• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@pinkywinkie - to je pěkný počet, tak at se krásně dělí.
12. únor 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie super tak at se krasne oplodni a vyviji!!!
12. únor 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky jdu fandit!!!!;)
12. únor 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bud fandim blbe ja anebo blbe hrajou kluci.Dyk mi vubec nebranime kurna presilovku jsme si tam.susnali v koutku :-/
12. únor 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
zítra se dozvim vic :slight_smile: diky moc za palecky
12. únor 2014 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak tak, moc se na to nedá koukat...
12. únor 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie myslíme na Tebe kočko :wink: :wink: :wink: a jsem ráda,že někdy zavítáš a hlasíš..... :wink: :wink: :wink:
12. únor 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - pak dej vědět
12. únor 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice

@kamisb Já jsem nabitá pozitivní energií jako blázen...co se mnou neudělá hodina angličtiny..... :grinning: :grinning: :grinning: a pěkná procházka ....
12. únor 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to je dobře, já jsem dneska celý den nějaká ospalá a ted jsem přejedla flekama :(
a už vidím jak kolem 21h stejně šmejdím ledničce :sunglasses:
12. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já mám furt hlad...dnes jsem měla 2x polívku /už ji nechci ani vidět../, vajíčka a chleba a půl...a teď do sebe cpu už druhý kupovaný jogur....a v zásobě mám pufované chleby s polevou...Ale doma jinak jen okurky a řepa...sterilovaná....dobrý,ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neda se na to koukat vubec dyk Voracek hraje sam..nikdo nwbrusli, nebrani, nechodi si pro puk...
12. únor 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja z toho hokeje asi porodim - no hurá aspon jeden....
12. únor 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ještě néé......ty vado....ale už za pár týdnů budou tu Pidísci... :grinning: :grinning:
12. únor 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek treba to bude hokejista aspon poradnej jeden pidisek :grinning:
12. únor 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice

Chichi no to asi bude :slight_smile: ale kotrmelcujou oba tak nevím abych nemela hokejistku :slight_smile:
No ted jsme 35+2 tak myslím ze necelý tri týdny .., kdyz to dáme :slight_smile:
12. únor 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek :wink: :wink: :wink: ještě ať vydrží...ale pak se budeme moc těšit na fota... :wink:
12. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted se u nas na diskuzi Dvojčátka 2014 jedny narodily - nádherní a 2700g kazdej :wink: ale maminka pry ze císař hrůza tak začínám mít bobky....
12. únor 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie tak to je super číslo myslím, že jsi dobrá kvočna :wink: teď se pomuchlují s tátovýma bojovníka a šupem dva zpátky hřát se do pelíšku na devět měsíců, držíme tu všechny ty naše mega palcáče, teď to musí vyjít i kdyby nechtělo tfuj tfuj
12. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek no jo ony ty jizvy nejsou žádná sláva to je fakt, ale všechno přejde, myslím že my ženský toho různě přeskáčeme, že toto bude jen další sranda do sbírky :wink: někdo je chudák potrhanej a víc sešitej i když jde bejby přirozeně, takže to si nevybereš, ale pak už bude tolik práce mamčo, že nebude na bobiny čas myslet :grinning: :grinning:
na fotky se hrozně těším, protože ty dvojčátka to je bezkonkureční topovka
jo a na jizvy je pak na hojení super truper ten hemagel, jestli jsi teda neslyšela o něčem lepším
12. únor 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice no tak k tomu hokeji nemám ani slov holky :rolling_eyes: ale tak budeme věřit, že to dnes brali pouze jako rozbruslení a jak se říká první vyhrání z kapsy vyhání :grinning: :grinning:
12. únor 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no je šofér na dodávce takže polo ruční práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: chápu jak to myslíš a nemyslím si, že by vyloženě v tom to byl problém, jako v tom zákroku a volnu co k tomu bude potřeba, můj spíš má obavy jak to půjde potom, protože posledně ho to bolelo dýl a teď kdyby měl zvedat něco v rukách tak by to mohlo být ošemetné, má z toho chudák hlavu v pejru, ale jak jsem říkala i jemu, když to nebude teď tak už to nebude nikdy, na děti prostě je čas teď a on pracant je takže se nebojím, že by byl dlouho bez práce, že ta prostě musí teď jít až na druhé místo...
12. únor 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 muj mAnzel taky toci volantem je ridic-instalacni technik :slight_smile:))
12. únor 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 taky jsem slysela ze je super, ještě i pry nejaky náplasti
12. únor 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Valca uz hodinu radi pekne :grinning: boule vedle boule uz je to krasne videt a citit pri polozeni ruky ;).Zitra nam dorazi postylka :slight_smile:)))
12. únor 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže je jich jen šest. Je to v prdeli, chjo
13. únor 2014 v 10:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie zlato co bláznís, to je dobrý!!!! Šest super bojovničků, nesmíš ztrácet hlavu!!!!!!
13. únor 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie cusky! a bylo ICSI? sest je dobrej pocet, to je podle me statisticky tak jako bezny, ze z tech 11 vajicek je 6 embryi.
13. únor 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sedim a brecim.... ani nevim jestli chci podstrupovat tranfer
13. únor 2014 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jenze z deseti mi vždycky zbylo jedno a to stejne se nechytlo. ICSI bylo zaplacene, ale pochybuju, ze ho udelali. Navíc ted jsem mela konsky davky gonalu - 225 jednotek denne a uz proste telo všechno odmita.
13. únor 2014 v 10:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek