• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice - neboj všechno bude v pořádku
6. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - tak to tam zvládni, ono už takhle před koncem je to většinou na dlouhý lokte.
6. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice holcicky, pristi tyden na me bude prskat bacily jo?
6. únor 2014 v 10:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - to víš, že budeme :grinning:
6. únor 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice držíme...vše bude dobré.. :wink: Já začínám málo spát...tak pět hodin každý den,masakr...
6. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek ježíš..holka naše..
6. únor 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie prskám už předem... :wink:
6. únor 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak to Ti s tím spánkem moc nezávidím, já furt spinkam jak miminko :sunglasses:
a to se skoro celý den válím.
6. únor 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já si pak po zubákovi asi lehnu.. :grinning: :grinning: :grinning: co dobrého uvařit..rychlého....ne sladkého....už podruhé jsem měla špagety s omáčkou z Lidlu a sýrem...
6. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já si dneska zkusím upéct kousek kuřete. Třeba to bude jiný než jen nudličky. Případně bude mít manžel k večeři kuře :slight_smile:
6. únor 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb áá to já se bojím....čichat syrové kuře.. :frowning2: Jsem pustila na chvíli andulku a deset minut jsem jí chytala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale je nádherná....nechala se hladit na bříšku.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@janice_opice

držíme se :slight_smile: dneska stále zavřeno na tri západy, termín budou plánovat na další kontrole za tyden - jinak se tvářil ze pohoda a ze nevidí důvod proc by meli chtít ma svět drív bez plánovaně ten 38tt.... A taky říkal ze pokud by se prckům chtělo přirozeným způsobem, klidne mužem - ale císař naplánovány bude, kdyby cokoli... Tak ja ted moc nevím.., pry i 80% přirozených s dvojcatky skončí akutní sekcí...tak mam o čem přemýšlet ....
6. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl
@kamisb
No hrůza ale dr byl super :slight_smile: příště tam strávím cely den asi :frowning2:
6. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vezli tam miminko v inkubátoru bylo prťavoučký, ale bez přístrojů a jak jelo kolem nas tak ručičkou pry: čau holky!!!! :slight_smile:
6. únor 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jééé to je super....že to nevypadá,že by se draly ven..to je úžasný.....no...ty doktoři už mě taky lezou ušima....gynda,zubař,car, dokolečka dokola...
6. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já si k němu čuchla když jsem ho vyndala z mikrovlnky a nic mi to neudělalo tak to jdu risknout.
6. únor 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak z mikrovnky by mi nevadilo asi..ale syrové jo..kdybych ho musela péct..a po tom z Billy jsem blindila..takže už néé
6. únor 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já ho měla zmražěný takže jsem ho tam nechala jen povolit a ted jsem ho dala do misky a půjde do trouby ...no uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
6. únor 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to jo... :wink:
6. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak pečený kuře asi jde :slight_smile: ale jen stehýnko ...to bílý maso je horší.
6. únor 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak bacha t místo kuřete neupečeš andulku:slight_smile:) jakou máš barvu?
@pidisek tak super, že jste v pořádku:slight_smile:)) hele tak uvidíš asi vědí co dělají:slight_smile:)))
6. únor 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jojo budeme prskat o sto šest:slight_smile:
6. únor 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - a jak pak dopadl ULZ? ...hihi už jsem koukla do fotobloku.
6. únor 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb skvěleeeeee jsme v pořádku mám moc velkou radost ...pan doktor napsal Eutrofický plod:slight_smile: řádila tam jak černá ruka a vážíme 330g, v těch grafech je vše na tom středu jen CM je malinko pod střed... :grinning: placenta je na zadní stěně OK, plodový vody dostatek :sunglasses: :grinning: a taky si myslí, že to bude holka páč jí prej nikde nic nevyčuhuje ...akortá tenhle doktor mi teda moc nenadchnul
6. únor 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb takže v úterý jdu ke svýmu na kontrolu tak budu mlčet jako hrob a budeme koukat znovu prý:slight_smile:))))))))) Ale hlavně, že jsem v pořádkuuuuuuuuuuuuuuuuu
6. únor 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to jsem moc ráda, že je vše ok. Jen tak dál :slight_smile:
6. únor 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to kluk žluto zelenej,krásnej...co doktor dobrý? Já u zubaře super...nebolelo...a koupila jsem si makeup,řasenku,lestk na pusu,řasenku a krásný těhu tričko.. :grinning: Jsem hrozná
6. únor 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice gratuluju k super kontrole...
6. únor 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice takže holcicka? :slight_smile:
6. únor 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no nejspíš jo....no jako neřekl to na jistotku prý pohlaví asi dívčí nevidím, že by jí tam někde něco vyčuhovalo:slight_smile: ale ten doktor mi teda moc nesednul no....se těšim v úterý ke svému
6. únor 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek