• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@pinkywinkie a kdy jdeš na kontrolu??? kolik pícháš?
8. únor 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Kdy máš OPU?
8. únor 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju za radu...já ji nechci stresovat a ani sebe....tak jestli tuhle ochočim,tak to bude zázrak.... :wink: :wink: :wink: :wink: Sedí na garnyži a ani se nehne...No,mám jen krmení, vitamínky na té tyčce a kiwi.... :grinning: :grinning: :grinning: tak já ji tam dám ty vitamínky...ale zatím budu s ní,ona je se mnou v obýváku a největší sranda je...že nemáme tady kliku...dlouho....no, přítel je někam dal....a ani nevím kam... :grinning: :grinning: :grinning: ale já ji pak přivřu...
8. únor 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - to jsem měla taky neboj, jak jich je o něco víc tak to bolí ...přeci jen to narůstá skoro do 2cm.
hodně pij.
8. únor 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@muddledgirl opu asi streda, picham 225 gonalu, ve stredu mely foliky 8 -15 mm a celkem jich bylo 21
8. únor 2014 ve 21:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hodne piju, ale je jich fakt hodne....
8. únor 2014 ve 21:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - no to je víc no, já jich měla myslím 17.
8. únor 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no a to budou ještě vzadu schovany....
8. únor 2014 ve 21:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak já měla 42 vajuch a tak děsný to předtím nebylo...píchaly mě hlavně vaječníky....já měla puregon naposled asi 8 dní....píchala jsem si 3 dny 300 celkem a pak dokonce 400....když je člověk trošku víc nastimulovanej..líp se chytá vajíčko...
8. únor 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jo jo...mě dokror říkal 4 -6 litrů denně..jen možná díky tomu jsem neměla hyperstimulák...jako břicho potom hodně bolelo asi týden,ale to je jasný....Dala jsem 4 litry denně.....
8. únor 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi..nechala jsem ho na pokoji a přilítl vedle na stůl a zobe si po sobě zrní, co rozházel :grinning: :grinning: :grinning: vůbec nevim,jaký mu mám dát jméno...
8. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - hm tak já měla jen ty co doktorka viděla na ULZ nic navíc.
8. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dekuju, jdu si dat litr vody :slight_smile:

@kamisb uvidíme :slight_smile: dam hned vedet :slight_smile:
8. únor 2014 ve 21:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb fakt? No,mně říkal asi 15....po třech dnech.. :grinning:
8. únor 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie pry tt nutridrinky jsou dobry
@muddledgirl zoban nebo klofan :laughing::wink:
8. únor 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie radši,když to dáš...a bílkoviny se mají jíst...ale to já před těhu jedla až až...samý tvaroh,kvalitní šunka,vajíčka.. :wink:
8. únor 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: tak zas letěl pryč... :grinning: :grinning: :grinning: má tam dobrůtku a klec blíž u sebe...snad tam pak někdy vleze... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo vleze a jak ho mas ted dlouho?
8. únor 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nechávám ho....sedí na garnyži,pak chodí po stole,zemi, skříni...asi ho to baví.....asi tři dny teprve....
8. únor 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo musi si zvyknout :slight_smile:
8. únor 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je s ní sranda...už byla i na telce a po stole běžela jako Emu... :grinning: :grinning: :grinning: Ona si zvykne,prcek.....a zas ťape po zemi... :grinning:
8. únor 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koukám,že andulky jsou pěkně vyčuraný....nebyla dovřena krabice se žrádlem a on si posunul uměl víčko a žere z ní ..mě klepne.... :grinning:
8. únor 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak andulák asi spí na garnyži :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vidis to, ale neboj ona si zvykne dyk ji mas chvilku
9. únor 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Dobré ránko.... :wink:
9. únor 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženy :slight_smile: posíláme pozdravy a těhu bacily vsem, kdo je potřebují :slight_smile: jsme porad 3v1 a snad ještě 3 týdny do konce :slight_smile:
9. únor 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pidisek krásný...super 36tt a ještě v bříšku, úžasný... :wink:
9. únor 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jsou tak hodňoučký :slight_smile:
9. únor 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je super..... :wink: :wink: :wink: jsem zvědavá,jak budou vypadat....Tvá i další miminka.. :grinning:

mně poprvý nesedly smažený vajíčka...tak nevím,jestli je mám jíst nebo už né...anebo mě nesedlo jablečné pyré.... :astonished: fuj...já věděla proč jít do města až hodinu po jídle... :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ty jo ja zvedavostí uz asi puknu :slight_smile: uz se na ne tesím strašně moc na Pidísky

Ja za cely tehu ani jednou nezvracela parkrát mi jen bylo trošku divně... Ted je to horší, sice nezvracím, ale jinak nez v polosede se uz dost neda a kdyz polštáře povolí tak se dusím protoze se mi vrací zpátky večeře... Tfujjjjjj
9. únor 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek