• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - už jsem zvědavá na tu malou "Barču" :slight_smile: snad to šlo všechno hladce.
5. únor 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no taky doufam uz jjou holky spolu ;)
5. únor 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi zálrží jestli byl volný ten nadstandart jak psala, jinak by musela být na jipce a tam nevím jak dlouho se musí být, většinou prý do druhýho dne.
5. únor 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je moje mala a hrozne hodna Adinka! 49 cm, 3190 g :slight_smile: jsme v poradku, ja teda trpim! Ale musim to prezit, uz bude lip. Dik za podporu, devcatka!
5. únor 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@brsh juuuuuuuuuuu :slight_smile: to je krása !!!!!!! Holky mam z vas radost!!!!! Boli to moc zlato? Neboj to snad rychle přejde ....jupiiiiiuuuu je nádherná :slight_smile:
5. únor 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh - je krásná, neboj bude pomalu líp.
5. únor 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ta krásnááááááááááááá, uplně tu bulím dojetím...když si vzpomenu ja jsi čekala na ty // a ted dodlencto to je dojemnýý moc gratulujuuuuuuuuuuuuu. Jste holky šikovnýý
5. únor 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice ježíššš....tak to je super.... :grinning: :grinning: :grinning: zatím začínáme lekce s ahoj... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh krásná prdelka
5. únor 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho já čekám kluka... :wink:
5. únor 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ja bulím u tohodle:
5. únor 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh ta je nádherná veliká gratulace.....at je brzy líp....
5. únor 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Ta je nádherná. Moooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak to bude kluk jako buk. Už jsem koukala v popisu máš,že to bude možná Samuelek. Krásný jméno,tak se jmenuje syn mojí sestřenice :sweat_smile:
5. únor 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuju kočí :wink:
5. únor 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Ahoj Dančo, Maličková Ti napsala lázně?A mohu se zeptat co Ti vypátrala? Nebo Ti napsala jen doporučení? Já si to nechávala psát od obvoďáka, protože mi paní Doktroka říkala, že když tam budou imuno věci tak, že to neschválí, měla jsem to napsaný od doktorky z caru, od gyndaře, ale nakonec to musí vypsat obvoďák, ale nechtěla jsem, aby mi tam tu imunologii psali, aby to schválili. Ještě než mi to schválili tak jsem volala do lázní a zjišťovala jsem si termín do hotelu. Františkovy jsou super, ale doporučuju být na hotelu Doktor Adler, jinak máš málo šancí, že se potkáš s hodně holkama. Já byla na Savoyi, bylo to fajn, ale už jsem byla bokem, kámošky jsem tam našla, ale na Adleru jsi přímo u zdroje kontaktů:slight_smile: když jsem měla termín do hotelu tak jsem volala přímo na pojišťovnu a poprosila jsem je o schválení a nebyl to problém. Schválili mi to hned po telefonu. Když budeš chtít vědět víc, pošlu info, Františkovy jsou super, krásnej aquapark, v sezóně je spousta koncertů, ale na nic jsem nečekala a zajistila jsem si to sama, protože pak můžeš čekat třeba měsíc než ti to schválí.
5. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teticky, dekuju moc, ze jste na me myslely! Byl to teda docela mazec, tak do dvou jsem myslela, ze to nedam :wink: ale uz je lip. Kdybych nemusela jen lezet na zadech, bylo by jeste urco lip, ale muzu vstat az 24 hod po spinalu. Nakazal pan doktor anestezilog. Mala je fakt uzasna, vlasky jak z mechu, je cela po Vilemovi, moje ma prstiky - dlouhy! To jsem rikala uz na sale :slight_smile: uz jsem ji mela ctyrikrat prisatou. Asi nic nepila, ale je to snazivka. Ja zkousim pospavat. Uz vam hrozne preju miminka v naruci, je to fakt ulet :slight_smile:
5. únor 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brsh - teda trochu mě děsíš, ale to víš ...bude se to lepšit.
Jinak mě říkali, že po císaři se mléko spustí až dýl, ale musí se hold pořád přikládat.
Tak se drž,holčička je fakt krásná, zkus usnout, a ono to uteče.
5. únor 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh zitra bude lip a pak zase lip...hlavne, ze se prisava jste holky sikovny :smirk::kissing_closed_eyes::house_with_garden::rocket:...jojo je to ulet jak pises zmeni se ti celej zivot :slight_smile:
5. únor 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jak se dneska mate? Ja se nevyspala pac jsem spala v obyvaku a jsem.hotovson...ted jsem hodila sprchu, namazu pupika a v 10 vyrazime ;) tak nam drzte palcaky
6. únor 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice držíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jinak ja ted sedím uz hodinu v porodnici na poradne .... A ještě pry monitory a utz tady to bude tak do oběda... Ja jsem hrozne rozmazlená tou soukromou péčí... Tady je to jak v hypermarketu.... Uffffff.... :frowning2:
6. únor 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ta největší gratulace na světě. je nádherná :slight_smile: Tak hlavně ať jde všechno do budoucna báječně a nejsou nikde žádné problémy a je jen radost a štěstí.
6. únor 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak držím palce na screening. dej vědět
6. únor 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek ahojky, tedy vy jste ještě pořád 3v1 :slight_smile: klobouk dolů, držíte se dlouho a statečně. Kdy máš naplánovaný císař? a jak se vůbec cítíš?
6. únor 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no jo to pry byva maso.ja jsem.taky rozmlsana soukromou peci jak v Car tak ted u svyho doktora.tak to tam zvladni a dej pak vedet jak jste na tom....;) ja uz mam zase stazeny pulky ; )))))
6. únor 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: jsem po UTZ a mam 3 folikuly 15 - 16 mm a 18 foliku mezi 7 a 8 mm, takze celkem 21 emoticon Odber planuji na stredu :slight_smile:
6. únor 2014 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh velika gratulace :slight_smile: preji tobe i holcicce hoooodne zdravíčka holcicky :slight_smile:
6. únor 2014 v 09:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak at pekne zraji!!!!!!!!
6. únor 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh ta jr krasnaaaaa :wink: moc gratuluji a preji at je ti brzo lepe.

@janice_opice drzim palce at je vse jak ma byt :sunglasses:
6. únor 2014 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak to je dobře, jen at hezky rostou.
6. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek