• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice přesně jsme se o tomhle včera bavili s přítelem..že když nikde nic nevisí,tak je to asi holky...u nás ta koule...byla nepřehlídnutelná... :cry: :cry: :grinning:
6. únor 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky má někdo průkazku gs mamavit?Kam se potvrzuje zubař?Do jiných odborných vyšetření?Ani u zubaře nevěděli.. :astonished:
6. únor 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to uz by melo byt vidět jasne :slight_smile: teda pokud to prcek ukáže :slight_smile:
6. únor 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zítra jdeme vybrat lino a brzy už koupíme..jupppíííí...
6. únor 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holčičky jen pro porovnání ..1 foto z 1 IVF a na druhé co je ted přede mnou..veliký rozdíl a diagnoza naprosto stejna...opravdu dobrý pocit z toho,že jsem přešla jinam :wink:
6. únor 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek no to uz by melo byt videt dneska no akorat se mlelo furt.Barcu ta jejich prtolka napinala do 27 tt ;))) proste se nam nechce ukazat a ve finale to je vlastne jedno ;))
6. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jojo ja to mela stejne ;) mam nekde ve fotoblogu ;)
6. únor 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl rikej koulicku koule zni divne u mimiska
6. únor 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl at ti to tam nekam prdnou :slight_smile:
6. únor 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek hlavne twn doktor se dneska vubec nesnazil
6. únor 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jsem moc rada, ze jsi tam spokojena a doufam, ze ti to prinese stesti jako mne ;)
6. únor 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jsem čekala,že zareaguješ :grinning: :grinning: :grinning: jsem to napsala naschvál :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ty jsi neměla po prvním IVF nic na udržení???Utrogestan třeba??? A štítnou už máš o.k.?Moc přeju,aby Ti to klaplo... :wink:
6. únor 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem jí to říkala hygieničce a ona nechtěla...ať si to zjistím...
6. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: říkám to je jako bobrici ;)
6. únor 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: no to teda...já to tam nechám šoupnout a bude... :wink:
6. únor 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice máme tu gravid jogu..ale dopoledne,to nemám vycházky... :confounded:
6. únor 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak se zkus domluvit s doktorem ...jestli Ti to nepovolí a třeba by to nějak šlo udělat. V rámci "léčby"
6. únor 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,to nevim...pochybuju....moje doktorka je trošku zvláštní... :wink:
6. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak si nech předělat vycházky ....já bych je zase chtěla sloučit na odpoledne ...mám dvě hodky dopoledne a 4 odpoledne.
6. únor 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to nechci...mě to takhle vyhovuje kočko...Já mám od jedné a tím pádem stíhám vše co potřebuju....já to nechci mít rozdělené..
6. únor 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj ten jsem dostala pozdeji proto tam neni..stitna byla v pohode jen byla misto 15 na 15,02 tak mi to pro jistotu dali,ale ted je naprosto v poradku:slight_smile:
@janice_opice mam strasne dobry pocit at uz to vyjde jakkoli,litovat nebudu :wink:
6. únor 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak nevim no :slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj,vím,že jsem tu trošku mimo téma,ale zeptám se,nevíš,zda a za kolik dělají v CUBE minimálku,nativ?

@hhani držím palce :slight_smile:

občas nakouknu na tváře z května 2013 IVF,mám z vás radost všech těhulí,kterým se zadařilo :slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani aha......tak to jo.... :wink: :wink: :wink: :wink:
6. únor 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,nejdřív musím koupit něco v čem budu cvičit.... :unamused: Jsou tu jen dva obchody a tam jsou jen těhu legíny a docela drahý....
6. únor 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mv a jako samoplatce nebo na pojišťovnu?zjistim ti to
6. únor 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čoveče ty se té holčičce vyloženě bráníš, pořád píšeš asi, možná, přitom každý doktor to vidí, nebo spíš nevidí -))....ti říkám to je jistá Kazi, bo to bylo jasné už tím svéhlavým nástupem, na to by embryjko kluk nikdy nedošel :grinning: :grinning: jinak jsem moc ráda, že na UTZ všechno v pořádku, jen tak pěkně dál poklade..
6. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl na tuyogu stači volnější kalhoty nemusí to byt zrovna tehuleginy:slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím...ale nemám...mám jedny džíny a jedny kalhoty,které jsou příjemné...mohla bych v nich cvičit asi...
6. únor 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek