• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@lussi Dekuji Ti moc Luciku :slight_smile: Dam hned vedet :slight_smile:
14. únor 2014 ve 13:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie prima zprávy, tak na zítra držím moc palečky ať vyberou to nej Áčkovější ačko :wink:
14. únor 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak co holka, jak ti dopadlo OPU, už mám modrý ruce :wink:
14. únor 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky..tak dnes 1 UTZ pred odberem a mame jich krasnych deset ,zatim a pet jich je kolem 13mm takze super..v pondeli jeste UTZ,st nebo ct odber a po nebo ut ET... :slight_smile:
@janice_opice Jani a dostali jsme dnes nabidku jit tocit porad do ceske televize ohledne IVF,ale jelikoz ja jsem dost introvert tak jsme odmitli..rada se na to podivam potom,ale mluvit o tom do televize opravdu nemůzu :grinning:
14. únor 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani ahojky, blahopřeji, mě opu čeká už zítra, a začínám mít ...., máme tam minimálně 20 folíků a hrozí mi OHSS, bojim, bojim
14. únor 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no se nedivím, když viděli takovou krasavici, že jí chtěli hned angažovat do televize :wink: , tak to je krásný počet, to budou pořádní kvalitňáci, jen tak dál, za chvilku už to bude za tebou a budeme taky držet palce na na dvojkovanou dálnici // :wink:
14. únor 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa to bude mražáčků na sourozence až až, tak hodně tekutin, bílkovin a čokoládu pro radost ....zitra tfj tfuj na opu a ať se ti to nerozjede holka, i když musíme se na to dívat z té pozitivní stránky, že při OHSS se embrouškům líp uhnízďuje :wink:
14. únor 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 děkuju, snad se nám to vyhne.
14. únor 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 ty jsi pako :grinning: :grinning: :grinning: ... no uz se moc tesim a pevne verim,ze to tentokrat vyjde :slight_smile: ..ale ty uz to mas taky za par,ne? Moc děkuju a muzeme pekne tu novou vlnu // rozjet :slight_smile: ..vsem preji moooc stesti!!!
@eevvaa moc drzim palce..zvladnes to a bude to dobry.. hlavne hodne pij !!! a je pravda,že pri OHSS se lip zahnizduji embryjka tak alespon neco pozitvniho... :wink:
14. únor 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahoj, dekuju, jsi moc hodna, ze na me myslis:slight_smile: jsem nadsena. vydolovali ze me 8 foliku a 8 vajicek! :slight_smile: :slight_smile: pritel dokonce musel jeste jednou na odber, aby mrsek bylo vic a vsechna budou IVF, zadny ICSI. tak se moc tesim na zitra, az budu jak to ty nase valentynsky miminka zvladaji:slight_smile:
14. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@sasanka033 - ahoj, tak at se mršky přes noc pořádně staží.
14. únor 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - super, jen ať hezky rostou.
14. únor 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - neboj, a kup si možná tu bílkovinu v prášku ...sice to je větší bedýnka a není úplně levná, ale mě asi pomohla. Břicho trochu bolelo ale šlo ...i když jsem měla "jen" 17 folíků ....teda těch co vysáli.
14. únor 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no supeeeeer tak at se potom hezky drzi u maminky :slight_smile: ..drzim moooooc palecky :slight_smile:
14. únor 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie jeeee3 ja mela taky osmibunky a vidis jedno je Kuba a jedno je ted Valinka ;) treba mne se blasty nechytli nikdy ;))))
Budu drzet palce a vidis jak je mas sikovne a tys to chtela vzdat!!!!@nesmis je to tezky ale vidiiis jak se ti mrnousci snazi...:slight_smile:
14. únor 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani :grinning: no vidis to to ja bych jim tam neco peknyho rekla :grinning:
14. únor 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani kraaaasnej pocet ;))) tak at rostou
14. únor 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no višnička taky rikala,ze to pro ni bude horor,ze to nema rada,ale musi :grinning: kdybych nebyla tak nemluvna tak do toho pujdu,protoze vim,ze je to pro dobrou vec,ale ja bych to nedala....hele a nechces ji zavolat a jit do toho?Ty jako nase matka pluku od prvopocatku ..vzdy jsi nas umela a umis skvele podporit a verim,ze bychom se vsichni i krasne pobavili... :slight_smile: ...moc dekuju... :slight_smile:
14. únor 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani tak pobavili byste se vsichni urcite :grinning: :grinning: s myma faux-paux :grinning: hele volat ji to asi ne ;))))) kdyby me oslovili a bylo to pro dobrou vec tak urcite ano, ale jako sama se cpat nekam to ne :grinning:
14. únor 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani d eska jsem zrovna kamaradce ktera se chysta na ivf rikala, ze tech 8 pokusu bylo fakt strasne psychicky a financne narocny, ale ze jsem strasne rada, ze tahle moznost je, protoze jinak bych dneska nemele Kubika a necekala Valinku..... !!!! Akorat mw mrzelo ze nikdy nebyl KET...
14. únor 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 držíme všechny nase palečky!!!!!! :grinning:
14. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek dekujeme:slight_smile:
14. únor 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tady vkládám fotky těch medvídků, myšáků a kočiček co dělá ta sousedka na chatě kdyby někdo měl zájem:slight_smile:))
14. únor 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice nádhera, určitě mám zájem
14. únor 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 super ..pojedu tam příští sobotu....musím se ještě zeptat na cenu -- co by tě zajímalo????
14. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona neví vůbec kolik by si měla říkat, tak jsem ted šmejdila na netu a koukala jsem tak podobně velcí medvědi stojí 288 Kč+ poštovné . takže když si za ty největší médi, číči a myšáky řekne 200.- tak to není přehnané ne?
14. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jasný to první bylo jen zkouškové, teď už jedeme na ostro a určitě to bude to pravé ořechové, protože ty jsi přeci můj předvoj :wink: :wink: já si teď urvu palce jak moc je budu držet a ty mi pak za odměnu pošleš další těhu bacily s holkama tady :wink:
14. únor 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 to si piš holka, na tebe si speciálně počkám až tu budeš ukazovat ty krásné dálnice, bez toho se odtud prostě nehnu :wink: tak osm vajíček, to je mega úlovek holka, to ti přímo tleskám, já bych se bála dát je všechny IVF, ale když je dnes ten Valentýn, tak to jim ta muchlovačka se spermijkama půjde jedna báseň :grinning:
14. únor 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice jaňuli, paní to má opravdu moc krásně a mě jsi se trefila jak blázen bo malá má v půlce března narozky a vede teď u nás myška a přesně taková bílá s velkýma růžovýma ušima :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: bude takový i dort, takže já bych si jednu prosila mooooc a jestli ta velká stojí dvě kila, tak to nemá chybu ...a musím si vybrat z toho co už má, nebo bych si mohla nahlásit? Mě by se líbila ta velká ale bílá s těma růžovýma ušima a k tomu třeba tmavší růžové kalhoty a puntíkový šátek kolem krku :grinning: :grinning:
14. únor 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ja ji zitra zavolaaam a zeptam se, aby to stihla ;)))) pac ja tam jefu posledni tyden v unoru zkusim to nevim jakou ma latku a vo k dispozici dam ti zitra vedet.Ty mysi jsou dobry fakt taky si vezmu pro Val anebo pro sebe ;)
14. únor 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek