• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice jo to je dobrý :grinning: :grinning: to by si člověk hodně ušetřil sil a peněz
6. únor 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice díky, kouknu tam
6. únor 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se taky bavim o joze.....tak pro mě je stres vůbec představa cvičit mezi lidma... :wink:
6. únor 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :frowning2: nevím,co máte za problém...genetické nemoci? :frowning2: Nemusíš odpovídat :wink:
6. únor 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to pro me taky nesnasim to,ale ver ze to tehulkovsky je jiný fakt...
6. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mv jmenuje se zkušenosti s IVF Cube....hodila bych ti sem odkaz,ale z mobilu to nejde..prosté na www.emimino.cz diskuze Zkušenosti s IVF Cube....
6. únor 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no je to hlavně ohledně toho, že můj nemá ty chámovody, jako jo je to anomálie, ale kdo ví co to může znamenat, kdyby jsme měli kluka a pak taky já jsem ten zdravý přenašeč jednoho z genů na Cystickou fibrózu, ale to nám řekla genetička už u malé, která je taky v poho, že to jsou jen nějaké ty slabší, že by jako tak neměli tuto nemoc vyvolat, ale tak člověk nikdy neví, i když to neví stejně protože s fibrózou se můžeš i narodit sám od sebe....
6. únor 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no,já měla bratránka s cystickou fibrozou.....žádná sranda.....já až před pár dny zjistila....že moje mamka měla přepážku v děloze.....doktorka mi řekla ať na to zapomenu,tak se snažim....Proto jsme se ségrou byly tak brzo narozené....
6. únor 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo tu dela tu psychologii? Nejsem si jista jestli tady nebo na breznovkśch... Potrebuju sehnat psychologa, poradit....
6. únor 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek a psycholog s jakou specializaci?
6. únor 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek znam dobrou psycholozku....
6. únor 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek www.janabrezinova.cz ....ja delala psycharnu jen 3 roky na dipl.spec ;)
6. únor 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to věřím, tenkrát jsem o tom taky četla a hrůza děs jen pomyslet, ale ono to není moc dlouho co teprve to začali testovat z té krve z patičky co berou mimískům nějak druhý den v porodnici, takže se o tom moc nevědělo kdo jaký vůbec nese třeba zatížení, my nikdy nic takového v rodině neměli, takže by mě to ani nenapadlo a pak buch taková jobovka, naštěstí bylo všechno v pořádku, ale teď před druhým už budu mít daleko větší nervy, hold ty informace jsou někdy na škodu, hlavně ty které stejně neovlivníš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to s tou přepážkou určitě nebude tak zlé, když ti doktorka řekla ať to neřešíš, tak to určitě u tebe vidí dobře :wink: :wink:
6. únor 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jsi snad super žena, ty umíš od všeho něco :wink: :wink: proto nás tu umíš tak dobře podpořit holka naše zlatá
6. únor 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 mně bylo jen 6,když umřel...tenkrát můj taťka psal všem možným známým a doktorům do Ameriky...protože tady transplantaci plic nedělali...jen si pamatuju,že byl stále nemocný....dýchal z přístroje...a byl pořád skoro v nemocnici.....dožil se jen 10,5 let....No,ono se to nemusí projevit jasně...Dokonce teta má zdravou dceru....ale samozřejmě je nositelka....Tam byl průšvih,že i strejda měl gen cystické fibrozy.....Asi jo...s tou přepážkou....je to taky anomálie....Ty by dědičné být neměly...ale kdoví,jak to všechno je...
6. únor 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 :grinning: :grinning: no jiste ja z toho tezim, jste pro me vhodnej klinickej vzorek..... :grinning:
6. únor 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko.....
7. únor 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mv 12 tisic by to melo byt a jako balicek....
7. únor 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl bodre podoledne ;)))
7. únor 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já snědla už dva termixy.. :astonished: :astonished: :astonished: děs....ale dnes budě pěkná procházka...půjdu odpo pro přítele a na lino ....tak už se těším...
7. únor 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vidiš to bude krásná a plodná procházka ...hele koukni se mi prosím,jeslti tam kam půjdete prodávaj zbytkový lino a kolik stojí role lina tak nějak cca 3*2m :slight_smile: nebo tak nějak jelsti by to tam měli jakýhokoliv lina:_)) děkuju moc já jen pro představu:slight_smile:
7. únor 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobře...podívám...to mívají ty zbytky....většinou to je docela levné....ale v Praze možná i levnější,když je tam větší konkurence... :wink: :wink: :wink:
7. únor 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasný však my budee muset někam vyrazit spíš jen tak pro představu:slight_smile: děkuju
7. únor 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jooo...mně je dnes nějak blbě od žaludku....taky Tě už pálí žáha...mě to začlo včera,ale zatím dobrý... :slight_smile:
7. únor 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mě trochu začala včera,ale zatim dobrý chce to se vyhýbat kořeněným a mastným jídlum a nepehánět to moc se sladkým:slight_smile:
7. únor 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi sladký..no..tak to bude blbý.. :frowning2: No, mě začla pálit po utopenci...dala jsem si ho k večeři po několika letech,neodolala jsem a pak po jablíčku... :wink:
7. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já bych potřebovala nakoupit dneska, trocu uklidit, ale na druhou stranu musim být doma páč přivezou skřnky do koupelny tak nevim ja to stihnu a v 17 přijde kamarádka na kávičku
7. únor 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mv nativ stojí 12 tis. a je v něm OPU, ICSI na 1 – 2 vajíčka a ET
7. únor 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to budeš mít hezký den.....já moc nikoho nevidím...stýkat s malými dětmi se nechci kvůli nemocem..a všechny známí děti mají...ale říkala jsem příteli,že asi ho pozvu na pizzu o víkendu...už mi chybí lidi,kamarádi...ale do zahulený hospody se mi fakt nechce...takže zkusíme někdy vymyslet,kdy to nebude ještě moc zahulený...
7. únor 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek