• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@kamisb Je to jako prenascan...je prý údajně odhalí víc věcí... :wink: :wink: :wink:
8. únor 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to jo, ale stejně se soustředí jen na to jak se brala krev v 1.trimestru + pohlaví.
a kolik u vás za to chtějí? gennet měl 14tis.
8. únor 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jistota ne ;) ta bude asi az po porodu, ale ja se plne oddala svemu instinktu, ktery mam od ET ;)) uvidime v utery to si s sebou beru I flashku :slight_smile:
8. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - ted to čtu znovu -..."jako" aha ...tak snad to bude budu držet palečky ...jak dlouho to trvá než budou výsledky?
8. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my za chvilku odjizdime na exkurzi jeste si vytisknu planek s umistenim WC :grinning:
8. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb asi 16 000...to nevadí..tripply jsem měla dobré...jediné co bylo horší byla tak krev v 1.tr. :wink:
8. únor 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jdu až v pondělí na krev a výsledky do dvanácti dnů...a pak už bude klid...doufám.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je nejdůležitější..taky jsem se hned ptala,jestli je v ZOO dostatek wc... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl akorat v zoo si planujes cas a trasu sama tak si muzes kdykoliv skaknout :slight_smile:)))))
8. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já ne.....máme na to známýho...zná to tam jak svý boty..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zoo bylo asi na 3 hoďky a byla jsem 3x na wc...a. to jsem tam nic nepila :angry:
8. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak 12 dní to je docela dobrá doba, ale dlouhý to bude.

jinak morulka se už sem tam ozve :slight_smile: bubliny už jsou veliký .ale jen tak 2x za den
8. únor 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no,spíš je to dlouhý vše od toho 11tt furt čekat...už mi z toho trošku hrabe....to je dobře,že už se ozývá
8. únor 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj je to dlouhý, ale myslím, že když i ty tripple testy vyšly dobře tak to bude dobrý.
Já si včera stěžovala doktorovi, že ještě pohyby necítím ...prý je ještě čas a ta placenta předozadní, že to může tlumit...ale jak jsem přišla domů a lehla si na záda tak bylo hned několik velkých bublin. A ted dopoledne taky :slight_smile:
Mamka mi včera zatím dala provázek na tu bolu, že kuži najde později, tak přemýšlím, že bych zkusila ten řetízek uháčkovat, ale jsem na ruční práce fakt levá tak nevím jestli se do toho pustit nebo se na to vykašlat.
8. únor 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já taky myslim,že to bude v pohodě..ale to čekání nenávidim....nemám rum..takže míša řezy bez rumu.Mně to neva,ale teda nevim..nebude to ono..ale to neva.....

To je super,že cítíš bubliny..Já mívám teď břicho křive a asi hajá napravo od pupíku...přítel furt poslouchá a tvrdí...že slyší šplouchání.... :grinning: :grinning: :grinning: Už se nemůžu dočkat až mi dorazí mini angel sound.. :grinning:

Já bych si na tu bolu dala řetízek nebo černou kůži.. :wink: :wink:
8. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no kuži mám slíbenou od mamky, ale zatím se nedostala do toho prostoru kde to máme. potřebuje k tomu pomocníka ...a nikdo nějak není po ruce.
8. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - jj to křivý břicho je super ...mě ted nejčastěji leží jakoby příčně od boku k boku ...a nebo když se koukám já tak nalevo od pupíku.
Ale stejně už bych ráda, aby byl alespon duben :sunglasses:
8. únor 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hmmm škoda :frowning2: dříve se kůžička dala koupit za pár korun...jo,je to bomba...že člověk ví,že tam fakt něco je....teď jdu na polevu..ale mám kupovanou,tak uvidíme..jak to dopadne...a za chvíli dám to bříška Míša řez....Já taky,aby bylo už po zimě....nemám ji ráda... :angry: :angry: :angry: :angry:
8. únor 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Míša řezy výborná..musím příteli nechat...už jsem k obědu snědla několik kousků.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky si furt slibuji, že něco upeču, ale jak jsem líná tak ani nic péct se mi nechce :sunglasses:
jinak mě zima nevadí, ale jako že byhcom už byly o 3 měsíce dál ...
8. únor 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeda misa rez.hmm posli mi kousek prosiim :grinning: ja mam v planu urobit stafetky pridti tyden.
Taky si pteji aby byl uz alespon duben.
8. únor 2014 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
jdu mrknout jak válčíte :slight_smile: My končíme s dvojčatama 11tt, docela to letí :slight_smile:
Doufám, že miminka nezlobí a jste všechny v naprosté pohodičce.
A řekli někomu z Vás u toho 1trim. screeningu už pohlaví? Já byla minulý týden na krvi a 21. 2 jdeme na konzultaci zase do Gennetu a nevím co mám od toho očekávat. U Fífy jsem na tomhle vyšetření nebyla :confused:
8. únor 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malaradost - mě si paní doktorka zatím jen tipovala a na dalším ULZ jsem zatím nebyla.
8. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chjo, jsem nedočkavka :slight_smile: A ty teď půjdeš na ten velký utz někdy že? :slight_smile:
8. únor 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no....z obou důvodů by to bylo seuper... :wink:
8. únor 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm je to mňam mňam... :wink: :wink: :wink:
8. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ahojky, kočko, to je super....mně řekli asi kluk.... a další screening potvrdili... :grinning:
8. únor 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost - zrušila jsem ten velký ULZ v gennetu, v Podolí si jej chtějí udělat sami takže 20.2. přijde mi to děsně za dlouho, ale při olympiádě to uteče :grinning:

ta konzultace to asi bude gennetika na ULZ ne? ke komu jsi objednaná?
8. únor 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak tak, ikdyž dneska je nádherně asi se obleču a pujdu na chvíli ven, tenis má pauzu a na olympiádě taky ted nic není a od 14h mám vycházky.
8. únor 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jé tak gratuluju k chlapákovi :grinning:

@kamisb chodíš do rizikové poradny nebo máš v Podolí gyndaře? Potřebovala bych
nutně odpovědět na pár otázek :grinning: Do toho Gennetu jsem objednaná k MUDr. Hynkovi
8. únor 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek