• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
Tak co děvčátka,co děláte? Já si pouštím nějakou popinu...je to angl.radio,škoda,že moc nemluví...trošku uklízím a teda cítím bříško,tak to nepřeháním....přítel není schopnej deset dní vytřít,tak už se na to nemůžu dívat.... :grinning:
12. únor 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, neznáš nějaký online radio,kde se trochu aspoň mluví aj...děkuju...
12. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka to nevim možná BBC ??BBC1 snad jde online a je to britský radio..jinak nevím
12. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo,to znám...ale chtělo to po mně nějakou debilní registraci...to nechci víš? já se dnes zeptám na aglině....třeba mi doporučí australský radio....ale děkuju....áá dnes přišla socka,super....
12. únor 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já mám puštěnou kabelovku na poslouchání AJ :slight_smile:
12. únor 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemáme kabelovku a satelit nám bohužel nechtějí dovolit..hrozně mě to mrzí kvůli angličtině........ :frowning2: Poslech nemám špatnej....ale je to super na gramatiku a i slovíčka...že se občas vyloví zpaměti...
12. únor 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jo to máš pravdu ..taky tím trénuju:slight_smile:
12. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice škoda,že si nepamatuju oblíbené seriály...Hollyoaks...ale jinak.... Eastenders...
12. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak sleduj Big bang theory a how I met your mother v AJ :slight_smile: ty josu vtipný a kabelovku k nim nepotřebuješ:slight_smile:
12. únor 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.k....Jak jsem potkal Tvoji matku jsem viděla asi dva díly zatím jen.... :wink: Díky...
12. únor 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice víš co nechápu...že do profilu si napíšu,kde jsem byla a FB na hlavní stránku napíše,že tam jsem.. jak u magorů....fakt...
12. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám hroznej hlad a kuřecí polévka dnes podruhé... :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dneska mám dost energie,nevím kde se bere....už mám všude vytřeno kromě pokoje,kde přítel spí.....až přijdu od zubáka....tak vyperu povlečení a dožehlím...zítra hurá do Frénu...
12. únor 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já neudělal skoro nic krom nějakých drobných úprav, za chvíli jdu s tchynou na oběd a pak dodělám ložnici, ted akorát sonduju na aukru sedačku a tapety a lino na chatu:slight_smile:) Já zase zapomněla co je Frén
12. únor 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Vždyť furt makáš...ve 3.trim.ale opatrnějc.... :wink: Mňam se máš..já nestíhám...bývá mi blbě,když se najím a pak jdu hned ven...tak holt až po zubaři.... :wink: Tak ať se dobře rozhodneš....Frén je Frenštát pod Raddhoštěm...
12. únor 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo ajo vlastně..já se těším příští víkend odjíždíme na chatu ---makat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale na čerstvym vzduchu a u krbových kamen kde bude praskat ohen:slight_smile: kež by bylo tak pěkně jako dneska:slight_smile:
12. únor 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,tak já se budu maximálně procházet...letim kočíí,určitě bude hezky pa
12. únor 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak hlavně opatrně v tom Frénu :grinning: je tam prý teď dost marast, ale za to si asi užiješ pěkně snížku jak na horách...
no já do teď nechápu jak se nám to podařilo tenkrát utajit a to jsem taky chodila místo práce ráno na utz, ale myslím jsem to tenkrát schovala že chodím se zubem :grinning: a po ET jsme měli celozávodku, takže byl klid, horší bylo v prvním trimestru jak mě šíleně bolela hlava a nemohla jim říct proč, tak mi furt kolegyňky nabízely brufeny a já se vymlouvala, že už jsem si vzala dva doma :sweat_smile: :sweat_smile: teď když jsem na mateřské tak už je to v poho, malou pohlídá vždycky tchýně když pojedu na utz a to se asi zas vymluvím na zuby
12. únor 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek děkuju pidi, bude se to hodit ...jen se nějak bojím věřit, že by ten šílený kolotoč mohl zase dopadnout v náš prospěch, takže jsem předposraná už teď :wink:
12. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka :slight_smile: tak jsem se právě přecpala ...měla jsem knedlo, vepřo, zélo ... uff :sunglasses:
12. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb jo jo taky mi příjde úlet, že jste byly v říjnu na ET a jak už je to dlouho pryč, ale ten duben mi naopak příjde hrozně daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , navíc se fakt bojím toho, že ten náš kolotoč pro oba nemůže vyjít po druhé .....
hmm ta kýla zní dobře(teda jen ta fiktivní :sweat_smile: ), a jak se udělá bývá to hned bolení, nebo je jako že se to vleče třeba dýl? i ta tuková bulka není od věci.....záda mojeho bolí od mlada, ale tam zas nejde jako tak jen něco operovat, to už je horší a toto by mohl říct že to je v oblasti spodku tak nebude muset nikomu ukazovat jizvu :slight_smile:
12. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - jj utíká to jak blázen řekla bych, 20 týden a už mín než 5 měsíců do TP dle MS.
Takže duben ten tu bude coby dup :slight_smile: neboj
12. únor 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se vede? my měsíc vynechali se snažením o mimi, nemysleli jsme na to a dnes jsem našla na testu ducha. poslední ms byla 31.12. 2013, je to vůbec možné? nebo mi opět blbnou hormony?
12. únor 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pipinka - to by bylo krásný, ale poznáš to asi za pár dní ..drž se a dej vědět jak to vypadá.
12. únor 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zítra jdu k mudrovi, manžel mě okopal se tam objednat,ale cítím se v poho :slight_smile:
12. únor 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to je normálni ze se Bojis ja uz to taky tehdy vzdavala.... To je normalní reakce - ale ted ti vyjde!!!!!! Tady ta vlna jede!!!!! :slight_smile: budeme ti porad posílat tehu s mimi bacilama :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 no...to se mám ve Frénu na co těšit...No,já jsem si věčně musela měnit směny...a když jsem to řekla,tak my je vždy někdo vyměnil a byl klid... :wink: Dělala jsem dvanáctky na recepci....a tam jsme se střídaly dokolečka...

Určitě vám to už klapne :wink: :wink: :wink:
12. únor 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka pidi pidi dušíci může dělat cysta,udělej za dva dny jestli sílí :wink: :wink: :wink: Držím pěsti...
12. únor 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 a maka hlavou nwbo rukama pac aby to pak nezneuzili priti nemu.Kyly mas dva sruhy...za chvi ti neco poslu
12. únor 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak 11 vajuch zralych :slight_smile:
12. únor 2014 v 17:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek