• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@pidisek dala bych si,ale nemám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako já chodím džínách, když jedu k doktorovi nebo do Prahy, ale na procházku do lesa mi to přijde škoda a jiný kalhoty nemám :(
ale asi to hold vyřeším gumičkou nebo nějakým nástavcem na gumě.
Až se lehce oteplý tak hold šusťáky na gumu ...a pod ně tepláky :slight_smile:

Mě se těd byla tchýně ptát jestli si dám fleky, tak aspon nemusím vařit a přemýšlet :sunglasses:
11. únor 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,jo, to já tepláky mám maximálně na doma....Přeci jenom žiju ve městě.....šusťáky nenosím....mám ráda pohodlný kalhoty a ty mý nej džíny ,jsem zvědavá,jestli někdy nazpátek oblíknu,doufám,že jo....Užila jsem si je jen pár měsíců před těhu...

Tak to je dobrý,že dostaneš obídek..... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. únor 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak tohle je taky město :grinning: má asi 3500 obyvatel ....ale já tomu říkám zapadákov.
Ale zase jít na procházku z baráku skoro do lesa je fajn...koukala jsem v bazaru na manžestráky s tím prožných nástavcem...ale asi to fakt vezmu pomocí ty gumičky a prcek se snad posune nahoru :slight_smile:
Jinak ven taky v teplákách nechodím jen na zahradu, ale šusťáky do lesa jsou ok, jen jsou prostě takový ty tenoučký a to by mi byla zima.
jj mít tchýni v baráku je někdy dobrý :wink:
11. únor 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: Tý jooo...to je velký město... :grinning: Já tomu našemu taky říkám zapadákov...37 000 obyvatel...i s vesničkama....nic moc...

Já mám les ráda...ale nemám orientaci v lese,takže tam nechodim....A přítele to neba....já milovala jako malá chodit na houby a na borůvky...bomba relax....Ty jsi hubená..na hubený..je tady dost kalhot a tak...já už s těma kalhotama vydžim...no a jestli bude vedro,což bude,tak mám jedny šaty....a jinak nevim...co budu nosit....
11. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já mám docela dost sukní na gumu a s tím snad vydržím :slight_smile:
ještě mám těhu 3/4 kalhoty ....ty na jaro budou ok.

tady loni docela dost houby rostly a je fajn, že tady se neztratíš ...z jedný strany je jezero a z druhých 2 vesničky a vše je to okruh nějakách 2km, takže kousek.
11. únor 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky ja se ted vratila z byvale prace byla js3m tam kvuli danim a tak jsem si zasla s kamaradkou na obidek ;).ted si dam chvilku kopyta nahoru a pak k doktorovi ;) snad je vse ok vcera ani dneska moc neřadi jako obvykle.......
11. únor 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak jestli jsi sukňová,tak to je super....Já mám pár sukní...vejdu se asi do jedné..ta má délku pod kolena myslim a měla jsem ji na sobě tak jednou.. :grinning: Ale viděla jsem jednu těhu a ta je pěkná,ale pětikilo se mi dávat nechce....mrknu na netu...jestli něco nenajdu....ale v tom těhu si to chce spíš asi fakt zkusit...

Tak to je super,tam bych se neztratila ani já... :wink:
11. únor 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co jsi měla dobrého? Mně se zdál živý sen,že mě mímo pěkně kopalo....už aby to bylo... :grinning:
11. únor 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Mela jsem spaghetti con pomodoro :slight_smile: no neboj brzy se dockas ja jsem prave nervozni ze vcera a dneska klid tak snad je vse ok!
11. únor 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ptáček miláček mi včera večer ulít dírou po krmítku,když jsem mu vše měnila..pěkně mě nasr....teď občas vříská.....už byl několikrát na kleci,ale vlízt do ní to né...ch jo...se z něj zblázním..... :grinning: :grinning: :grinning: Marně mu vysvětluju,že mu v kleci bude líp,že ji má jak novou a čerstvou vodičku,žrádylko....On snad chrápe nebo co.....Sedí na oblíbeném místě -pixle se svým žrádlem...pro tentokrát je pečlivě zavřená..
11. únor 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Omáčku s podobným názvem kupuju v Lidlu....Neboj kočíí to je dobrý.... :wink: :wink: :wink:
11. únor 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale jo ja tomu verim srdicko tam.vcera bylo tak asi kazdej den nemusi řadit jak cerna ruka.....tak za chvili ji uvidim ;)
11. únor 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: jojo mne takhle uleteli oba klofani a zrovna tam.sedel kocour a pes v kuchyni to byla sranda ;)))
11. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přesně tak,určo nemusí každý den řádit jak černá ruka...Ty už máš regulérní kopance,viď? Pozdravuj ji,až ji uvidíš... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježiš, to ještě,že nemám kocoura a psa,,,,,,čumí na mně,ale že by vlezl do tý klece......A je pěkně vyčůranej...sezobával po sobě zbytky zrníček ze země.... :grinning:
11. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, v těhlech týdnech není ten pravidelný pohyb ještě 100 %, jak jsi mi psala na to ještě pár týdnů čas. Takže se neboj, a užij si ULZ.
Já jej dneska cítila jen lehounce ráno a pak po obědě ..jeden šťouchaneček.
11. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja poslednich 10 dni mam pravidelnej prave....ale hele zakrikla jsem to uz se mi hybe bricho ;)))))) tak je to dobry ;)
@muddledgirl no jooooo to oni jsou to slepice vycurany.....
Jinak ja budu nosit taky sukne.mam dve takovy pekny, delsi na gumu tak se tesim ;)
11. únor 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já když už tak nosím kratší a ty mi dávno nejsou....mám jich jen pár...mám víc šatů...ale do těch se těžko vejdu....no uvidíme.......
11. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no plně sukňová nejsem, ale myslím, že bude líp v sukni, šatech než v těsnejch kalhotech :slight_smile:
snad na ně bude počasí...

@janice_opice - no vidiš, asi jen spinkala.
11. únor 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl dneska sklidilo uspech v praci moje triko

Jo holky dnes mi dorazila nemocenska :slight_smile:
11. únor 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak to určitě....mně bude v těch mejch těhu stejně vedro...takže budu mít smůlu..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš,že se hýbe prcek... :grinning: Za leden? No,mně minule 8. a teď nic...dávala jsem jí obdveře,tak snad ji předali.... :wink:
11. únor 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jaký máš tričko..já teď nosím dokolečka s tím ultrazvukem...když už stálo pětikilo,tak ať ho unosím...protože za chvíli to břicho se tam asi nevejde.... :cry:
11. únor 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ji ted posilala sama tak dorazila vcas :slight_smile:
11. únor 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tohle ;)
11. únor 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice no,já jsem ji hodila jen obdveře...protože už nebyli úřední hodiny...oni je tam blbci nemají napsané...a mně se to nechtělo hledat....tak snad brzy přijde...
11. únor 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to je foftr, já počítám že v pátek to teprve došlo na sociálku a minule mi paní řekla do telefonu, že po tom co uvolní výplacení tak to trvá 6dní než mi to přijde na účet ...posledně to uvolnila prý 30.1. a došly 5.2. ...tak já doufám, že přijde do příštího pátku.
11. únor 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - je to je super :slight_smile: já včera zkoušela jestli ještě obleču to od kamarádky ...tam je v oválu ten inženýr uvnitř ...anglicky :slight_smile:
11. únor 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj si pamatuju jak jsi o nem mluvila ;).ja mam jeste bily Baby loading, pak cerny se spermii a doutnikem jak je oprena o vajicko a je tam mission completed..a pak tilko a tam je baby under construction ;)
11. únor 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek