• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@pidisek viď...se nedivím.....chápu,že se moc těšíš...já taky...ale ještě je dlouhá cesta přede mnou.. :wink:

No, fujky........nic moc....ale už to máš naštěstí za pár týdnů...

Tak nejdřív jsem o andulce četla,že se má pouštět,tak jsem ji včera pustila...naháněla...pak jsem ji nechala....a nic...stále není v kleci.....tak snad tam vleze...
9. únor 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ty mas s tou andulkou zábavu teda :grinning:
9. únor 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl si myslim, zes ji nejdriv mela zvyknout u vas a na vas a pak ji teprve poustet ;)
9. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,to jsem taky zjistila :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsme šli na nákup a podívat se,kde budu mít aj...a přišli jsme domů a andulka byla v kuchyni za záclonou,tak jsem ji lehce chytla....vypadá teď v kleci moc spokojeně....budu ji učit na prstík...prý klidně vydrží několik týdnů nepustit.....
9. únor 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no to jo...teď už je v kleci a píská na nás... :wink:
9. únor 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se všichni máte...V tescu jsem si koupila obyč jarní pánskou bundičku....ani není poznat,že je pánská..... :grinning: A pak takovou sukýnku sportovní..no nevim....jestli mi bude někdy hezký..momentálně děs....ale všechno to stálo jen 250,-....Měli tam hezký povlečení pro děti....ale kdoví co člověk dostane...tak zatím tyhle věci nekupuju...nejdřív postýlka,že?.... :wink: :wink: :wink:
@pidisek
@janice_opice
@kamisb
9. únor 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já se dneska celý den válím u telky :sunglasses: a bubliny jsou častější a častější :slight_smile:

s andulákem si teda uživáš, ale on si jistě zvykne ..jen to chce čas :slight_smile:
9. únor 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však ono to někdy chce se jen válet...to mi jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale váha je nemilosrdná....ch jo....poslední kilo naskočilo snad za pár dní... :frowning2: Jéé bublinky..já nevím...já tam někdy něco cítím...ale bublinky to nejsou... :grinning: :grinning: :grinning: Dnes 17+4 posunuli mi termín o dva dny....podle utz....Ty jsi byla ještě víc napřed viď podle utz....

Zvykne...teď vypadá fakt šťastně nakonec,že je ve svém domečku :wink:
9. únor 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem 3-4dny, ale podle mě nejde o posun porodu ale jen o to, že bude prcek větší ...vždyt my přesně víme datum početí :slight_smile:
uvidím jak to bude vypadat na tom velkým ulz.
9. únor 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však jo,ale mně to napsali tak do průkazky....ale to je jedno..jsou to jen čísla..... :wink: No,to jsem taky zvědavá na to...jestli budem čekat obra nebo néé....já bych nejradši tak třeba 2,5 kg...aby člověka pustili z porodnice....ale zas aby to nebylo o moc dřív .....
9. únor 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - :slight_smile: tak já raději lehce pod 3kg.
mě právě řekli, že když je rozdíl jen takhle pár dní, že to řešit nebudeme. Každej doktor to má jinak.
A s těma bublinkama neboj, ono to přijde ...já to mám tak týden maximálně, od pátku je to cítit víc, předtím jsem se musela hodně soustředit. Zítra začínám 20tt, a v prvním těhu jsem pohyby cítila až v 21tt.
9. únor 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl 2.5 kg je malo ne aspon 3 kg...a neboj obr je nad 5 kg ;)))
9. únor 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo přijde.....počítám, že i s mini angel soundem....ebay si dává načas... ikdyž hned mě přišel mail,že odesílají...jen to holt dlouho trvá... :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak 3g.....ale nad 4...už néééé,dyť se roztrhnu... :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice . kamarádka rodila asi o 10 dní dřív holčička měla 47cm a 2,5 kg myslím možná i mín, ale naštěstí hned jedla a nabrala co měla aby ji pustily normálně 3 den domů. Ale když jsme ji pak viděli bez zavinovačky, tak byla fakt jak panenka ...skoro se jeden bál na ní sáhnout.
9. únor 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já perlim...kg ne g... :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale neroztrhnes a ony prvni deti byvaji pry mensi az na vyjimky teda :slight_smile:
@kamisb ja videla kilove miminka a to teda bylo ...
9. únor 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to musí být na jednu stranu "hrozné" ale hlavně, že se už doktorům povede je vypiplat a jsou v pořádku a bez zdravotních komplikací.
9. únor 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no bohuzel ne vsechny :(
9. únor 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo, ale dřív nepřežilo skoro žádné.
9. únor 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bylo to takovy zvlastni jak tam lezela tahle miminka v inkubatorech a mezi nima ten muj maxiobr
9. únor 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to jo dneska je ta hranice 24 tt ale pak myvaji ty deti problemy...hluche, slepe spod..radsi donosit
9. únor 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to každopádně...myslím, že si každá přejeme alespon 33tt. ..já teda ideálně 38tt :wink:
9. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice až na vyjímky Janičku opičku... :wink: :wink: :wink:
9. únor 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice já aspoň 36tt,aby miminko nevezli do HK...-- :wink:
9. únor 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja taky 38 tt pac 42 tt ten uz neni taky nic moc :slight_smile:
@muddledgirl no jo, ale ja musim.mit furt neco spesl myslim, ze Kuba mel byt dvojcata tak proto vazil jako dvojcata ;)))
9. únor 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,to je pravda... :grinning: To je taky možný,že měl být dvojčata...
Tak a teď mi ukápla slza....ukazovali kluka,který je neustále v nemocnici,protože má spánkovou apnoe a může v noci přestat dýchat.....chudáček....

A jde se koukat na ČT 1 Definice lásky podle Wiewega...
9. únor 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak doufam, ze Valinka nema byt dvojcata :slight_smile:)))) uz se tesim na utery mooocc
9. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá škytá ze to cítím v celém tele a kluk se hned musel přidat, je to vtipný ale je mi jich i líto....
9. únor 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek to skytani nevadi.....pry je to naopak znamka toho ze j8m vse funguje jak ma
9. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek