• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@pidisek kraaaaasa, nadherny brisko mas..... uz se tesim az ho budu mit taky :slight_smile:
10. únor 2014 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky moje, takze mam 15 foliku kolem 18 mm a zbytek maly, kolem 12, ty ani nepocitali. Odber bude ve stredu.... tak drzte palecky :slight_smile:
10. únor 2014 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pinkywinkie Držím ti palecky!!!! Bříško je fajn, na jednu stranu se uz tesím az budou pidískové venku na tu druhou se mi po něm bude stýskat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek ja vim, a budu tvůj nastupce dvojcatek :slight_smile:
10. únor 2014 v 10:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie to bys měla super - je to krasný, fakt :slight_smile:
10. únor 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek :slight_smile: a kde budes rodit?
10. únor 2014 v 10:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj doukroma pece a nadstandard...s tou vzp nevim holka zkus tam pisnout...
10. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie zlom vaz, posílám něco pro štěstí :wink:
10. únor 2014 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie drzim pesti!!!!
10. únor 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie v Praze u Apolináře :slight_smile:
10. únor 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi dekuju :-*

@janice_opice však ja tu smulu uz konecne ted prolomim :slight_smile: musim :slight_smile:
@pidisek Taky drzim pesticky, at to zvladnete všichni tri :slight_smile:
10. únor 2014 v 10:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak na středu hodně štěstí ..at je dost zralých vajíček a šikovné spermijky :sunglasses:
10. únor 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie to vis, ze jo taky se mi to povedlo ;) jen bojovat ;)
10. únor 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani ale vis jak.... ted uz popate....

@kamisb dekuju, hned dam pak vedet :slight_smile:
10. únor 2014 v 10:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - musíš věřit a být pozitivně naladěná, na každou jednou dojde ..neboj. všechny moc držíme palečky.
10. únor 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie nám se taky Fífa povedl až na 5. pokus :wink:
10. únor 2014 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pinkywinkie no vidiš, já na posedmé z osmi pokusů:slight_smile: tak to to stihneš dřív, když to bude napopáté- mimochodem hodně holkám co znám, se to povedlo na popáté - ted nepočítám kety..čistě celé IVF....
10. únor 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, kez by :slight_smile:
10. únor 2014 ve 12:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky jinak kdybyste některá chtěla ..ted jsem dělala sloučení pojistek od aut po životka a rizika, nemoc, pobyt v nemocnici a motorky a rodinnou a barák a tak, stavebko, důchodový a kdyby to bývalo bylo šlo tak i hypotéku a chystáme se přidat škvrně - a je to bezva sloučil nám to všechno ...stará se o to a platíme i teda míň a halvně tady ta pojistovna vyplácí a servis k tomu zdarma.......mám kamaráda spolehlivýho..tak kdybyste některá chtěla zrevidovat své smlouvy případně uzavřít novou rodinnou smlouvu tak můžu jenom a jenom doporučit z vlastní zkušenosti...mám ted klid:slight_smile:)a jak říkám, je to můj spolehlivej kamarád takže žádnej podvodnej a šmelinář,,jse ráda, že jsem to udělala:slight_smile: ale to jen tak na okraj kdyby někdo chtěl a nevěděl kde a nevěděl si rady:slight_smile:
10. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :angry: já tam někdy budu muset jít..asi příští týden...nebudu mít gyndu ani zubaře.. :grinning: :grinning:
10. únor 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - na ten ULZ po tom 20tt by jsi měla dostat žádanku od gyndaře ..pokud nemá osvědčení že jej může dělat sám. Protože ten proplácí pojišťovna a nevím jestli Tě bez doporučení někde vezmou.
10. únor 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a sestra v Podolí mi říkala, že kontrola u proktika včetně EKG je lepší až po 20tt. ale nevím proč ...
10. únor 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :astonished: :astonished: :astonished: no já jsem objednaná ke své až 26.2.....a dnes jsem se domluvila v caru....radši.....
10. únor 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb možná kvůli tlaku a tak ...
10. únor 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a kam?
10. únor 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak já mám ten tlak furt hroznej holky..dneks ajsem sotva lezla dopoledne...nemohla jsem ani vstát z postele..hrůza
10. únor 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm a co doktor na to?
10. únor 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to je dobrý, když Tě vzali ...já budu v datum toho ULZ 20tt+3
10. únor 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já měla v pátek 100/60 ...ale je pravda, že se už nemotám jako dřív.
10. únor 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb doktor nic ...no musim opatrně vstávat, mám povolený 2 kafe denné, já teda piju jen jedno ráno a občas si dám odpoledne....s tim tlakem se prostě nic moc nedá dělat ...já k doktorovi jdu teprve zítra po měsíci tak mu to pro jistotu řeknu no,ale už jsem se bavila se sestřičkama, že to se holt nedá nic dělat, když se bude motat šiška tak sednout anebo do dřepu na bobek, to mám už natrénováno ..
10. únor 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek