ponožky..maj stejný:grinning:DD tak jsem je sprdla oba dva... :grinning: :grinning:
5. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak nás zapisuju na předporodní kurz někdy na březen:slight_smile:))) to bude legrace :slight_smile:
5. únor 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky se chci v podolí zeptat. Jen mi dost holek říkalo, že je to zbytečný. Spíš bych si pak měla najít nějaký cvičení.
5. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele mně to platí pojištovna a pro tu srandu tam zajdeme já halvně kvůli manželovi:slight_smile:)) a u porodu je stejně všechno jinak,ale tak co:slight_smile: onse chce zapojit a já už jednou rodila:slight_smile:
5. únor 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb on je z toho porodu víc vykulenej než já:slight_smile:))) chichi..to jsem mu ještě říkala,at si radši nastuduju něco o překotnym porodu tak jsem mu dala přečíst knížku kde tam o tom píšou a v mamince tuším, že to bylo a tak chce na ten kurz jít:slight_smile:)))) jsem mu říkala, že to stejně bude jinak,ale já se na to i celkem těším:slight_smile:)) fakt kvůli němu, on je takovej jako klidas,ale vevnitř je totálně vyplesklej jak z miminka tak z toho co nás čeká u porodu:slight_smile: :grinning:
5. únor 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice díky jani, já už vás tam vyšpízovala akorát jsem tam už dlouho nekoukala .Asi se k vám přidám :slight_smile:
@kamisb @muddledgirl holky díky moc. vy už taky budete v půlce. To je super. A víte pohlaví miminek?
5. únor 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já můžu na konci roku žádat o příspěvek 800,- na nějaký věci ...asi to pak využiji na manžela u porodu :slight_smile:
5. únor 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - jj půlka se blíží 18.2. je ULZ v tom II.trimestru.
paní doktorka tipovala v tom 13tt chlapečka, ale prý je to ještě brzo...takže to není 100 %. Tak snad teď v pátek v poradně nebo hold až toho 18. se nám něco ukáže. To už se vydrží :slight_smile:
5. únor 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to už je za chvilinku. :slight_smile: Hlavně ať je všechno v pořádku. :wink:
5. únor 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé ted mimouš škytááááááááááááááá :grinning:
5. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho - jj doufám, že bude. I obávaný trippl testy vyšly negativní, tak snad to bude dobrý.
5. únor 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no holka já už jsem zase nervozní před tím zítřkem,ale taky si říkám, že nám to v tom 1.trimestru vyšlo tak krásně tak snad to bude v pohodě...akorát zase nebudu v noci spát:slight_smile:
5. únor 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to mi je jasný, ty nervy budou furt. Já jak jsme byli na těch horách tak jsem úplně zapomněla na ty trippl testy.
Ale jak mám ten poslech srdíčka tak se utěšuji, že to je furt dobrý.
Před chvíli jsem citila, že se v bříšku něco hnulo ..sedím u stolu tak se asi mačká.
5. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo taky přesně poslouchám a právě před chvílí jsem poslouchala a škytalo:slight_smile:) je to super
5. únor 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já se snažím poslouchat jen ob den ..takže dneska je den pauza :slight_smile: ale ráno mi zmizelo pod rukama, takže to mi prozatím stačí :slight_smile:
5. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj taky neposlouchám každej den,ale obden, nebo ob dva dny spíš když se moc nehýbe....ale dneska jsem zase nahrávala do PC páč ted už ej to rachot!! :grinning:
5. únor 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - přes poč jsem to ještě nezkoušela.
5. únor 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek