IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
10. únor 2014
jé holky sehnali jsme boží vaničku na bazoši🙂 http://www.promojedite.cz/pro-deti/detske-zbozi...
kamisb
10. únor 2014
@janice_opice - je blbý že s tím nic moc nejde dělat. Mě se příšerně motala hlava ze začátku a loni po tý inseminaci. Ale jak jsem v prosinci vysadila ten prednison tak se to srovnalo a už je to dobrý naštěstí.
Ale je to hrozný pamamtuji si to z toho roku 2010 ...to se mi taky pěkně motala
muddledgirl
10. únor 2014
@janice_opice na tu vzp 😃 😃 😃
muddledgirl
10. únor 2014
@janice_opice to Tě lituju...mně se spíš zvedá....ze smradu...asi.... 😃 😃 😃
muddledgirl
10. únor 2014
@kamisb jo jo,jen říkali,jestli to mý doktorce nebude vadit...tak jsem řekla,že se o tom se mnou vůbec nebavila...a že to nechci prošvihnout /tento týden má dovču.../že myslím stejně posílá do nemocnice....
janice_opiceautor
10. únor 2014
@kamisb no já mám takovej tlak celej život....jsem dokonce i omdlívala..ale když jsem chodili na pivko tak to bylo lepší🙂)))))))) ted holt smůla🙂 Ale je fakt, že lepší nižší než vysokej zase na druhou stranu
kamisb
10. únor 2014
@janice_opice - njn, ale asi není dobrý ani moc nízkej. Tak hold sem tam to kafíčko no.
muddledgirl
10. únor 2014
@janice_opice já si říkám,jakej jsem musela mít tlak,když jsem hulila, pila pivo,kafe....když teď mám 137/77 třeba.....masakr.....je to naprd....když není tlak ideál....Jdu si udělat kapučínko................Dnes k obídku jsem zvládla udělat kuřecí nudličky na sojovce s rýží,hráškem a mrkví...mňam...A zítra řízečky.....a brambůrkem... 😉
kamisb
10. únor 2014
@janice_opice - tu má kámoška je dobrá, ale my máme rohovou vanu tak je nám to naprd 😞
takže asi budeme koupat normálně ve vaně, jako jsme se kdysi koupali my...ale ještě máme nějakou klasickou vaničku případně.
janice_opiceautor
10. únor 2014
@kamisb no jasný..tak to je jasný, my rohovku nemáme a i na chatu to bude fajn tam vana neni bude tam teprve sprcháč🙂..a říkala jsem si než dát 250 za vaničku v Tescu obyčejnou tak už dám 400 za tuhle, prodávala ji paní na bazoši a je ve výborným stavu🙂
kamisb
10. únor 2014
@janice_opice - to určitě 🙂
janice_opiceautor
10. únor 2014
Holky teda mne se blokla zada se nemuzu hnout ..
muddledgirl
10. únor 2014
@janice_opice ježiš chudáku...
janice_opiceautor
10. únor 2014
@muddledgirl no jo ja zase doma predelavala koupelnu a uz to asi nic moc pro me neni
..
muddledgirl
10. únor 2014
@janice_opice jejda...no jo..mně se moc nic stát nemůže..já se nepřemáhám... 😃 Ptala jsem se dnes na cvíčo....a sestřička z Caru mi to nedoporučila...kvůli to mu krvácení....tak na to prdim....a holt budu víc na procházky...je teď hezky,tak co... 😉
janice_opiceautor
10. únor 2014
@muddledgirl jo to je asi rozumny, kdyz jsi mela problem a lezela ve spitale...ja se tak zitra tesim na odpo az tu nasi Valinku uvidim v klidu a poradne 🙂zitra 22 tt mno
muddledgirl
10. únor 2014
@janice_opice asi jooo.......už mám nahoře 8 kg... 😞 já to chápu,taky se vždy hrozně těším na Samíka....A když jsi byla na tom velkém utz,tak tam všechno kontrolují...?
janice_opiceautor
11. únor 2014
@muddledgirl jojo vsechny kustky, ulozeni vnitrnich organu, mozek, srdicko, ret, jestli neni rozstepenej no vsechno
janice_opiceautor
11. únor 2014
@muddledgirl koukam tobe tydny taky naskakuji v utery 😉
muddledgirl
11. únor 2014
@janice_opice dobré ránko....jo jo,taky v úterý..to to letí jako smetí... 😉 Super...Prví 3 měsíce se neskutečně táhly a ted se sotva otočím a týden je pryč... 😃
janice_opiceautor
11. únor 2014
@muddledgirl presnee ted jsem koukala do fotoblogu kdyz jsem psala, ze jsem 7+3 a taky 5.10 po ET kdy jsem psala, ze to bude palicata holka po mne 😉
pidisek
11. únor 2014
Cauuuu kočky 😉
kamisb
11. únor 2014
Ahojka děvčata 🙂 koukám vy vstáváte dřív a dřív co? Já včera ani dneska už neusnula když odešel muž do práce, to bude zase večer po 20h k.o., jen vždycky musím vydržet do 21h na injekci clexanu ]-(

jani co záda je to lepší? Já včera zase trochu žehlila, ale sedím u toho takže to je docela v pohodě, ale vydržím u toho max.půlhodku. Pak se musí jít natáhnout.
muddledgirl
11. únor 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 JO, jo....je to sranda 😃
muddledgirl
11. únor 2014
@pidisek
@kamisb Čauky....holčiny....No,vstávám dřív...jsem pak zas vytuhla 😃 😃 😃 😃 😃 f
janice_opiceautor
11. únor 2014
@kamisb čau no já musim vypravuju Kubu do školy🙂
@pidisek nazdar vy 3 🙂
muddledgirl
11. únor 2014
@janice_opice
@kamisb
@pidisek Místo snídaně si peču řízek se zeleninou... 😃 😃 😃 Dobrý,ne?
kamisb
11. únor 2014
@muddledgirl - tak to jsi borec, já zrovna přemýšlím co bych si měla dát v obědu ....ale vubec nevím 😞

jinak jsem o víkendu zjistila, že nezapnu zimní kalhoty v kterých chodím na procházky po okolí ...tak si asi budu muset něco koupit, v džínách jako chodit mi přijde blbost 😞
pidisek
11. únor 2014
@muddledgirl tak to jsi hustá 🙂 ještě si dej nanukáč 😃 😃 😃
muddledgirl
11. únor 2014
@kamisb 😃 😃 😃 K obědu tedy už nevím co..jo..mám tam kuřecí vývar... 😃 😃 😃 Kuře sem,kuře tam...No...tak já nezapnu nic už asi od 6.tt...mám dvoje těhu kalhoty...a jedny normoš... 😃 ale ty džíny moc nenosim..páč jsou hodně velký...i široký...Zimní kalhoty možná už ani nebudou potřeba...doufám já teda...Proč by jsi nemohla chodit v džínech? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli