• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice - je blbý že s tím nic moc nejde dělat. Mě se příšerně motala hlava ze začátku a loni po tý inseminaci. Ale jak jsem v prosinci vysadila ten prednison tak se to srovnalo a už je to dobrý naštěstí.
Ale je to hrozný pamamtuji si to z toho roku 2010 ...to se mi taky pěkně motala
10. únor 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to Tě lituju...mně se spíš zvedá....ze smradu...asi.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo,jen říkali,jestli to mý doktorce nebude vadit...tak jsem řekla,že se o tom se mnou vůbec nebavila...a že to nechci prošvihnout /tento týden má dovču.../že myslím stejně posílá do nemocnice....
10. únor 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já mám takovej tlak celej život....jsem dokonce i omdlívala..ale když jsem chodili na pivko tak to bylo lepší:slight_smile:)))))))) ted holt smůla:slight_smile: Ale je fakt, že lepší nižší než vysokej zase na druhou stranu
10. únor 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, ale asi není dobrý ani moc nízkej. Tak hold sem tam to kafíčko no.
10. únor 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já si říkám,jakej jsem musela mít tlak,když jsem hulila, pila pivo,kafe....když teď mám 137/77 třeba.....masakr.....je to naprd....když není tlak ideál....Jdu si udělat kapučínko................Dnes k obídku jsem zvládla udělat kuřecí nudličky na sojovce s rýží,hráškem a mrkví...mňam...A zítra řízečky.....a brambůrkem... :wink:
10. únor 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tu má kámoška je dobrá, ale my máme rohovou vanu tak je nám to naprd :(
takže asi budeme koupat normálně ve vaně, jako jsme se kdysi koupali my...ale ještě máme nějakou klasickou vaničku případně.
10. únor 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jasný..tak to je jasný, my rohovku nemáme a i na chatu to bude fajn tam vana neni bude tam teprve sprcháč:slight_smile:..a říkala jsem si než dát 250 za vaničku v Tescu obyčejnou tak už dám 400 za tuhle, prodávala ji paní na bazoši a je ve výborným stavu:slight_smile:
10. únor 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to určitě :slight_smile:
10. únor 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky teda mne se blokla zada se nemuzu hnout ..
10. únor 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježiš chudáku...
10. únor 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo ja zase doma predelavala koupelnu a uz to asi nic moc pro me neni
..
10. únor 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejda...no jo..mně se moc nic stát nemůže..já se nepřemáhám... :grinning: Ptala jsem se dnes na cvíčo....a sestřička z Caru mi to nedoporučila...kvůli to mu krvácení....tak na to prdim....a holt budu víc na procházky...je teď hezky,tak co... :wink:
10. únor 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo to je asi rozumny, kdyz jsi mela problem a lezela ve spitale...ja se tak zitra tesim na odpo az tu nasi Valinku uvidim v klidu a poradne :slight_smile:zitra 22 tt mno
10. únor 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi jooo.......už mám nahoře 8 kg... :frowning2: já to chápu,taky se vždy hrozně těším na Samíka....A když jsi byla na tom velkém utz,tak tam všechno kontrolují...?
10. únor 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo vsechny kustky, ulozeni vnitrnich organu, mozek, srdicko, ret, jestli neni rozstepenej no vsechno
11. únor 2014 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl koukam tobe tydny taky naskakuji v utery ;)
11. únor 2014 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobré ránko....jo jo,taky v úterý..to to letí jako smetí... :wink: Super...Prví 3 měsíce se neskutečně táhly a ted se sotva otočím a týden je pryč... :grinning:
11. únor 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl presnee ted jsem koukala do fotoblogu kdyz jsem psala, ze jsem 7+3 a taky 5.10 po ET kdy jsem psala, ze to bude palicata holka po mne ;)
11. únor 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cauuuu kočky :wink:
11. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka děvčata :slight_smile: koukám vy vstáváte dřív a dřív co? Já včera ani dneska už neusnula když odešel muž do práce, to bude zase večer po 20h k.o., jen vždycky musím vydržet do 21h na injekci clexanu :angry:

jani co záda je to lepší? Já včera zase trochu žehlila, ale sedím u toho takže to je docela v pohodě, ale vydržím u toho max.půlhodku. Pak se musí jít natáhnout.
11. únor 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: JO, jo....je to sranda :grinning:
11. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@kamisb Čauky....holčiny....No,vstávám dřív...jsem pak zas vytuhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: f
11. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb čau no já musim vypravuju Kubu do školy:slight_smile:
@pidisek nazdar vy 3 :slight_smile:
11. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
@pidisek Místo snídaně si peču řízek se zeleninou... :grinning: :grinning: :grinning: Dobrý,ne?
11. únor 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to jsi borec, já zrovna přemýšlím co bych si měla dát v obědu ....ale vubec nevím :(

jinak jsem o víkendu zjistila, že nezapnu zimní kalhoty v kterých chodím na procházky po okolí ...tak si asi budu muset něco koupit, v džínách jako chodit mi přijde blbost :(
11. únor 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to jsi hustá :slight_smile: ještě si dej nanukáč :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: K obědu tedy už nevím co..jo..mám tam kuřecí vývar... :grinning: :grinning: :grinning: Kuře sem,kuře tam...No...tak já nezapnu nic už asi od 6.tt...mám dvoje těhu kalhoty...a jedny normoš... :grinning: ale ty džíny moc nenosim..páč jsou hodně velký...i široký...Zimní kalhoty možná už ani nebudou potřeba...doufám já teda...Proč by jsi nemohla chodit v džínech? :wink:
11. únor 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek