• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice no,to by Ti ještě scházelo :grinning: :grinning: Máš už velký utz?Tak to závidim... :wink:
9. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hi hi....to musí být zajímavý...si to zatím nedokážu představit... :wink:
9. únor 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl je to sranda :slight_smile: příště se to rytmicky zvedá bricho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@janice_opice vid ze jo :slight_smile: ja si jenom představuju jak se tím prcek trápí a nemůže nic delat :slight_smile:
9. únor 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl na velkym uz jsem.byla ve ctvrtek :slight_smile:)))
9. únor 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek neboooj netrapi oni to tam zvladaj dobre ;)
9. únor 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek neco ti zkusim poslat...
9. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek prosimte ja jsem idiot kdyztak si to smaz
9. únor 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. únor 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co bude tedy v úterý,když ne velký utz?
9. únor 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jdu ke svymu doktorovi a uziju si to vic nez velky utz...ten jsem si bohuzel neuzila no....beru s sebou I flashku ;)
9. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice proč sis ho neužila?Já nikdy nic moc...u mé doktorky nevidím na monitor...ukáže mi ho na sekundu a to samé v Caru.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Hmm...já chci dvd....ale furt nevím...jestli u nás v nemocnici...tam bych asi viděla na monitor...nebo v CARU....kam zas ráda jezdím,protože je to pro mě i výlet do HK...
9. únor 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ted se cpeme s kocourem cokoladovou zmrzlinou.manzel krouti hlavou :grinning:
9. únor 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl pac ten doktor pospichal na obed :-///prej mu pulhodinu strhavaj z platu tak se s tim moc nemazal. .muj doktor si a utz vzdy vyhraje a ma velikwj monitor naproti mne ;) a ted bude zkoumat to pohlavi zase ;) tak beru I flashku na nahrani :slight_smile:
9. únor 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jíte z jedný zmrzky??? :grinning: :grinning: :grinning:
To je blbý,ale jinak aspoň vidíš..........asi se objednám k nám....Dnes jsem 17+4 a kontrola u mý gyndařky až 26.2....to je až za 17 dní....to už budu někde 20+0 ....to je na objednání pozdě,není? Všechno,aby si člověk dneska hlídal sám......Prvotrimestriál jsem taky mohla prošvihnout,kdyby nebyl Koník...
9. únor 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no yo si radsi zjisti to uz mi na teprve objednani prijde pozde..radsi to zjisti.....ja se prave tesim ke svymu ;) po mesici asi uz me objedna I na ty testy OGT.a s kocourem jime z jedny zmrzky..ja polosedim zmrzku mam na prsou, on mi sedi na brise a ja ho krmim.ma svoji lzicku :grinning: je to sranda
9. únor 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no,mně totiž připadá,že má doktorka zatím nic moc nechce řešit...minule mě to nedalo a ptala jsem se jí,jeslti už mám obíhat ty doktory a ona,že ne,že je čas........A do HK jedu zítra,tak se asi objednám tam...když není zájem od doktorky...mně to trošku s..e... :wink: Sice to neuvidim...ale nechám si to nahrát na dvd....Moje doktorka má jen 2D...a nikdy se mě ani nezeptala,jestli chci fotku...ona není zlá,ale zvláštní je....

No,už jsem se chtěla leknout...že jíte z jedný zmrzliny.že Ty lžičkou a on z ní líže zmrzku.....tak když má svoji lžičku,tak to je něco jiného...
9. únor 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice sice to jsou 2-3 minuty,ale co..Když dvd je lepší dělat až déle,že? Myslim od 24 tt do 32tt...že je nejlíp prý miminko vidět...
9. únor 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja jsem rada za tohohle doktora pac fakt resi, pokazdy mi da 2-3 pekny fotky...a vyhraje si ; ) a v utery bude zkoumat to pohlavi ;) nesmim mu rict, ze mi to na velkym utz potvrdili.....
9. únor 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka nevim...za Kubika ta moznost nebyla
9. únor 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,ten její přístup,je takovej chladnej no.....na ten utz se objednám do HK...a pak to dvd uvidím...to možná u nás.... :wink: No,to neřikej..Já když mě doktorka řekla,že jeden vaječník je o.k...ak jsem čekala,jestli doktor v HK mi to taky řekne a řekl...tak to byl fajn pocit... :grinning:

Já to mám někde na letáku napsaný... :wink: :wink: :wink:
9. únor 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl còoooo nepochopila js3m to s tim vajwcnakwm, letakem a fajn pocitem :grinning:
9. únor 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Mám PCOs,což znamená,že mám spoustu cystiček na vaječníkách....A Nosifolem jsem si jeden vyléčila....a oba doktoři nezávisle na sobě...mě řekli,že ten jeden vaječník je v pořádku...

Mám leták...kde je napsáno,kdy je nejlíp mimi vidět na 4D....
9. únor 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj vim co je pco taky to mam :slight_smile:...jo a co je tam napsano to me zajima?
9. únor 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na tom letáku?Jdu ho najít.., :grinning:
9. únor 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nejkvalitnější 3D/4D obrázky vznikají mezi 25.-30 tt....
9. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak ja se na to v utery zeptam
9. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zeptej,zeptej...v HK to stojí cca 1 200,- dvd...tak jestli to budeš mít na flashce,tak je to možná zbytečný...
9. únor 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale to ted jen 2d utz.zeptam se na ten 3d/4d :wink: ja ho myslim mam zahrnuty v tom rocnim poplatku ;)
9. únor 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo ahá....mně ten 2D moc nebere no....Jo,Ty máš nějakej ten nadstandart,viď?
9. únor 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte někdo,jestli VZP přispívá na prvotrimestriální screening? Někde na netu jsem četla,že v roce 2012 přispívala 500,- na utz. Děkuji
9. únor 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek