• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@sasanka033 vždy se oplodnily všechny. Maximalne jedno ne.... tohle je velice divne...
13. únor 2014 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie a spg byl dobrej? zlato, ja vim, ze je to zklamani, kor s tim poctem foliku, co jsi v sobe mela. ale vydrzi jen ty nejsilnejsi, to je proste evoluce a stejne by se nechytly...tak tam ted mate tech nejsilnejsich sest. klidne se utesuj mnou, ja jsem zarivej priklad zoufalce:slight_smile:
13. únor 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 spermiogram luxusni, ....... z tech sesti do tretiho dne neprezije ani jedno.....
13. únor 2014 v 10:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to nerikej!!! proc by ne?? to nemuzes nikdy vedet, to bych si to ja mohla hodit rovnou, kdybych takhle uvazovala. dyt ja z toho dostanu tak 4 vajicka, chapes? ale jde jen o to jedno jediny, vitezny!
13. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie počkej - mas 6 vajíček nebo 6 embryí???
13. únor 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie 6 embryí je dobre a nevis co bude nesmíš takhle přemýšlet!!!!!!!!!!! Jasný???!!!
13. únor 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek včera bylo 11 vajíček a pet z nich do dneska zdegenerovalo. Takze zbylo 6.
13. únor 2014 v 10:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie vidis a to budou prave bojovníci!!!!! Ja vím ze me se to ted lehce říká .....ale ja mela az 6. transfer uspesny...vím co to je....musis držet hlavu vzhůru a hlavne věřit!!!!!!!
13. únor 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek ja vim, ted me mozna ceka osmy transfer.....
13. únor 2014 v 11:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie neboj...... Myslíme na tebe...,,
13. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - hlavu vzhuru, já z 12 vajíček měla 8 zralých a jen dvě se oplodnila...brečela jsem jak želva nebyla jsem k zastavení. 4 den mi zavedli morulu a 5 den mi pak volali, že druhé zamrazili.
vím, že to jsou nervy,, ale nesmíš to vzdávat dopředu.
Drž se ...je jasný, že čím víc pokusů máš za sebou tím je to na psychiku horší...ale vzdát to dopředu nepomáhá.
13. únor 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak to vypadá, že začínám přibírat už mám další kilčo nahoře, za poslední asi 3 dny :slight_smile: takže už 3 kila ...
a ted jsem četla, že by se mělo týdně asi 0,4-0,6 kg přibrat ...tak to jsem na to zvědavá.
13. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie chápu jak to bolí, pro nás je hold nejhorší ta naše informovanost a to že už si tím člověk prošel, takže to srovnává s tím co bylo před tím.....ale nevzdávej to holka, ono i když je to umělko tak stejně je to na přírodě, že se s tím popere a příroda je mocný kouzelník, takže i když předtím bylo něco iks krát stejně, tak teď to může být všechno jinak, taky může zůstat jen jedno, dvě ale to přesně může být ten mímisek co chce k tobě a ty tu musíš být pro něj a věřit mu, aby mohl i on bojovat ju.....nezapomínej na slzy je času dost :wink: držím palce holka naše
13. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 a co ty zlato, nepsala jsi posledně, že do něčeho rovnou půjdete? a co v CUBE na té info schůzce, byli jste tam? Já byla teď v úterý taky na infu v mém caru, tak že pojedeme podle toho jak poprvé gonal, plus ten nosní spray k tomu, ale kvůli manžově práci to rozjedeme až od toho dubna
13. únor 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahoj, ja jdu zitra na OPU, mela jsem dlouhej protokol u apo, do cube jsme nakonec vubec nesli:slight_smile:
13. únor 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 držím palečky na zítra, já jdu teď na utz a buď OPU v sobotu nebo v pondělí, já doufám v sobotu, ale bojím, bojím, obzvláště, když mám moc folikulů a hrozí mi OHSS
13. únor 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jejda tak ty už jsi na cestě, no super mě se zdálo, že jsem tu něco tenkrát četla :slight_smile: a ani nenapíšeš tytyty a jak to teda vypadá? Zítra už končí tvá práce a začnou makat embroušci :wink: budu mooooooc držet paluchy aby bylo vše ok, dáváte ICSI, nebo jako posledně jste měli myslím přirozeně né? no už jen pár dní poklade a budeš těhulka, tentokrát ale s dlouhodobým účinkem :wink:
13. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie co blaznis mne vzdycky zbyly 2 a vidiiiisss 6 je pekny urcite v nich je ten spravnej bojovnik...ale kdy to budes takto vzdavat tak to je spatne...ver jim.....proste pokazdy neni posviceni.....vim to od sebe....a nakonec s nejmensim poctem co jsem kdy mela hup a cekam Valinku.....tak klid a ver jim....holt nebude treba mrazacek na sourozence, ale to ted stejne tehotna resit nebudes....mne zbyly jen dve potvurky a vidissss.hlavne se seber!!!!!!myslim na tebe
13. únor 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb presne jak jsi to napsala a jedna morulka zabojovala a dyk I @brsh mela jen jedno a jakou krasnou holcicku maaaa @pinkywinkie jlavu vzhuru a bojovat.Ja treba nikdy nemela mrazacky
13. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste zlaty dekuju :slight_smile:
13. únor 2014 ve 14:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie od toho tu jsme, teď se nadopuj něčím hodně dobrým nějaký luxusní zákuseček by byl fajne, večer dvojku vínka na vyklidnění, stejně ho za chvíli nebudeš moct a pozitivní myšlení :wink: :wink:
13. únor 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martas14 radsi si nakrajim jablicko :slight_smile: joo mas pravdu :slight_smile:
13. únor 2014 ve 14:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie presne jak pise Martinka hlavne klid a ver jim!!!! :slight_smile:
13. únor 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
To je fakt dobrý furt platí pro dobrotu na žebrotu, že já se na to nevyprdnu fakt:slight_smile: :grinning: ¨jsem prostě blbá
13. únor 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
13. únor 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem se právě dozvěděla že jsem alergická na lidi ...já to je vtipný to mě fakt urazilo..vlastně ani ne:slight_smile:) od někoho kdo mě ani nezná a furt po mně něco chtěl asi fakt ne, co se budu nervovat..... každej at si šáhne do svědomí, ale přiznávám, že mě to teda fakt zamrzelo:( snažím se pomáhat a podporovat jak můžu,ale odsud podsud...a vrátí se mi to jako bumerang...Jen proto, že mám jné starosti a nemám čas se furt v něčem babrat se tohle dozvím.....no nic otoče list, zapomene a jede se dál...ale už si dám sakra pozor teda
13. únor 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb viz. níže....ale už je to dobrý to za to nestojí se tím trápit jen už budu opatrnější:slight_smile:))) a jen tak nikomu nedám FB a přátelksou ruku:slight_smile:..
13. únor 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak nám před chvilkou dorazila postýlka:slight_smile: krááásnnáá
13. únor 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nezná te a napíše ti tohle? ??? :frowning2:
13. únor 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek