IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pidisek
14. únor 2014
@janice_opice jeee ja chci taky 🙂
janice_opiceautor
14. únor 2014
@pidisek a kteryyyyy? 😉)
pidisek
14. únor 2014
@janice_opice my jedeme v medvídcich, takze tohoto 2x jednou s modrýma a jednou s červenýma kalhotama 🙂
pidisek
14. únor 2014
martas14
14. únor 2014
@janice_opice no byla bys zlatá, zeptej se mi prosím, to by se mi teď moc šiklo 😉
janice_opiceautor
15. únor 2014
@pidisek tak ty zrovna ještě má tz jak jsou vedle sebe?
janice_opiceautor
15. únor 2014
@martas14 hele tak myš joo jen se ptá,jelsti chceš holčičku se šatičkama anebo kluka s kalhotkama, jen ten šátek asi nedá na to ted nemá matroš🙂
janice_opiceautor
15. únor 2014
jinak holky pro příště si od ní všechno co má přivezu a budu to mít u sebe, tohle byl takovej první pokus
pinkywinkie
15. únor 2014
Holkyyy jsou tam dvě 8A1 a jedna nechtěla z katetru 🙂 , tak transfer probíhal dvakrát 🙂 jupiiiii
janice_opiceautor
15. únor 2014
@pinkywinkie supeeeerrrrr hele mně taky jedna nechtěla z katetru a dávali jí tam na dvakrát🙂)) a to je ta holčička co mě ted kope v bříšku, cítím dobrý výsledek🙂)))))))))) (koukni ke mně do fotoblogu z 5.10. mám to tam o tom katetru napsaný a taky to, že to bude paličatá holka po mně) Mooooooooooooooooooooooooccccccccccc držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
15. únor 2014
@pinkywinkie oni tyhle prý "lepkavý" embryjka jsou nějak kvalitní na zavrtávání a tak🙂) fakt cítím dobrý znamení🙂)))))) kdo ti dělal ET?
janice_opiceautor
15. únor 2014
@pinkywinkie a TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJ PLIVU TĚHU BACILY
sasanka033
15. únor 2014
ahoj, tak ja hlasim, ze Valentyn nam opravdu prinesl stesti, z osmi vajicek se prirozene oplodnilo sest a z toho ctyri se vyviji krasne🙂 ET v pondeli.
sasanka033
15. únor 2014
@pinkywinkie hodne stesti🙂
janice_opiceautor
15. únor 2014
@sasanka033 supeerrrrrr tak mačkám 😉 😉 😉 😉 to je krásný 🙂
pinkywinkie
15. únor 2014
@janice_opice dělal mi Budka transfer 🙂 ja cítím taky dobry znamení a jdu si lehnout 🙂 dekuju za bacily 🙂
@sasanka033 no tobe kočičko taky 🙂 a v pondělí budes uz těhotná 😉
monyna83
15. únor 2014
Ahoj holčiny, teda... 😃 😃 😃 Tady je ro zase rozjetý 😃 😃 😃 já dnes 2 den stimulky, UTZ ve středu 😉
pidisek
15. únor 2014
@pinkywinkie držíme vsech 12 palečků !!!!!!!!!! 😃
pidisek
15. únor 2014
@janice_opice aha ja myslela ze to jsou vzorky a dela na přání 🙂 ale to neva - tak tyhle dva 🙂
pidisek
15. únor 2014
@sasanka033 kraaaaasa!!!! 🙂
janice_opiceautor
15. únor 2014
@pidisek ona toho červenýho už nemá, tak ti dodělá k tomu modrýmu....zatím ještě nikdy neprodávala, to jsem jí dokopala já, že je to krásný a že se jim každá korunka hodí....takže vždycky naplete a já to přivezu a bude to co bude udělaný, ale ted ti toho červenýho dodělá protože už ho dala k narozkám🙂))
pidisek
15. únor 2014
@janice_opice tak jo supeeer - a muže ho teda udělat v hnedem, tak jak je ten druhy a dat mu červený kalhotky? 🙂
pidisek
15. únor 2014
@janice_opice jinak myslím ze by mela prodávat klido pres mimibazar nebo pres tebe 🙂 je to fakt krasný 🙂
janice_opiceautor
15. únor 2014
@pidisek hele já už jí řekla o tohohle🙂) tak říkala, že dodělá🙂 zkusím to ještě, jeslti nezačala už teda🙂..no ona není ani na internetu víš vůbec, je v důchodu a má manžela bez nohou na vozíčku tak i třeba to ježdění na poštu a tak je pro ní trošku komplikovaný, takže jsm se dohodli tak, že vždycky přivezu to co naplete a prodám to já...ona si neumí říct o penízky, je moc dobrosrdečná tak to rozdává,lae myslím, že se jí hodí každá koruna tak jsem jí do tohohle uvrtala🙂....že vždycky vzemu to co má, nafotím, prodám, ještě musím vymyslet poštovné, nevim kolik tak stojí dneska poštovné, to zjistím až budu posílat martince bílou myšku🙂))) Vždycky mi moc pomohla a tak ted chci já jí pomoct, přece jen ten materiál jí něco stojí a náplně dovnitř taky a ona nemá srdce si za to něco říkat🙂))) ted jí tam vezu polštáře s mikrovláknem,který už nebudu používat at má náplně.-) a zkusim někde sehnat vlnu a tak a dovézt jí🙂 A já asi fakt pak šoupnu ty věci přes mimibazar nebo tady na koníka..tohel byl takovej první pokus jestli o to bude zájem..a to kdybys viděla jaký peče perníkovoý chaloupky a velikonoční perníkovou výzdobu 😃
pidisek
15. únor 2014
@janice_opice v pohode zlato 🙂 obe možnosti jsou fajn 🙂
janice_opiceautor
15. únor 2014
Holky tak jsem ji zkusila smontovat, aby to drevo vysmradlo.🙂
kamisb
15. únor 2014
@janice_opice - ahoj mě by se asi líbila kočička, ale ještě bych počkala na ULZ, pokud by potvrdili kluka tak spíš medvídka ...ale to budu snad vědět až ve čtvrtek.

u nás je času haba kuk 🙂 do léta ...
lussi
15. únor 2014
ahoj holky, jdu nakouknout jak dopadl transférek
@pinkywinkie 🙂 Tak super, embroušci ať se drží a těším se na další pozitivní testík....
A já dopadla taky dobře jako Sasy, miminka jsou v pořádku a jedno dělalo kotrmelce, tak jsem měla o zábavu postaráno 🙂
lussi
15. únor 2014
@janice_opice krásná x-)
janice_opiceautor
15. únor 2014
@kamisb no jasnýýýý v pohodě, tak až budeš vědět, ona zase po Velikonocích bude přidělávat 🙂))) takže v pohodě, já něco dovezu a nafotím tak uvidíš po utz🙂)

Začni psát odpověď...

Odešli