IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mv
7. únor 2014
@janice_opice díky moc🙂napíšu jim 😉
martas14
7. únor 2014
@janice_opice jo tak vzorek to my jsme tu myslím dost dobrý 😃 😃 😃
martas14
7. únor 2014
@muddledgirl to je teda hrozný 😞 vůbec si nedokážu představit něco takového prožít, kdyby šlo jen o nějaké omezení v životě, ale to že se nedožívají moc let, je nejsmutnější....
no jestli se nám podaří ještě otěhotnět, tak bude člověk už se dívat na vše dost jinak
janice_opiceautor
7. únor 2014
Tam je kraaasneeee
janice_opiceautor
7. únor 2014
Taky me furt boli prsa 😉) manzel tvrdi ze mi furt rostou a ze budu mit obri melouny 😃 me s tim pekne sere 😃
kamisb
7. únor 2014
ahoj holčiny, tak 1.návštěva poradny v Podolí za mnou, ale byl to fofrt ..ULZ jen rychle protože chtěl vědět kde je placenta ...a je prý předozadní a hodně vysoko, takže je super, že nebude v jizvě. Ale na magnetickou rezonancí prý raději pujdu.
Takže tohle je fajn, ale furt nevíme co mám v bříšku 😞 ...a 20.2. si mě objednali k nim na velký ULZ, takže gennet jsem zrušila.
Jani nahrají to na flashku nebo to nejde?

jinak teda ráno hrůza vstávala jsem v 6 ráno a zkusila se nasnídat ...ale neudržela jsem to 😞
janice_opiceautor
7. únor 2014
@kamisb to je dobre, ze jsi ok a je to takto v poradku.ja ti nevim ja jsrm tentokrat nebyla spokojena s prubehem velkyho utz nedostala jsem ani fotku a vubec ten doktor byl divnej mel hlad a byl ns neco nasranej.takze ja si nesu flashku ke svymu mudr a twn mi prcka nahraje..
kamisb
7. únor 2014
@janice_opice - děkuji, no my se zkusíme zeptat.
Jo a už jsi objednaná na test na cukrovku? jdu na příští kontrolu až za měsíc ...vubec nevím kdy se na ní chodí
janice_opiceautor
7. únor 2014
@kamisb jeste ne pocitam ze ted jak pujdu k doktorovi se dozvim...myslim ve 24 nwbo 25 tt
kamisb
7. únor 2014
@janice_opice - tak to bych měla stíhat při tý další poradně aby mě objednali.
janice_opiceautor
7. únor 2014
@kamisb jo ja myslim ze jo ja si ted mydlim, ze me objedna
janice_opiceautor
7. únor 2014
@kamisb mezi 24-28 tt
kamisb
7. únor 2014
@janice_opice - super, děkuji
muddledgirl
7. únor 2014
@martas14 kočinko,dnes se dožívají kolem 21...nebo trochu víc....ale je to děs..ano...
janice_opiceautor
7. únor 2014
jak můžou poslat rozmontovaný skřínky bez návodu ke smontování??😕//////
muddledgirl
7. únor 2014
@martas14 strejda i teta měli gen a druhé dítě bylo zdravé..
kamisb
7. únor 2014
@janice_opice - si tam zavolej, asi to tam někdo zapomněl vložit.
ale občas to jsou fakt umělci 😞
janice_opiceautor
7. únor 2014
@kamisb jsem jim napsala at mi to poslou mejlem, to je návod jako prase..myslim, že použiju selskej rozum a složim to podle toho jak ty skřínky vypadaj na obrázku složený🙂
kamisb
7. únor 2014
@janice_opice - no oni ty návody jsou občas na hlavu a někdy tamjsou dva obrázky a snaž se 😃
janice_opiceautor
7. únor 2014
@kamisb tak tohle je presne ten pripad a jeste to je na jinou skrinku..podobnou 🙂
kamisb
7. únor 2014
@janice_opice 😃 😃 😃
muddledgirl
7. únor 2014
@janice_opice Ptala jsem se na to lino....asi 110,- za metr ty nejlevnější.. zbytky....ale měli tam různý ceny...podle toho,jak byla velká plocha....atd.. 😉 😉 😉
janice_opiceautor
7. únor 2014
@muddledgirl diiiikýyyyyyyyyyy
muddledgirl
7. únor 2014
@janice_opice není zač bouku 😉 😉 😉 😉 My ještě nejsme na stopro rozhodnutý...ale byly tam pěkný lina....a všechny ve slevě do 270,- cca,co se nám líbili....No a dnes jsem šmejdila a zjistila jsem že máme 4 sekáče nakonec....ten jeden je trošku dražší na sekáč...ale zase se najdou pěkný kousky,tak jsem si koupila černý šaty a jedno triko.....asi za 430,-...což jde,když dvě těhu trika mě stály 850,- /z obchodu../
janice_opiceautor
7. únor 2014
@muddledgirl jasny to gratuluju ja si chci koupit saty a spodni pradlo
muddledgirl
7. únor 2014
@janice_opice no spodní prádlo taky bude nutná...sportovní podprdy od tamanů mě tlačí....a jinak nosím hořejšek od plavek,který mi byl větší a teď mi je akorát... 😃 😃 😃 a kalhotky už taky nejsou ono 😃 😃 😃
muddledgirl
8. únor 2014
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/101697437... Dobré ráno,mrkněte,když budete mít čas,obdivuhodné matky... 😉
janice_opiceautor
8. únor 2014
Dobre ranko devcatka.krasnou sobotu vam s Valinkou prejeme 😃
muddledgirl
8. únor 2014
@janice_opice tak dneska bude premiéra Míša řezů...tak jsem zvědavá,jak se povedou...zatím se flákám...za hodinu půjdu péct a pak musím poklidit...
pidisek
8. únor 2014
@janice_opice takze uz jistota ze tam ta "bobina" je? zlato? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli