• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
ahoj Holky, můžu se k vám přidat? právě čekám na MS a začínám se synarelem a od 2DC píchám fostimon.... :slight_smile:
21. srp 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel ale jo to já už si za ty roky právě prošla obdobím kdy jsem zvládla jak těhotný tak i miminka. Proto mě samotnou ta reakce překvapila.Ale spíš to bylo proto,že oni to ani nechtěli a nejsou nadšený zatím co já bych za to dala cokoliv. Ale jak píšeš,musím to přát. Však se taky dočkáme. A ty máš nějaký mrazáčky?
21. srp 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankaa11 Ahoj jasně,vítej. Ms mi má dorazi příští týden a začínám stimulovat,tak v tom pojedeme spolu :wink: To je tvé 1 IVF?
21. srp 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho s testováním nevím, asi testnu v pátek a pak vyrazím pro jistotu ještě na krev, abych to mohla kdyžtak o víkendu zapít...
@lenkafel no, ještě lepší je si pochovat mimčo :grinning: :grinning: ale ještě počkej...a udělěj si radost, něco malýho.pěknýho si kup
21. srp 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho právě že už nemám, teď v červenci jsme dávali poslední dva a nemám a jak je vidět, tak mražený asinejsou pro mě, jinak si to neumím vysvětlit, protože, když jsem byla na et, tak se mimi zakouslo, ale bohužel mi praskla děložní stěna, takže jsem přežila jen tak tak, alle teď mám za sebou dvakrát ket a ani jeden se nepodařil tak nevím....
právě ty co ani nechtějí otěhotní hned, třeba ta manželova sestřenka, když oznámila, že je těhotná, tak si pořád jen stěžovala, že nemůže hrát bouling, že nemůže na dovolenou jako každý rok, že se bála aby nerodila na dovolené, prostě pořád jí něco vadilo, tak jsem jí pak řekla, ať se zamyslí, že může být ráda, že je těhotná a že by si toho měla vážit....a pak si přestala stěžovat
21. srp 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no radost jsem si udělala, radikálně jsem změnila barvu vlasů a jsem spokojená a nejvíc teda mažel a koupila jsem si včera takovou chlupatou vestu na podzim a pomalu začínám schazovat ty nabraný kila, takže je to už takový veselejší
jinak včera jsem taky zapíjela a aspoň jsem se po dlouhý době vyspala
21. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel teda taky jsi si toho koukám užila. :frowning2: A přemýšlíte o dalším IVF? Mě se také tenkrát zakouslo embryjko po ET a po KET jsem měla jednou biochemické těhotenství. A od té doby nic. Teď máme jenom KET,protože máme to PGD. Ale oni mají v tom CAR díky tomu PGD větší úspěšnost u zamražených. Moc o tom nepřemýšlím a věřím jim. Přítelkyně mého bratránka čeká taky mimčo,holce je asi 23 let a přesně pořád si na něco stěžuje. Ale já se tomu usmívám a říkám si že je mladá a je to sladká nevědomost toho co my si vytrpíme. Ale jí to přeju moc a je dobře že nemusí tohle všechno podstupovat.
@jaka17 budu moc držet palce aby jsi zapíjela pozitivní zprávy nějakým nealkem :wink:
21. srp 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho po novém roce půjdem do dalšího ivf, teď na to začínáme šetřit, letošní povodně nás ohledně výdělku z podnikání docela zrujnovaly, museli jsme zavřít obchod, všechno vystěhovat, pak oškrábat, nahodit vymalovat a sušit a pak zase nastěhovat a vůbec díky povodním, se tak nějak zaseklo manželovo další podnikání, takže začínáme šetřit, letošní rok je pro nás vůbec nějaký špatný
21. srp 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuji za přivítání :slight_smile: ano první máme za sebou už neuspěch IUI tak teď čekám na MS,ale nějak se loudá měla dorazit už včera tak čekám, že dneska nebo zítra je tady :slight_smile: a jak ty? taky první? :wink:
21. srp 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - hm to já chovám...ale nic z toho :(
ale dneska odpoledne jdu do CARu tak snad bude vše ok, zítra včelička na zastevení a pak od někdy snad další injekce snad lepším koncem :sunglasses:
21. srp 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel No tak ten příští rok musí být úspěšný..a plodný po všech stránkách...
@hankaa11 ahoj, tak to budeme držet pěsti :grinning: :grinning:
@kamisb jojo, pozitivní myšlení je nám zapotřebí..
21. srp 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 to doufá, že to bude lepší jak letos......

@hankaa11 Ahoj, vítám tě mezi nás snažilky :slight_smile: , jdeš do 1. IVF, tak a´t je úspěšné :wink:
21. srp 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj a děkuji, snad se podaří :slight_smile:

@lenkafel děkuji za přivítání :slight_smile: taky doufám, že bude protože ty nervy co jsou okolo toho snažení (samotne, iui, s horm. pomocí. atd) už jsou nekonečné.....Doufáme, že ivf nám pomůže ;)
21. srp 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankaa11 uvidíš, třeba se hned na první pokus zadaří
21. srp 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel třeba? věříme v to s manželem na 110 % ;) nechci pochybovat :slight_smile: vím, že někdy ani ivf není všemocné,ale nad u nás bude :slight_smile: ty máš už kolik pokusu za sebou? omlouvám se pokud jsi to tu už někde psala :slight_smile:
21. srp 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankaa11 mám za sebou 1. ivf = 1et a 2x ket, et se povedl, byla jsem těhule a asi v 8tt mi praskla děložní stěna a doktoři mě zachránili jen tak tak, pak jsme museli rok čekat a letos jsem byla v květnu na ket a nic a teď v červenic na druhém ket a taky nic
21. srp 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak to je mi líto :frowning2: ,ale snad se už zadaří a bude fajn :slight_smile: a kdy se chystáš na další IVF?
21. srp 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankaa11 no snad, uvidíme, po novém roce
21. srp 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel to mě mrzí,že vás postihly povodně.Snad se to konečně v dobré obrátí a zase bude líp aj kpo stránce manželovi práce a financí tak i s miminkem :wink:
@hankaa11 já už bohužel 4 a poslední na pojišťovnu. Jsem takový věčný bojovník :slight_smile: A máš krátký nebo dlouhý protokol?
21. srp 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jojo my bojujeme a nevzdáváme se i když to někdy bylo hoodně težké :slight_smile: mám krátký protokol a vzala jsem si léky ty levnější fostimon,ale i tak ten doplatek za jednu 75j. byl 120kč mám jich zacím na 7dní 21 to je denně píchám 225j, tak jsem zvědavá zda to zabere... jak jsi na tom ty? :slight_smile:
21. srp 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankaa11 budu mít jako vždy Menopur a Dipherilen. Začínáme píchat 225j a pak se to upravuje podle odběrů krve a UTZ. Je mi divné,že doplácíš za ty léky. Přeci je nárok od pojišťovny myslím 2250j a teprve pak se doplácí to co přečerpáš navíc. Teda pokud nejsi samoplátce? :slight_smile:
21. srp 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě bylo řečeno, že část hradí pojiš´tovna do 30ampulí (75j.) a já doplácím 120kč za jednu a až doberu těch 30anpulí tak pak bych platila jako samoplátce a to je cca 500Kč.... taky se mi to zdá divné....myslíš ,že když zavolám na pojišťovnu tak budou schopni mi říct kolik bych měla dolácet?
21. srp 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankaa11 jo to by souhlasilo 30 ampulí je celkem těch 2250j co hradí pojiš´tovna. Ale že ještě na každou doplácíš?? Teď si nemůžu vzpomenout,ale v předchozím CAR jsem taky možná doplácela už od začátku. počkej ještě jestli k tomu tady nenapíšou něco ostatní holky. Teď to mám tak,že mi dají léky a když jdu na OPU tak jim zaplatím jen to co bylo nad těch 2250j. V minulém pokusu mě to nechali zapltit celé a pak mi vraceli peníze za ty léky co jsem nevypotřebovala a vracela jim to. Každý CAR to dělá jinak.
21. srp 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
@jaka17 Ahoj holky, tak už jsme se vrátili z Prahy. Tak s malým jsme to zvládli na jedničku. Jen vyšetření neproběhlo - vůbec. Kontrolovala folikuly, tvoří se mi dva pěkné (skoro centimetrové), sliznice je taky pěkná, ale už jsem byla hodně zavřená (prý už jen špendlíková hlavička), tak dr. říkala, že by se tam sice dostala, ale bylo by to bolestivé, tak to necháme na další cyklus, abych neměla zbytečná traumata. Že by musela vzít kleště (to je asi to, co říkala sasanka, ale jí asi jiný termín nenabídly) :frowning2: Takže cesta zbytečná, ale radši znovu a bezbolestně, než se zbytečně trápit. Ale mimo to, mi hned v pondělí udělají to vyšetření hlenu po styku. Tak aspoň něco. Kdyby nebyl, tak prý je jasné IUI. No, doktorka byla prostě úžasná, lidská, šetrná, příjemná ... prostě úžasná.
A jak vy dvě? Držíte se?
21. srp 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zeptejte se na krátký protokol s ELONVA injekcí - pichnou vam ji sestry - je to bomba novinka, pak uz jen tri injekce a sup na opu....a urodilo se....a ja nepřibrala stimulkou ani deka...
21. srp 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj Jaka :slight_smile: , tak jak se cítíš? Moc na tebe myslím a jsi statečná, že jsi ještě netestila :wink: . Už se těším na ty tvoje//, víš jak se to říká, právě když si myslíš, že nic tak to tam je! Já jsem ve fázi snažení....Je to takový trochu blbý, ale jinak to nejde, když si víme, že jako musíme :grinning: . ale kdyby se to povedlo takhle tak jsem ten nejšťastnější člověk na světě, to víš, že bych ráda to 3.IVF oželela :wink:
21. srp 2013 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj :slight_smile: , tak jak si užíváš těhotnění? :slight_smile: Doufám, že báječně a že na sebe dáváš pozor a že už tak nestresuješ :grinning:
21. srp 2013 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí, to je skvělý, že už tam máš kamarádky :wink: , i když těch procedur je asi taky dost co? Je to skvělý, že vypadneš z denního stereotypu a uvidíš, že ti bude líp a líp :grinning: . Užívej si to tam!
21. srp 2013 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj užívám :slight_smile: dnes na utz dva akrobati delali kotrmelce.... :slight_smile:
21. srp 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 a co ty???? Co nového?
21. srp 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek