• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
11. únor 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Tak jeste hodku a vyrazim....Dneska se mnou jede Kuba ;)
11. únor 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak si to užijte ..my jdeme až příští čtvrtek
11. únor 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no snad jo ja jdu po mesici ke svymu, nesu ty vysledky a bude koukat jestli to bude ta holka...ten veljej utz me dost zklamal...;///a to si bral muz nahradni volno...tak snad si to uziju ted ;)
11. únor 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky máme potvrzenou Valinku:slight_smile:)))
11. únor 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice - tak super, gratulujeme
11. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb kujuuuuuuuuuuuuuuu
11. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bomba a ptáček je hodnej...byla jsem chvíli z pokoje pryč a sám zalezl do klece...hurráááá :cry: :grinning: :grinning:
11. únor 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a pribrala jsem 4 kg
11. únor 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl on se to nauci ;)
11. únor 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice celkem jenom??? :wink: :wink: :wink: Já už mám 8,5 nahoře...pomoooccc...Dnes mimo termixu s piškotem jím samý zdravý věci...až na ten smaženej řízek,že? Za chvíli udělám mrkev s jablkem...nejedla jsem to několik let....Jsem na ptáčka pyšná,že to zmák.... :wink: :wink: :wink:
11. únor 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no celkem za tehu...4 kgja pribrala pri tech vsech stimulkach ... .a doktor rekl, ze nevypadam na tu vahu co mam :slight_smile:)))) prej bud mam tezky kosti anebo hodne zadrzuju vodu..
11. únor 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem si včera zkoušela podrprdy a čučela jsem,jak vyrostly....tak zas příště....zkusim nějakou sehnat...jinak měly bomba slevy v Tescu na ně......já doma nosím jen někdy takový ty bolerka nebo hořejšek od plavek,který mě byl velký....
11. únor 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš,to je bomba...za chvlí doženu přítele...už mám 85 kg
11. únor 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak ja mam ted tak petky :confounded:
11. únor 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to já ne...ale víc jak o číslo jo....já jsem ráda...ale zas pětky teda....radši néé...bolej záda,co?
11. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ani nebolej, ale bolej me prsa
11. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je dobře,že nebolej......mně je někdy bolej prsa...mám asi kliku....asi čím větší,tím horší... :unamused: :unamused: :unamused:
11. únor 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a taky dnes dpktor kontroloval zatku a cipek a za 3 tydny jdu na ten test ogt
11. únor 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jupiiiiiiiiii :slight_smile: gratulujuuuuuuu :slight_smile:
11. únor 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek jupiiiiii :grinning:
11. únor 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc gratuluji,budeš mít doma partačku vid...
11. únor 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aaajjjaaa912 dekuju no jooooo bude veselo ;)
11. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@muddledgirl
@kamisb ahojky holky, tak jak se vám dnes kulatí :grinning: :grinning: já byla v caru tak jsme se s docenťákem domlouvali, že když vše probíhalo poprvé ok, tak že bude postup stejný tudíž gonal a k tomu ten nosní spray synarel, za měsíc si mám dojít vyzvednout léky a pak začátkem dubna jak příjde ms tak snad šup na to ....no to je ještě za dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potřebuju radu, musíme vymyslet na co jako půjde manžel, sice bude mít dovolenou, ale v té jeho debilní práci, ho doma jen tak nenechají a nebo by ho mohli chtít odvolat, takže musíme říct, že půjde na nějaký zákrok, ale nevím teda na co, protože tam jsou tak blbí, že se budou beztak i nějak vyptávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahoj kočinko..to je super...nakonec Ti to uteče a já Ti moc přeju,aby jsi pak v bříšku měla mimíska.....Kočinko mi to všude řekli.....všichni drbali.,ale ať si to užijou..neustále jsem chodila na folikulometrii celý dva měsíce...takže se všechny vyptávaly......
12. únor 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 drzím všechno co jde, abys mela brzy mimíska nebo mimísky v bříšku !! :slight_smile:
12. únor 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice gratuluju Jani
12. únor 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 jeeeeeee tyyy jo to budu moccc moooccc mackat toto utika......hele co s tim Manzelem....co treba kyla, neco se zadama nebo bulka tukova na blbym.miste.pokud dela rukama tak bych byla s kylou a zadama ofafrna
12. únor 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel dekujuu;)
12. únor 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - ahoj, tak duben tu bude co by dup neboj ..to už je vlastně jen měsíc a půl max dva ...

a s manželem ...myslím, že kýla je dobrej nápad ..na to taky potřebuješ klidek.
12. únor 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek