IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
6. únor 2014
@janice_opice přesně jsme se o tomhle včera bavili s přítelem..že když nikde nic nevisí,tak je to asi holky...u nás ta koule...byla nepřehlídnutelná... 😢 😢 😃
muddledgirl
6. únor 2014
Kočky má někdo průkazku gs mamavit?Kam se potvrzuje zubař?Do jiných odborných vyšetření?Ani u zubaře nevěděli.. :-o
pidisek
6. únor 2014
@janice_opice to uz by melo byt vidět jasne 🙂 teda pokud to prcek ukáže 🙂
muddledgirl
6. únor 2014
@janice_opice zítra jdeme vybrat lino a brzy už koupíme..jupppíííí...
hhani
6. únor 2014
tak holčičky jen pro porovnání ..1 foto z 1 IVF a na druhé co je ted přede mnou..veliký rozdíl a diagnoza naprosto stejna...opravdu dobrý pocit z toho,že jsem přešla jinam 😉
janice_opiceautor
6. únor 2014
@pidisek no to uz by melo byt videt dneska no akorat se mlelo furt.Barcu ta jejich prtolka napinala do 27 tt 😉)) proste se nam nechce ukazat a ve finale to je vlastne jedno 😉)
janice_opiceautor
6. únor 2014
@hhani jojo ja to mela stejne 😉 mam nekde ve fotoblogu 😉
janice_opiceautor
6. únor 2014
@muddledgirl rikej koulicku koule zni divne u mimiska
janice_opiceautor
6. únor 2014
@muddledgirl at ti to tam nekam prdnou 🙂
janice_opiceautor
6. únor 2014
@pidisek hlavne twn doktor se dneska vubec nesnazil
janice_opiceautor
6. únor 2014
@hhani jsem moc rada, ze jsi tam spokojena a doufam, ze ti to prinese stesti jako mne 😉
muddledgirl
6. únor 2014
@janice_opice jsem čekala,že zareaguješ 😃 😃 😃 jsem to napsala naschvál 😃 😃 😃
muddledgirl
6. únor 2014
@hhani Ty jsi neměla po prvním IVF nic na udržení???Utrogestan třeba??? A štítnou už máš o.k.?Moc přeju,aby Ti to klaplo... 😉
muddledgirl
6. únor 2014
@janice_opice jsem jí to říkala hygieničce a ona nechtěla...ať si to zjistím...
janice_opiceautor
6. únor 2014
@muddledgirl 😃 říkám to je jako bobrici 😉
muddledgirl
6. únor 2014
@janice_opice 😉 😉 😉 no to teda...já to tam nechám šoupnout a bude... 😉
muddledgirl
6. únor 2014
@janice_opice máme tu gravid jogu..ale dopoledne,to nemám vycházky... :-S
kamisb
6. únor 2014
@muddledgirl - tak se zkus domluvit s doktorem ...jestli Ti to nepovolí a třeba by to nějak šlo udělat. V rámci "léčby"
muddledgirl
6. únor 2014
@kamisb no,to nevim...pochybuju....moje doktorka je trošku zvláštní... 😉
kamisb
6. únor 2014
@muddledgirl - tak si nech předělat vycházky ....já bych je zase chtěla sloučit na odpoledne ...mám dvě hodky dopoledne a 4 odpoledne.
muddledgirl
6. únor 2014
@kamisb to nechci...mě to takhle vyhovuje kočko...Já mám od jedné a tím pádem stíhám vše co potřebuju....já to nechci mít rozdělené..
hhani
6. únor 2014
@muddledgirl jj ten jsem dostala pozdeji proto tam neni..stitna byla v pohode jen byla misto 15 na 15,02 tak mi to pro jistotu dali,ale ted je naprosto v poradku🙂
@janice_opice mam strasne dobry pocit at uz to vyjde jakkoli,litovat nebudu 😉
kamisb
6. únor 2014
@muddledgirl - hm tak nevim no 🙂
mv
6. únor 2014
@janice_opice ahoj,vím,že jsem tu trošku mimo téma,ale zeptám se,nevíš,zda a za kolik dělají v CUBE minimálku,nativ?

@hhani držím palce 🙂

občas nakouknu na tváře z května 2013 IVF,mám z vás radost všech těhulí,kterým se zadařilo 🙂
muddledgirl
6. únor 2014
@hhani aha......tak to jo.... 😉 😉 😉 😉
muddledgirl
6. únor 2014
@kamisb no,nejdřív musím koupit něco v čem budu cvičit.... :-| Jsou tu jen dva obchody a tam jsou jen těhu legíny a docela drahý....
janice_opiceautor
6. únor 2014
@mv a jako samoplatce nebo na pojišťovnu?zjistim ti to
martas14
6. únor 2014
@janice_opice čoveče ty se té holčičce vyloženě bráníš, pořád píšeš asi, možná, přitom každý doktor to vidí, nebo spíš nevidí -))....ti říkám to je jistá Kazi, bo to bylo jasné už tím svéhlavým nástupem, na to by embryjko kluk nikdy nedošel 😃 😃 jinak jsem moc ráda, že na UTZ všechno v pořádku, jen tak pěkně dál poklade..
janice_opiceautor
6. únor 2014
@muddledgirl na tuyogu stači volnější kalhoty nemusí to byt zrovna tehuleginy🙂
muddledgirl
6. únor 2014
@janice_opice já vím...ale nemám...mám jedny džíny a jedny kalhoty,které jsou příjemné...mohla bych v nich cvičit asi...

Začni psát odpověď...

Odešli