IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
8. únor 2014
@pinkywinkie a kdy jdeš na kontrolu??? kolik pícháš?
muddledgirl
8. únor 2014
@pinkywinkie Kdy máš OPU?
muddledgirl
8. únor 2014
@janice_opice děkuju za radu...já ji nechci stresovat a ani sebe....tak jestli tuhle ochočim,tak to bude zázrak.... 😉 😉 😉 😉 Sedí na garnyži a ani se nehne...No,mám jen krmení, vitamínky na té tyčce a kiwi.... 😃 😃 😃 tak já ji tam dám ty vitamínky...ale zatím budu s ní,ona je se mnou v obýváku a největší sranda je...že nemáme tady kliku...dlouho....no, přítel je někam dal....a ani nevím kam... 😃 😃 😃 ale já ji pak přivřu...
kamisb
8. únor 2014
@pinkywinkie - to jsem měla taky neboj, jak jich je o něco víc tak to bolí ...přeci jen to narůstá skoro do 2cm.
hodně pij.
pinkywinkie
8. únor 2014
@janice_opice
@muddledgirl opu asi streda, picham 225 gonalu, ve stredu mely foliky 8 -15 mm a celkem jich bylo 21
pinkywinkie
8. únor 2014
@kamisb hodne piju, ale je jich fakt hodne....
kamisb
8. únor 2014
@pinkywinkie - no to je víc no, já jich měla myslím 17.
pinkywinkie
8. únor 2014
@kamisb no a to budou ještě vzadu schovany....
muddledgirl
8. únor 2014
@pinkywinkie tak já měla 42 vajuch a tak děsný to předtím nebylo...píchaly mě hlavně vaječníky....já měla puregon naposled asi 8 dní....píchala jsem si 3 dny 300 celkem a pak dokonce 400....když je člověk trošku víc nastimulovanej..líp se chytá vajíčko...
muddledgirl
8. únor 2014
@pinkywinkie jo jo...mě dokror říkal 4 -6 litrů denně..jen možná díky tomu jsem neměla hyperstimulák...jako břicho potom hodně bolelo asi týden,ale to je jasný....Dala jsem 4 litry denně.....
muddledgirl
8. únor 2014
@janice_opice hi hi..nechala jsem ho na pokoji a přilítl vedle na stůl a zobe si po sobě zrní, co rozházel 😃 😃 😃 vůbec nevim,jaký mu mám dát jméno...
kamisb
8. únor 2014
@pinkywinkie - hm tak já měla jen ty co doktorka viděla na ULZ nic navíc.
pinkywinkie
8. únor 2014
@muddledgirl dekuju, jdu si dat litr vody 🙂

@kamisb uvidíme 🙂 dam hned vedet 🙂
muddledgirl
8. únor 2014
@kamisb fakt? No,mně říkal asi 15....po třech dnech.. 😃
janice_opiceautor
8. únor 2014
@pinkywinkie pry tt nutridrinky jsou dobry
@muddledgirl zoban nebo klofan 😆😉
muddledgirl
8. únor 2014
@pinkywinkie radši,když to dáš...a bílkoviny se mají jíst...ale to já před těhu jedla až až...samý tvaroh,kvalitní šunka,vajíčka.. 😉
muddledgirl
8. únor 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 tak zas letěl pryč... 😃 😃 😃 má tam dobrůtku a klec blíž u sebe...snad tam pak někdy vleze... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
8. únor 2014
@muddledgirl jo vleze a jak ho mas ted dlouho?
muddledgirl
8. únor 2014
@janice_opice nechávám ho....sedí na garnyži,pak chodí po stole,zemi, skříni...asi ho to baví.....asi tři dny teprve....
janice_opiceautor
8. únor 2014
@muddledgirl no jo musi si zvyknout 🙂
muddledgirl
8. únor 2014
@janice_opice je s ní sranda...už byla i na telce a po stole běžela jako Emu... 😃 😃 😃 Ona si zvykne,prcek.....a zas ťape po zemi... 😃
muddledgirl
8. únor 2014
@janice_opice koukám,že andulky jsou pěkně vyčuraný....nebyla dovřena krabice se žrádlem a on si posunul uměl víčko a žere z ní ..mě klepne.... 😃
muddledgirl
8. únor 2014
@janice_opice tak andulák asi spí na garnyži 😃 😃 😃
janice_opiceautor
9. únor 2014
@muddledgirl no vidis to, ale neboj ona si zvykne dyk ji mas chvilku
muddledgirl
9. únor 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 Dobré ránko.... 😉
pidisek
9. únor 2014
Čau ženy 🙂 posíláme pozdravy a těhu bacily vsem, kdo je potřebují 🙂 jsme porad 3v1 a snad ještě 3 týdny do konce 🙂
muddledgirl
9. únor 2014
@pidisek krásný...super 36tt a ještě v bříšku, úžasný... 😉
pidisek
9. únor 2014
@muddledgirl jsou tak hodňoučký 🙂
muddledgirl
9. únor 2014
@pidisek to je super..... 😉 😉 😉 jsem zvědavá,jak budou vypadat....Tvá i další miminka.. 😃

mně poprvý nesedly smažený vajíčka...tak nevím,jestli je mám jíst nebo už né...anebo mě nesedlo jablečné pyré.... :-o fuj...já věděla proč jít do města až hodinu po jídle... 😃 😃 😃
pidisek
9. únor 2014
@muddledgirl ty jo ja zvedavostí uz asi puknu 🙂 uz se na ne tesím strašně moc na Pidísky

Ja za cely tehu ani jednou nezvracela parkrát mi jen bylo trošku divně... Ted je to horší, sice nezvracím, ale jinak nez v polosede se uz dost neda a kdyz polštáře povolí tak se dusím protoze se mi vrací zpátky večeře... Tfujjjjjj