IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
martas14
6. únor 2014
@janice_opice jo to je dobrý 😃 😃 to by si člověk hodně ušetřil sil a peněz
mv
6. únor 2014
@janice_opice díky, kouknu tam
muddledgirl
6. únor 2014
@janice_opice já se taky bavim o joze.....tak pro mě je stres vůbec představa cvičit mezi lidma... 😉
muddledgirl
6. únor 2014
@martas14 😞 nevím,co máte za problém...genetické nemoci? 😞 Nemusíš odpovídat 😉
janice_opiceautor
6. únor 2014
@muddledgirl to pro me taky nesnasim to,ale ver ze to tehulkovsky je jiný fakt...
muddledgirl
6. únor 2014
@janice_opice 😉 😉 😉
janice_opiceautor
6. únor 2014
@mv jmenuje se zkušenosti s IVF Cube....hodila bych ti sem odkaz,ale z mobilu to nejde..prosté na www.emimino.cz diskuze Zkušenosti s IVF Cube....
martas14
6. únor 2014
@muddledgirl no je to hlavně ohledně toho, že můj nemá ty chámovody, jako jo je to anomálie, ale kdo ví co to může znamenat, kdyby jsme měli kluka a pak taky já jsem ten zdravý přenašeč jednoho z genů na Cystickou fibrózu, ale to nám řekla genetička už u malé, která je taky v poho, že to jsou jen nějaké ty slabší, že by jako tak neměli tuto nemoc vyvolat, ale tak člověk nikdy neví, i když to neví stejně protože s fibrózou se můžeš i narodit sám od sebe....
muddledgirl
6. únor 2014
@martas14 no,já měla bratránka s cystickou fibrozou.....žádná sranda.....já až před pár dny zjistila....že moje mamka měla přepážku v děloze.....doktorka mi řekla ať na to zapomenu,tak se snažim....Proto jsme se ségrou byly tak brzo narozené....
pidisek
6. únor 2014
Holky kdo tu dela tu psychologii? Nejsem si jista jestli tady nebo na breznovkśch... Potrebuju sehnat psychologa, poradit....
janice_opiceautor
6. únor 2014
@pidisek a psycholog s jakou specializaci?
janice_opiceautor
6. únor 2014
@pidisek znam dobrou psycholozku....
janice_opiceautor
6. únor 2014
@pidisek www.janabrezinova.cz ....ja delala psycharnu jen 3 roky na dipl.spec 😉
martas14
6. únor 2014
@muddledgirl no to věřím, tenkrát jsem o tom taky četla a hrůza děs jen pomyslet, ale ono to není moc dlouho co teprve to začali testovat z té krve z patičky co berou mimískům nějak druhý den v porodnici, takže se o tom moc nevědělo kdo jaký vůbec nese třeba zatížení, my nikdy nic takového v rodině neměli, takže by mě to ani nenapadlo a pak buch taková jobovka, naštěstí bylo všechno v pořádku, ale teď před druhým už budu mít daleko větší nervy, hold ty informace jsou někdy na škodu, hlavně ty které stejně neovlivníš :-p :-p
to s tou přepážkou určitě nebude tak zlé, když ti doktorka řekla ať to neřešíš, tak to určitě u tebe vidí dobře 😉 😉
martas14
6. únor 2014
@janice_opice ty jsi snad super žena, ty umíš od všeho něco 😉 😉 proto nás tu umíš tak dobře podpořit holka naše zlatá
muddledgirl
6. únor 2014
@martas14 mně bylo jen 6,když umřel...tenkrát můj taťka psal všem možným známým a doktorům do Ameriky...protože tady transplantaci plic nedělali...jen si pamatuju,že byl stále nemocný....dýchal z přístroje...a byl pořád skoro v nemocnici.....dožil se jen 10,5 let....No,ono se to nemusí projevit jasně...Dokonce teta má zdravou dceru....ale samozřejmě je nositelka....Tam byl průšvih,že i strejda měl gen cystické fibrozy.....Asi jo...s tou přepážkou....je to taky anomálie....Ty by dědičné být neměly...ale kdoví,jak to všechno je...
janice_opiceautor
6. únor 2014
@martas14 😃 😃 no jiste ja z toho tezim, jste pro me vhodnej klinickej vzorek..... 😃
muddledgirl
7. únor 2014
Dobré ránko.....
janice_opiceautor
7. únor 2014
@mv 12 tisic by to melo byt a jako balicek....
janice_opiceautor
7. únor 2014
@muddledgirl bodre podoledne 😉))
muddledgirl
7. únor 2014
@janice_opice já snědla už dva termixy.. :-o :-o :-o děs....ale dnes budě pěkná procházka...půjdu odpo pro přítele a na lino ....tak už se těším...
janice_opiceautor
7. únor 2014
@muddledgirl no vidiš to bude krásná a plodná procházka ...hele koukni se mi prosím,jeslti tam kam půjdete prodávaj zbytkový lino a kolik stojí role lina tak nějak cca 3*2m 🙂 nebo tak nějak jelsti by to tam měli jakýhokoliv lina:_)) děkuju moc já jen pro představu🙂
muddledgirl
7. únor 2014
@janice_opice dobře...podívám...to mívají ty zbytky....většinou to je docela levné....ale v Praze možná i levnější,když je tam větší konkurence... 😉 😉 😉
janice_opiceautor
7. únor 2014
@muddledgirl jasný však my budee muset někam vyrazit spíš jen tak pro představu🙂 děkuju
muddledgirl
7. únor 2014
@janice_opice však jooo...mně je dnes nějak blbě od žaludku....taky Tě už pálí žáha...mě to začlo včera,ale zatím dobrý... 🙂
janice_opiceautor
7. únor 2014
@muddledgirl no mě trochu začala včera,ale zatim dobrý chce to se vyhýbat kořeněným a mastným jídlum a nepehánět to moc se sladkým🙂
muddledgirl
7. únor 2014
@janice_opice hi hi sladký..no..tak to bude blbý.. 😞 No, mě začla pálit po utopenci...dala jsem si ho k večeři po několika letech,neodolala jsem a pak po jablíčku... 😉
janice_opiceautor
7. únor 2014
@muddledgirl já bych potřebovala nakoupit dneska, trocu uklidit, ale na druhou stranu musim být doma páč přivezou skřnky do koupelny tak nevim ja to stihnu a v 17 přijde kamarádka na kávičku
janice_opiceautor
7. únor 2014
@mv nativ stojí 12 tis. a je v něm OPU, ICSI na 1 – 2 vajíčka a ET
muddledgirl
7. únor 2014
@janice_opice tak to budeš mít hezký den.....já moc nikoho nevidím...stýkat s malými dětmi se nechci kvůli nemocem..a všechny známí děti mají...ale říkala jsem příteli,že asi ho pozvu na pizzu o víkendu...už mi chybí lidi,kamarádi...ale do zahulený hospody se mi fakt nechce...takže zkusíme někdy vymyslet,kdy to nebude ještě moc zahulený...