• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@pidisek ano osobně mě nezná a halvně ten člověk furt po ně něco chtěl ...pořád se na něco dotazoval a já ochotně odpvídala,snažila jse se podporovat, ale už toho bylo moc...ráda poradím a pomůžu,ael taky se ráda od toho tématu odpoutám a zasměju se, odlehčím to ..prostě se snažim ve věcech tolik nebabrat, řeším to tady s Vámi nějak všeobecně kdo chce mi napíše kdo nechce ne...prostě to bylo furt dokola a dneska prostě napíše že je jiná, tak napíšu, že je opravdu jiná a ona, že je ráda, že aspon není alergická na lidi? ale cco kdo mě zná tak ví jaká jsem ..mám kolem sebe hodně známých a přátel a milující rodinu a nenudím se :slight_smile:) a tohle mi za to asi nestojí , ale fakt říkám, že mě to mrzelo...to přiznávám..:slight_smile: ale už je to dobrý, manžel mi říkal, že to je jako vždycky a že se nepoučím :grinning:
13. únor 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek nic pidísci už jse si vylila srdíčko a je to pryč nebudu se pece nervovat kvůli už Valince naší:slight_smile:))))
ty jooo já obdivuju jak furt držíš 3v1 :slight_smile:) s dvojčátkama to je hustý:slight_smile:)))) počej bude 41+0 a ty tu furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ta sadička je krásná.

Ty a alegická na lidi, hihi - fakt blbka/blb ... jo lidi jsou občas na ránu ....
13. únor 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb je hee fat krásná a ten komplet za tu cenu, akorát jsme si připlatili 300,- za tu kokosovou matraci :slight_smile:
13. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno a to my dvě jsme se aspon viděly v reálu:slight_smile: to už je fut už jsem to vydýchala se mi ulevilo, dala jsem si zmrzku a rozbalila postýlku:slight_smile:))
13. únor 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nevíte některá,jeslti seminko bavlníku je lepší zasadit na vatu anebo do hlíny?
13. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jsem se chtěla zrovna zeptat jestli jste si připlatili za matraci :grinning:
13. únor 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo určitě..já jí tenkrát měla ro Kubu a to byly pekenně drahý a le jsou super
13. únor 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to neee!!! Prvni tyden v březnu 38+ mame uz na plánovaný porod :slight_smile: to uz musí pidísci ven :slight_smile:
13. únor 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 my meli posledne 4 vajicka, dve ICSI a dve IVF a oplodnila se vsechna. od te doby se priserne zhorsil spg, tak uvidime co bude zitra...zacinam mit pekelny nervy.
13. únor 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no ta to jooo,když to dostanou nakázáno!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ty jo stejně mi to u tebe uteklo:slight_smile:
13. únor 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no hlavne me to uteklo.... Ty blaho..... Strašně rychle!! :slight_smile:
13. únor 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jo jo uteklo, tak pořádně hlaď bříško, bo sto pro ti pak bude chybět ...já ještě dva roky po porodu se kolikrát tak nevědomky pohladím jak jsem byla zvyklá v těhu, pak si to uvědomím a musím se zasmát :grinning: :grinning:
13. únor 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jo vlastně půl na půl, no s tím spermiem je to taky vždycky loterie co bude zrovna na skladě :wink: mě to povídej to je naše alfa a omega :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice teď do mojeho cpu vitamíny přímo na podporu, ale stačí nějaký menší stres nebo kde co a může být všechno v háji, ale tak vám to naštěstí jde aspoň samo ven :wink: a určitě vám tam vyberou nějaké krásné chlapáky, které se dají do kupy s vajuchama a budeme opět dvanáct dní v palcovém maratonu čekat na ty slavné // a tentokrát jim dobře radím ať se neflákají a hned na tebe vykuknou, protože budou první a pěkně do albíčka :wink:
13. únor 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice vidím, že jsi měla výživné odpoledne :wink: :wink: asi vím o co jde a opravdu to nestojí ani za zmínku, sice to pravda není, ale po té hromadě diskuzí a celkově lidí co člověk potkává, bys určitě nárok být na lidi alergická měla :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Někteří lidi jsou fakt psychopati, ale jasný to nestojí ani za řeč, to se chce člověk prostě jen vyplyvnout...doufám, že jsi pak ztrestala aspoň nějakou deli :grinning: :grinning:
13. únor 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 kdepáááááááááááááááák já sežrala půl vaničky čokoládový zmrzliny:slight_smile:)) objednala jsem sedačku a sehnala příčníky na auto a ted sháním sprchovej kout v nějakym výprodeji:slight_smile:)))takže buduju a je mii fajn, se těšim na chatu a tak jak se postupně všechny ty věci rýsujou a že to tady díky Valince bude hezčí a i tu chatu, že jsem dneska v takovym programu nějak navrhla koupila jsem si tapetu, že te jeden hnusnej kus vytapetuju a stropní desky za pár korun,aby to trochu vypadalo a bylo čistý a kus linna na položení...Chceme tu chatu bourat a přestavět až budou prachy.....tak zase do toho nechci rvát hodně peněz,ale i tak to tam u dělám hezký abych tam třeba srpen mohla s Valčou být na čerstvém vzduchu:slight_smile:)))))))))))))Kuba tam bude mít kámoše tak bude taky klid:slight_smile: pes bude lítat a my s Valinkou budeme pěkně dýchat vzduch :slight_smile:)) hele za chvilku je březen a to pak začínáš :slight_smile: jak jste to vymylseli s tim mužem tvym nakonec?
13. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice téda ty buduješ jak vzteklá :wink: ale to hold mají ty těhulky takové hnízdící chutě a nachystat to všechno pěkně pro toho drobečka, to my tak dodělávali druhé patro, jsem tři týdny před porodem po celém vrchu lepila lišty kolem zdí :grinning: :grinning: ještě že jsem neměla moc velkou bandasku...
no budete to mít krásné jak doma tak na chatičce, to je dobře aspoň se bude moct Valinka roztahovat v pěkném prostředí :wink:
Jinak manžovi už jsem nakázala sem tam mezi klukama prohodit, že ho tlačí něco na tříslech a pak to svedem na tu kýlu nebo tukovou bulku jak jsi poradila :wink: :wink:
13. únor 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 no jestli netaha veci tak kyla dobry ale kdyby mel tahani tak aby se to pak neotocilo proti nemu.ta kyla me napadla hned a ta bulka potom ;)
13. únor 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holciny jsem nervozni a bojim se co mi zavolaj :frowning2:
14. únor 2014 v 09:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiiii, všech šest je Ackove kvality a všechny ctyrbunecny krasne :slight_smile:
14. únor 2014 v 09:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice TVL, kdo ti co napsal? ted to ctu, mazec.... jsi jedna z tech, co jejich komenty dokazi zahrat u srdíčka a zlepsit naladu a pomoct velmi. Janicko, nic si z toho nedelej a ja dekuji tobe a vsem ostatním zlatym holcinam, za všechna slovicka podpory. Mam vas rada :-*
14. únor 2014 v 10:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak to je super ...vidíš nesmíš házet flintu do žita dřív než je nutný, ale jak jsem psala...taky jsem si po 1.zavolání pobrečela. Ale pak to nějak ze mne spadlo a tím jak se ta dvě pořád držela tak jsem věřila víc a víc.
tak dále držíme palečky...
14. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Taky jsi zlata holcicka :slight_smile:
14. únor 2014 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - ale prosím Tě ...jen hold víme, čím si teď procházíš. Každá zná trochu z trápení jiné ...bohužel.
tak se drž ...a máte plánovaný ET předběžně na pondělí?
14. únor 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nene, chteji mi je soupnout uz zítra :slight_smile: a zbytek do pondela PK
14. únor 2014 v 11:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - aha ...to bude 3 den ? a když jich je tolik proč je nenechají do pondělí všechna?
14. únor 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb protože se mi ctvrty den zacinaji kazit... je to takovy pokus :slight_smile:
14. únor 2014 v 11:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - aha, no tak oni jsou doktoři a odborníci tak by měli vědět ....každej CAR to má jinak.
Mě dávali 4 denní morulku. 5 den byla neděle a to se ET nedělá.
14. únor 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie na zítra hodně štěstí kočko, ať se mrňouskové chytí a už se nepustí :dizzy_face:
14. únor 2014 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek