IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
12. únor 2014
@pinkywinkie - to je pěkný počet, tak at se krásně dělí.
janice_opiceautor
12. únor 2014
@pinkywinkie super tak at se krasne oplodni a vyviji!!!
janice_opiceautor
12. únor 2014
Tak holky jdu fandit!!!!😉
janice_opiceautor
12. únor 2014
Bud fandim blbe ja anebo blbe hrajou kluci.Dyk mi vubec nebranime kurna presilovku jsme si tam.susnali v koutku 😕
pinkywinkie
12. únor 2014
@kamisb
@janice_opice
zítra se dozvim vic 🙂 diky moc za palecky
kamisb
12. únor 2014
@janice_opice - tak tak, moc se na to nedá koukat...
muddledgirl
12. únor 2014
@pinkywinkie myslíme na Tebe kočko 😉 😉 😉 a jsem ráda,že někdy zavítáš a hlasíš..... 😉 😉 😉
kamisb
12. únor 2014
@pinkywinkie - pak dej vědět
muddledgirl
12. únor 2014
@janice_opice

@kamisb Já jsem nabitá pozitivní energií jako blázen...co se mnou neudělá hodina angličtiny..... 😃 😃 😃 a pěkná procházka ....
kamisb
12. únor 2014
@muddledgirl - tak to je dobře, já jsem dneska celý den nějaká ospalá a ted jsem přejedla flekama 😞
a už vidím jak kolem 21h stejně šmejdím ledničce 😎
muddledgirl
12. únor 2014
@kamisb no já mám furt hlad...dnes jsem měla 2x polívku /už ji nechci ani vidět../, vajíčka a chleba a půl...a teď do sebe cpu už druhý kupovaný jogur....a v zásobě mám pufované chleby s polevou...Ale doma jinak jen okurky a řepa...sterilovaná....dobrý,ne??? 😃 😃 😃
janice_opiceautor
12. únor 2014
@kamisb neda se na to koukat vubec dyk Voracek hraje sam..nikdo nwbrusli, nebrani, nechodi si pro puk...
pidisek
12. únor 2014
Ja z toho hokeje asi porodim - no hurá aspon jeden....
muddledgirl
12. únor 2014
@pidisek ještě néé......ty vado....ale už za pár týdnů budou tu Pidísci... 😃 😃
janice_opiceautor
12. únor 2014
@pidisek treba to bude hokejista aspon poradnej jeden pidisek 😃
pidisek
12. únor 2014
@muddledgirl
@janice_opice

Chichi no to asi bude 🙂 ale kotrmelcujou oba tak nevím abych nemela hokejistku 🙂
No ted jsme 35+2 tak myslím ze necelý tri týdny .., kdyz to dáme 🙂
muddledgirl
12. únor 2014
@pidisek 😉 😉 😉 ještě ať vydrží...ale pak se budeme moc těšit na fota... 😉
pidisek
12. únor 2014
Ted se u nas na diskuzi Dvojčátka 2014 jedny narodily - nádherní a 2700g kazdej 😉 ale maminka pry ze císař hrůza tak začínám mít bobky....
martas14
12. únor 2014
@pinkywinkie tak to je super číslo myslím, že jsi dobrá kvočna 😉 teď se pomuchlují s tátovýma bojovníka a šupem dva zpátky hřát se do pelíšku na devět měsíců, držíme tu všechny ty naše mega palcáče, teď to musí vyjít i kdyby nechtělo tfuj tfuj
martas14
12. únor 2014
@pidisek no jo ony ty jizvy nejsou žádná sláva to je fakt, ale všechno přejde, myslím že my ženský toho různě přeskáčeme, že toto bude jen další sranda do sbírky 😉 někdo je chudák potrhanej a víc sešitej i když jde bejby přirozeně, takže to si nevybereš, ale pak už bude tolik práce mamčo, že nebude na bobiny čas myslet 😃 😃
na fotky se hrozně těším, protože ty dvojčátka to je bezkonkureční topovka
jo a na jizvy je pak na hojení super truper ten hemagel, jestli jsi teda neslyšela o něčem lepším
martas14
12. únor 2014
@kamisb
@janice_opice no tak k tomu hokeji nemám ani slov holky 8-( ale tak budeme věřit, že to dnes brali pouze jako rozbruslení a jak se říká první vyhrání z kapsy vyhání 😃 😃
martas14
12. únor 2014
@janice_opice no je šofér na dodávce takže polo ruční práce :-p chápu jak to myslíš a nemyslím si, že by vyloženě v tom to byl problém, jako v tom zákroku a volnu co k tomu bude potřeba, můj spíš má obavy jak to půjde potom, protože posledně ho to bolelo dýl a teď kdyby měl zvedat něco v rukách tak by to mohlo být ošemetné, má z toho chudák hlavu v pejru, ale jak jsem říkala i jemu, když to nebude teď tak už to nebude nikdy, na děti prostě je čas teď a on pracant je takže se nebojím, že by byl dlouho bez práce, že ta prostě musí teď jít až na druhé místo...
janice_opiceautor
12. únor 2014
@martas14 muj mAnzel taky toci volantem je ridic-instalacni technik 🙂))
pidisek
12. únor 2014
@martas14 taky jsem slysela ze je super, ještě i pry nejaky náplasti
janice_opiceautor
12. únor 2014
Teda Valca uz hodinu radi pekne 😃 boule vedle boule uz je to krasne videt a citit pri polozeni ruky 😉.Zitra nam dorazi postylka 🙂)))
pinkywinkie
13. únor 2014
Takže je jich jen šest. Je to v prdeli, chjo
pidisek
13. únor 2014
@pinkywinkie zlato co bláznís, to je dobrý!!!! Šest super bojovničků, nesmíš ztrácet hlavu!!!!!!
sasanka033
13. únor 2014
@pinkywinkie cusky! a bylo ICSI? sest je dobrej pocet, to je podle me statisticky tak jako bezny, ze z tech 11 vajicek je 6 embryi.
pinkywinkie
13. únor 2014
sedim a brecim.... ani nevim jestli chci podstrupovat tranfer
pinkywinkie
13. únor 2014
@pidisek jenze z deseti mi vždycky zbylo jedno a to stejne se nechytlo. ICSI bylo zaplacene, ale pochybuju, ze ho udelali. Navíc ted jsem mela konsky davky gonalu - 225 jednotek denne a uz proste telo všechno odmita.