• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb kočí...já nevím co to dneska se mnou je,ale jsem úplně vyšťavená....hezky se projdi.... :wink:
8. únor 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - no je to klasická poradna, ale lepší tam než k tomu mému, už jsem chtěla odejít dlouho a tohle byl důvod. Mudr.z gennetu mě k němu doporučila..v roce 2012 mi dělal laparku.
hynek je takovej mladej klučík (myslím), ale taky dobrej ...ten my dělal myslím, první podrobnej ULZ když jsem přišla do gennetu.
8. únor 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám právě gyndaře taky nic moc, je dobrej tak akorát na preventivní prohlídky :confounded: Teď mám u něj vedenou neschopenku a nevystavil mi ještě ani průkazku. 14.2 jdu do Podoí do poradny a jdu tam poprvé a nevím jestli mi tam tu průkajdu vystaví oni a budou mi tam moct i vést tu neschopenku, nevím jestli mě tam ten můj gyndař může předat :unamused:
Hynek je mladej klučík jo? Já se před mladýma stydím :grinning:
8. únor 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - hele, já si u svýho řekla, že jdu jinam a v pohodě. Oni většinou v Podolí vystavují průkazku až po 1.screeningu. A ke komu do poradny jdeš? Mě jediný co mi vadí je že je ien v pátek brzo ráno. Já tam byla včera a jako na 7:15 do kartotéky na vystavení karty, pak k sestrám vyplnit věci do poče a až pak k doktorovi. A oni měli ještě i nějakou poradu tak přišel na půl 9 (ostatní doktorky taky). A udělal jej rychlo ULZ, že na podrobný ULZ tam není prostor.
Neschopenku mi tam v pohodš vzali.

a mladší doktor ...to neřeš dělá ULZ přes bříško tak se stydět nemusíš.
8. únor 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já po tom včerejším vstáváním v 6ráno jsem večer odpadla v 9h po clexanu a vstala kolem 9h. Ale jsem utahaná furt, ale jak bylo krásně tak jsem se na procházku vykopala.
8. únor 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já to dnes nedám..ale možná jo,uvidím ještě je čas... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak jméno nevím, to jsem si zapomněla napsat, vím jen, že jdu v pátek (i ta sestra říkala, že tam pan doktor bývá jen pátky) a jdu na 10:00 hod :slight_smile: No a až tam teda půjdu někdy na tu sedmou, tak mě to zabije, když bydlím až za Prahou :grinning: A koukám, že ty taky :slight_smile:
A tak to jsem v klídku, když to bude už přes bříško :slight_smile:
Tak moc dík za info :dizzy_face: Třeba se tam někdy potkáme :slight_smile:
8. únor 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - myslím že doktor je jjen jeden :slight_smile: jinak jsou doktorky v tý poradně. Tak pak dej vědět.
8. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj, napíšu, jaké to tam bylo :slight_smile:
8. únor 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - no vstávali jsme v 6 ráno a v půl 7 vyjížděli a bylo to teda jen tak tak. Příště jdu myslím taky na 8h k němu. Ale jistá si nejsem mám o v průkazce ...jdu až 7.3. ... ale mezitím teda toh 20. na ten velký ULZ.
8. únor 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - možná až se mi začnou krátit intervali kontrol :slight_smile:
8. únor 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nejhorší je, že je ještě tma a zima, to se vstává ještě hůř :slight_smile: PS: odhlásila jsem se z profi profilu, takhle je to víc osobní :slight_smile:
8. únor 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - no to mi povídej, já se dokonce takhle brzo zkusila najist, ale šlo to hned ven :( tak hold příště si musím něco namazat sebou.
jo a nezapomen moč ranní sebou - tam dostaneš jen ten papírek na namočení.
8. únor 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a jo, moč, to mi neřekli, to bych si na tuty nevzala, kdybys mi to neřekla. Budu si tady k Tobě chodit pro rady :slight_smile:
8. únor 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - no měla by se nosit pokaždý do poradny ..zkoušejí co všechno je a není v moči. Oni to jsou takoyvý první impulzy kdyby něco bylo špatně ..snad.
8. únor 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky tak jsme doma ja jsem hotovson ale bylo to super....jeste jsMe se stVili v tom tescu pro ta krasna ruzova bodycka ;) tak snad to fakt bude Valča :slight_smile:
8. únor 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 to utece jako nic a budes taky..ja jen pevne doufam,ze se zase konecne rozjede poradna vlna // a nic nas nezastavi :wink:
8. únor 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice meli jste na to i fakt krasny pocasi a diky tvemu muzi jste se ani nenudili,co ?..to jsi me fakt pobavila :grinning:
Jani zitra zacinam s prvni injekci takze huraaa do boje,ktery bude snad konečně vitězný :wink:
8. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani noo me muz fakt dojal, prvne jsem myslela, ze ho prastim..pak jsem ho nechala vydusit at si to vyresi :slight_smile:)))No bylo to super fakt ;) tak Haniiiiiii jdeme do toho od zitra mackaaammmm :wink:
8. únor 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - a kde jste vlastně byli?
8. únor 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost kočko..mně vystavili průkazku až když jsem přešla k mé gyndařce z caru,což bylo asi 12+5....a neschopenku předaj,určo......no já bych se taky styděla ....
8. únor 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak moč mám dobrou se divim...prý to je na cukry a bílkoviny...a já se furt futruju sladkým... :wink:
8. únor 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo bude...já taky první bodyčka koupila,když doktor řekl asi kluk... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani musí se rozjet.... :wink: :wink: :wink:
8. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - mě tenkrát dělat ULZ spodem, kvuli jizvě, ale jak ji mám blbě tak z těch snímků moc nevykoukal..tak pak dělala ještě smetanová jiný ULZ a u toho asistovala doktorka z IVF a ještě 2 doktoři ze slovenska ...no fakt super zážitek :angry:
8. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježíš....no jo no...i když už mě vidělo tolik doktorů,že to asi nespočítám.....zamlada jedna doktorka,doktor,potom v GB 2 gyndaři, potom u nás 3 doktoři, moje gyndařka a v caru 3 doktoři...masakr...no a při OPU,to ani nepočítám... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočko,taky Tě gyndař tak prohrábne při každé prohlídce nebo ne? Mně ta moje jo..teda naštěstí to nebolí....asi kvůli tomu fundu...nevim..
8. únor 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb na exkurzi na letisti....pak ostrihat kubu ja si byla udelat predregistraci na babylove a stavili jsme se v Tescu
8. únor 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo tak to mám ještě s tou průkajdou čas :grinning: Já doufám, že nebudu mít zase cukrovku, minule se mi to nevyhnulo a přes léto to byla muka....žádná zmrzka, ovoce po skormnu. Já v létě ujíždím na melounu a ten jsem nemohla skoro vůbec, po tom mi letěl cukr nahoru kosmickou rychlostí :unamused:
8. únor 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek