• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
autor
@martas14 ale jo brouku kluk došel ale v roce 2000 5.10. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ted 5.10. Došla holka:slight_smile: .naopak já se na Valinku tesim moc....jsem to říkala od začátku už při ET na sále jak zůstalo to embryjko v tom katetru.ze to bude paličatý holka po mne :slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl wietnamci
6. únor 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aaa jooo....ale to jsou zas široký nohavice nebo tlačej na bříško..... :slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani téda slušná zásoba, já ti tak závidím, že už začínáš.....nejradši bych to už taky rozjela, to čekání je hrozný, na jednu stranu mi leden utekl, že ani nevím, že nějaký byl, ale do dubna mi to příjde pomalu jak kdybych čekala na srpen :grinning: :grinning: ale v úterý jdu na konzultaci, aby o nás věděli a dohodli jsme si nějaké postupy už se těším na docenta, objednávám se jen k němu, né že by mi vadilo že se tam střídají, jsou tam v pohodě celkem všichni doktoři, ale on je takový ten klidný, milý typ s očima basseta :grinning: :grinning:
6. únor 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to bys byla moc hodná...už mi bylo 39let,tak právě jako samoplátce jen...nějak jsem na stránkách nic nenašla...dříve jsem chodila do Iscare,ale tam už bych nešla,tak právě hledám,kam jít...a do CUBE už jsem měla jít před 2lety do té studie na IVF,pak to zdravotně neklaplo,ale pocit z návštěvy tenkrát tam jsem měla dobrej... :slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl širší nohavice nevadí a štaci vypadat gumu
6. únor 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mv já bych ti doporučila diskuzi na emiminu...chodí tam jen cubacky a jedna tam ma dost přehled o cenách...myslím 15tisic?alehodim tam dotaz:slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: já nesnáším když jsou kalhoty mooooc široký.. :wink: Uvidím,něco seženu...
6. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mv tuším,ze to je jako balíček s icsi,PK,AH...
6. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl s tebou je to těžký tak SDI kup nasrávačky a je klid :grinning:
6. únor 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice není to se mnou těžký..ale nechci vypadat jako debil....když už jsem tlustá.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já se zblázním ta je krásná, ani známky po zmačkané kůži, že by potřebovala na tzv. vylízání se ...no nic asi to bude modelka :wink: tak moc gratuluji šťastná maminko a ať bobina už brzo přebolí
6. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 sla císařem ne bobinou :grinning:
6. únor 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl simte tlustá jsm já a seru na to cece uzivam si to pak se zase bude člověk muset snažit zhubnout''
6. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 bobina :grinning: :grinning:
6. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo já vím, že se těšíš za chvíli už budeš dvojnásobná máma .....to zní tak krásně.....já si teď tu mateřskou tak super užívám, malá je zlatá, klidně bych brala i tři takové, ale to by zas šméklo mojeho :grinning: :grinning: no snad k nám taky ještě jedna prdelka cestu najde
6. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já vím že šla císařem, ale my tu máme bobino jako název pro ránu, neboli bolístku né pro orgán, tomu já říkám jasně ,,kachna" :grinning: :grinning:
6. únor 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak už jsi pěkně v procesu a vajíčka naskakují jak na proložku, tak šup šup ty malé ať taky ještě něco naženou a bude krásná úrodička :wink: :wink:
6. únor 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no tak pro me je to odteď bobina :slight_smile: :grinning: kachna fakt nemůžu kachna je moje kamoska :grinning:
To vis,ze najde
A bude to kluk se vsdim všudy :slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no na utz jdu v pondělí, tak do ty doby by mohly dohnat ne? :slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...nechci furt chodit,jak v pytli,víš?
6. únor 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl bavim se o józe tam je to fakt jedno :grinning:
6. únor 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jo tak jí můžeš říkat bobina :grinning: :grinning: a kluk by teda byl u nás rarita, bo z naší rodiny co jsem jako do táty, tak máme třináct holek v pořadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no to víš, že by mohli, ba co víc musí..já jim to přímo přikazuji :wink: :wink:
6. únor 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jasne'ze rozenou s přehledem :slight_smile:
6. únor 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hustý tak ted to zlomite no ti to predpovidam :slight_smile:
6. únor 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já to teda beru šefé :grinning: :grinning: :wink: :wink:
a jak říká @muddledgirl ty máš vždycky pravdu, akorát s těmi našemi problémy bych měla asi víc strach o toho kluka aby nezdědil něco špatného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@martas14 no mají 8 mm, za ctyri dny by mohly ne?
6. únor 2014 ve 21:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jo a to ještě ta naše holka byla dvanáctá v roce 2012 a loni se narodila třináctá bráchovi v roce 2013 taky dobré že -))
6. únor 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 te dobrý to je jak ty moje datumy ET vid vědět to tak se na ty mezi vyprdnu.... :slight_smile:
6. únor 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek