• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@kamisb Ahojky, už jsem jí potkala, ještě zjistím nějaké info a určitě si tam skočím zarelaxovat:slight_smile:))
20. srp 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj, je to směrem jak říkáš, nahoru ke kostelu:slight_smile:
20. srp 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - hihi, tak to že je tam kostel tak to nevím :slight_smile: a myslím, že tam dělají i kosmetiku či tak něco.

a couž jsi byla v tom aquaforu?
20. srp 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jsem ještě nestihla, protože jsem přijela v neděli a to jsem si večer zarezervovala bazén v hotelu se saunou a odpoledne jsem byla na koncertě, když manžel s Duffinkou odjel a včera jsem byla taky na koncertě a večer v divadle s kamarádkou, takže aquaforum na mě teprve čeká, odpoledne jdu na aquaaerobic a pak jdeme s holkama do kavárny tak nevím... je to tu dost nabitý:slight_smile:)))) už mám za sebou pár procedur a teď jsi jdu zkusit, jestli by mi na jednu nevzali dřív a přehodit si zítřejší na dřív, abych mohla na výlet do Německa:slight_smile:))
20. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin ahoj cestovatelko, vidím, že se máš skvěle, mně už doma hrabe...pojedu aspoń na nákupy...a se psy k veterináři...třeba tam má UTZ :grinning: :grinning:
20. srp 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin - tak to je super, že máš furt co dělat a že tam máš známý apod ...užij si to

já si vubec neumím představit co bych tam sama dělala, byla jsem tam jen jednou sama na prodloužený víkend to jsem se přes den zabavila, ale nevím jak by to vypadalo 3 týdny. Já se totiž hrozně nerad seznamuji s novými lidmi :(
20. srp 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, na to jak jsem měla smíšený pocity, když jsem přijela, tak to je docela dobrý, kulturně si to tu fakt užiju a doufám, že se stane i třeba nějakej malej zázrak. Alespoň s ms... až na nahluchlýho dědka, kterej bydlí vedle mě a teď zrovna řve do telefonu to jde.. jinak večer mu ještě řve televize a to už jsem řešila s recepcí, ale včera jsem byla v divadle a pak jsme byly s holkama v kavárně tak dědek už spal:slight_smile:))) u veterináře se třeba pobavíš, jestli je tak příjemnej jako ten náš.... :slight_smile: no a kdy už budeš něco vědět???
20. srp 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 tak ta zpáva o tom dědkovi a veterináři je pro tebe, nějak jsem to tam blbě zadala nebo co :grinning:
20. srp 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no, já s tím nemám naštěstí vůbec problém, ale ten šok, když jsme s manželem přijeli a tady byli samý důchodci a Němci důchodci tak jsem se zhrozila a říkala jsem si co tu proboha budu dělat... jsem v jiným hotelu než všechny ty holčiny s našima problémama, ale byla jsem prozíravá a hned když mě usazovala paní ke stolu v jídelně, tak jsem jí poprosila, jestli by nebylo možné sedět s někým k mému věku, no a ono to vyšlo a už se kamarádíme:slight_smile:))))
20. srp 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky:slight_smile:)) běžím si zkusit dohodnou přehození té procedury, zatím papa
20. srp 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to budeš muset každý den žít nočním životem, aby dědek už spal :grinning: :grinning:..veterinář je srandista, tak se fakt pobavím...
hezky si odpočívej..
20. srp 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já sem zítra pátý den. Taky nemám příznky ale hrozně mě to břicho jako tlačí až bolí. To sem nikdy předtím neměla tak uvidíme....
@coralin - kde tam bydlíš? V jakým domě? Užij si to. Já na lázně dodnes hrozně ráda vzpomínám. Potkala jsem sem super holky. Pila dobrý pivko a chodila do jednoho baru kde hrála živá hudba. Honem si nevzpomenu na jméno ale bydlela jsem v Adleru a měli sme to hned za rohem :grinning:
20. srp 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Ahoj Leni, tak snad ano...ale už začínám být hodně nervózní, navíc dnes mě celý den bolí břicho, jako bych to měla dostat...Ale zase já to mám tak, že mě začne botel břicho a do 10 minut dorazí MS.
Dnes jsem šla dokonce i do práce, abych na to nemyslela...
To víš, že jo...Každý den bude lepší...Je supr, že máš manžela, který Tě drží a cítí s Tebou...Teď žíjte sami pro sebe, buďte si oporou a do Nového Roku se dohodnete, jak dál...Příště to vyjde, uvidíš... :wink:
20. srp 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Jak říkám, raději tyhle příbaláky nečíst, to má pak člověk pocit, že ho nebudou léčit, ale zabíjet. To víš, výrobci i distributoři si kryjí vlastní zadky...Nejvíce mě baví ty, např. léky proti střevním potížím - nežádoucí účinky - zvracení, průjmy, silné pocení, závratě a podobné bláboly... :grinning: :grinning: :grinning: To fakt nemá mezí...
Já doufám, že to opravdu nejsou vsugerované příznaky a ty // konečně na testu najdu...
Já Clostík také takhle brala, 2-6 den, jeden ráno, jeden večer a fakt supr...taky je při něm zakázáno řídit a řídila jsem normálně...
Asi to takhle v Car doporučují, mají dobré zkušennosti a mě to tedy zabralo perfektně... :wink: :wink: :wink:
20. srp 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ahoj, musíme to holt vydržet...snad to bude dobrý
@monyna83 hlavně a´t mrcha nedorazí, bude to tam a pak nakazíš nás ostatní.. :grinning: :grinning:
20. srp 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 No, pořád to raději kontroluji a zatím nic, ťuk, ťuk, ťuk... Dnešní testím opět sněhobílý...Chjo... :confounded:
Já vím , je brzo...Ale...už začínám pochybovat a i ty příznaky pomalu odchází... :frowning2:
20. srp 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Zůstaly jen citlivé bradavky a zácpa... :sweat_smile:
20. srp 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, no to víš, kdyby Ti náhodou prášky na střevní problémy nezabraly, tak abys je nežalovala - přeci to, že máš průjem může být nežádoucí účinek :grinning:
Jojo, já jsem v klidu. Dnes jsem vzala poslední 6. den a teď uvidíme. Zítra tedy jedeme s malým do Prahy na tu průchodnost, tak jsem zvědavá.
Tobě držím všechny palce - a kdyby to šlo, tak si radši nechám tu tvoji ms poslat :slight_smile: Moc Ti to přeji. Taky sis své už užila. Ale jestli břicho bolí a ms nikde (když víš, že máš čas 10 min - i když to je úžasný, takhle vychytaný), tak by to mohlo být opravdu nadějné. A co testíky, držíš se?
Na utz kvůli folikulům jdu v pondělí odpoledne. V pondělí už navíc nastupuju do práce (po prázdninách), takže mi to aspoň rychle uteče. Teď študuju spoje, abych to tam stihla, protože jsem se objednala až na 14 hod. (abych stihla začátek práce - máme zase školení)
Co se toho řízení píše, myslím, že na mých tam je taky něco, ale to neřeším. Třeba minule přišel manžel, že na Zyrtec (na alergii) se taky nemá řídit (říkala mu to dr.) a to jsem se ani nikde nedočetla. Takže prostě si jen kryjí záda. Všichni.

@jaka17 Držím palce, jakpak Ti je? Pořád dobrý? A co ruce, zbývá Ti z nich ještě něco nebo už jsou nervózou ohlodaný až na kostičky :grinning: Kdy budeš testovat?
20. srp 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Tý jo, tak to mi koukej v PO napsat, kolik jich tam máš, ju? :slight_smile:
Břicho bolí, bradavky citlivé...navíc mě začaly bolet i jako ledviny a je mi kosa...Tak nevím, už je ze mě asi hypochondr... :grinning: :grinning: :grinning:
Testíky, jestli se držím...nóóó, dělám 2-3 denně...No co, hrabe mi a pořád sněhobílé...
Já být jako Jaka17, nak už mám ohlodáno až po lokty :grinning: :grinning: :grinning: Je dobrá, ale vůbec se jí nedivím a má můj hluboký obdiv... :wink:
20. srp 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, čas testu se blíží, tak vejřím od rána a nechce se mi do toho..ještě si nechám ty dva dny naděje...
@marke hezky to dneska zvládněte a ať jsou všechny trubičky jak maj být.. :grinning: :grinning:
@monyna83 příznaky veškeré žádné, tak se bojím testovat..do testu je každá těhu...to není žádný hrdinství... :grinning: :grinning: počkám asi na pátek na HCG z krve...radši jsem srab...minule jsem měla po testu depku a nakonec tam duch byl..teď fakt nemám dobrý pocit..
ono jak s testy začneš, je těžký přestat, já to znám, člověk tomu nechce věřit...ať je to pizitivní, nebo negativní...hezký den..
21. srp 2013 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 neboj, ještě netestuj a pak se určo dočkáš a těšim se na foto s //, moc ti to přeju....mít jiného chlapa, tak už bych se zbláznila
21. srp 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel ahoj, tak byli jste nakonec v té porodnici, jak se cítíš?? :fearful:
21. srp 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj, nakon jsme tam byli, vzali jsme sebou i synátora, takže se postaral o zábavu a tak nějak jsem to zvládla, sice jsem si mimčo nevzala ani na ruku, to bych nedala, ale šlo to....večer mi pak manžel řikal, že se těší, až po novém roce půjdem do ivf a pak bude mimčo, tak když už zase věří on, tak já pomalu začínám taky věřit, že se jednou zadaří
a co ty, v pátek jdeš na krev jo, určitě máš nervy viď, ale neboj držim palce
21. srp 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,pár dní jsem tu nebyla,nějak na mě padla depka. Holky jak zvládáte úplněj? Já jsem děsně na nervy. Navíc se blíží stimulka za týden má dorazit MS tak to vypukne.
@jaka17 uplně tě chápu,že se bojíš testovat, naděje pořád trvá a moc ti přeju aby ti v pátek vylezla na testu dálnice :dizzy_face:
@lenkafel jsi dobrá,že jsi tu porodnici zvládla. Já jsem si myslela jak už zvládám miminka a těhotný,ale v pondělí mi přítel řekl,že jeho šéf s přítelkyní čekají mimčo. On má 3 kluky z prvního manželství a teď teda čeká 4 s přítelkyní. A prý není nadšený. Navíc ho nemám ráda,tak jsem to ořvala proč zrovna oni. A prý chystají párty kde to chtějí veřejně oznámit. Tak to fakt nedám. :frowning2:
@monyna83 pořád máš ještě čas a naději. :wink:
@coralin na to,že jsi v lázních chvilku jsi se už pěkně rozjela. To je super,že tam máš i kámošky. Jen si užívej co to jde. :sweat_smile:
21. srp 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Tak to jsi statečná...já si myslím, že kontakt s mimčama by člověk měl vyhledávat, protože mám ověřeno, že to kladně působí na hormony..holky ,co mi hlídaly děti ,pravidelně otěhotněly, ani nevěděly jak, někdy dost neplánovaně...ale je jasný, že se to musí usadit...až ti to nebude tolik vadit..
Já mám čím dál víc pocit, že se nic nekoná...tak se připravuju na bílo...ale člověk to stejně nikdy neskousne...
21. srp 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho neboj...to bude dobrý, jak se to rozjede, tak člověk začne myslet na to pěkný, co to možná přinese a jde to... :grinning: :grinning:
21. srp 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jééé kéž by jsi měla pravdu. já se totiž bojím,že mě bude nervovat to,že to je poslední pokus na pojiš´tovnu. A navíc máme to PGD tak to bude na 2 měsíce. Zase zvládla jsem těch transferů tolik a 3 stimulace,tak proč bych nezvládla tu 4. Naštěstí mám po celých 14 dní dovolenou,tak to bude třeba taky lepší,než stres v práci. A ty v pátek testneš než půjdeš na krev?
21. srp 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho vím, že je to blbý, ale víš jak se řiká přej a bude ti přáno, tak to zkus a třeba to půjde a na druhou stranu se řiká, že na každou svini se vaří voda...... :slight_smile: takže i na něj, jestli je to nějakej hajzlík
dala jsem to já, dáš to taky, jsme přece ženský, tak něco vydržíme :wink:
21. srp 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 jojo řiká se, že kdy si šáhneš na těhotnou, taky otěhotníš a já jsem to u sestřenky nějak nestihla a hlavně mi přišlo blbý, jí ošmatávat :grinning:
no snad ne, třeba budeš příjmně překvapená
21. srp 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. srp 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek