• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice díky moc:slight_smile:napíšu jim :wink:
7. únor 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo tak vzorek to my jsme tu myslím dost dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl to je teda hrozný :frowning2: vůbec si nedokážu představit něco takového prožít, kdyby šlo jen o nějaké omezení v životě, ale to že se nedožívají moc let, je nejsmutnější....
no jestli se nám podaří ještě otěhotnět, tak bude člověk už se dívat na vše dost jinak
7. únor 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tam je kraaasneeee
7. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky me furt boli prsa ;)) manzel tvrdi ze mi furt rostou a ze budu mit obri melouny :grinning: me s tim pekne sere :grinning:
7. únor 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holčiny, tak 1.návštěva poradny v Podolí za mnou, ale byl to fofrt ..ULZ jen rychle protože chtěl vědět kde je placenta ...a je prý předozadní a hodně vysoko, takže je super, že nebude v jizvě. Ale na magnetickou rezonancí prý raději pujdu.
Takže tohle je fajn, ale furt nevíme co mám v bříšku :( ...a 20.2. si mě objednali k nim na velký ULZ, takže gennet jsem zrušila.
Jani nahrají to na flashku nebo to nejde?

jinak teda ráno hrůza vstávala jsem v 6 ráno a zkusila se nasnídat ...ale neudržela jsem to :(
7. únor 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je dobre, ze jsi ok a je to takto v poradku.ja ti nevim ja jsrm tentokrat nebyla spokojena s prubehem velkyho utz nedostala jsem ani fotku a vubec ten doktor byl divnej mel hlad a byl ns neco nasranej.takze ja si nesu flashku ke svymu mudr a twn mi prcka nahraje..
7. únor 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, no my se zkusíme zeptat.
Jo a už jsi objednaná na test na cukrovku? jdu na příští kontrolu až za měsíc ...vubec nevím kdy se na ní chodí
7. únor 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jeste ne pocitam ze ted jak pujdu k doktorovi se dozvim...myslim ve 24 nwbo 25 tt
7. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to bych měla stíhat při tý další poradně aby mě objednali.
7. únor 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jo ja myslim ze jo ja si ted mydlim, ze me objedna
7. únor 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mezi 24-28 tt
7. únor 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - super, děkuji
7. únor 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 kočinko,dnes se dožívají kolem 21...nebo trochu víc....ale je to děs..ano...
7. únor 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak můžou poslat rozmontovaný skřínky bez návodu ke smontování??:-///////
7. únor 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 strejda i teta měli gen a druhé dítě bylo zdravé..
7. únor 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - si tam zavolej, asi to tam někdo zapomněl vložit.
ale občas to jsou fakt umělci :(
7. únor 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsem jim napsala at mi to poslou mejlem, to je návod jako prase..myslim, že použiju selskej rozum a složim to podle toho jak ty skřínky vypadaj na obrázku složený:slight_smile:
7. únor 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no oni ty návody jsou občas na hlavu a někdy tamjsou dva obrázky a snaž se :grinning:
7. únor 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak tohle je presne ten pripad a jeste to je na jinou skrinku..podobnou :slight_smile:
7. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ptala jsem se na to lino....asi 110,- za metr ty nejlevnější.. zbytky....ale měli tam různý ceny...podle toho,jak byla velká plocha....atd.. :wink: :wink: :wink:
7. únor 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl diiiikýyyyyyyyyyy
7. únor 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice není zač bouku :wink: :wink: :wink: :wink: My ještě nejsme na stopro rozhodnutý...ale byly tam pěkný lina....a všechny ve slevě do 270,- cca,co se nám líbili....No a dnes jsem šmejdila a zjistila jsem že máme 4 sekáče nakonec....ten jeden je trošku dražší na sekáč...ale zase se najdou pěkný kousky,tak jsem si koupila černý šaty a jedno triko.....asi za 430,-...což jde,když dvě těhu trika mě stály 850,- /z obchodu../
7. únor 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasny to gratuluju ja si chci koupit saty a spodni pradlo
7. únor 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no spodní prádlo taky bude nutná...sportovní podprdy od tamanů mě tlačí....a jinak nosím hořejšek od plavek,který mi byl větší a teď mi je akorát... :grinning: :grinning: :grinning: a kalhotky už taky nejsou ono :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10169743721-moji-milovani/ Dobré ráno,mrkněte,když budete mít čas,obdivuhodné matky... :wink:
8. únor 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre ranko devcatka.krasnou sobotu vam s Valinkou prejeme :grinning:
8. únor 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice tak dneska bude premiéra Míša řezů...tak jsem zvědavá,jak se povedou...zatím se flákám...za hodinu půjdu péct a pak musím poklidit...
8. únor 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takze uz jistota ze tam ta "bobina" je? zlato? :slight_smile:
8. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek