• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice jeee ja chci taky :slight_smile:
14. únor 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek a kteryyyyy? ;))
14. únor 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my jedeme v medvídcich, takze tohoto 2x jednou s modrýma a jednou s červenýma kalhotama :slight_smile:
14. únor 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no byla bys zlatá, zeptej se mi prosím, to by se mi teď moc šiklo :wink:
14. únor 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak ty zrovna ještě má tz jak jsou vedle sebe?
15. únor 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele tak myš joo jen se ptá,jelsti chceš holčičku se šatičkama anebo kluka s kalhotkama, jen ten šátek asi nedá na to ted nemá matroš:slight_smile:
15. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky pro příště si od ní všechno co má přivezu a budu to mít u sebe, tohle byl takovej první pokus
15. únor 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy jsou tam dvě 8A1 a jedna nechtěla z katetru :slight_smile: , tak transfer probíhal dvakrát :slight_smile: jupiiiii
15. únor 2014 v 11:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
@pinkywinkie supeeeerrrrr hele mně taky jedna nechtěla z katetru a dávali jí tam na dvakrát:slight_smile:)) a to je ta holčička co mě ted kope v bříšku, cítím dobrý výsledek:slight_smile:)))))))))) (koukni ke mně do fotoblogu z 5.10. mám to tam o tom katetru napsaný a taky to, že to bude paličatá holka po mně) Mooooooooooooooooooooooooccccccccccc držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pinkywinkie oni tyhle prý "lepkavý" embryjka jsou nějak kvalitní na zavrtávání a tak:slight_smile:) fakt cítím dobrý znamení:slight_smile:)))))) kdo ti dělal ET?
15. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie a TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJ PLIVU TĚHU BACILY
15. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak ja hlasim, ze Valentyn nam opravdu prinesl stesti, z osmi vajicek se prirozene oplodnilo sest a z toho ctyri se vyviji krasne:slight_smile: ET v pondeli.
15. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@pinkywinkie hodne stesti:slight_smile:
15. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 supeerrrrrr tak mačkám :wink: :wink: :wink: :wink: to je krásný :slight_smile:
15. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dělal mi Budka transfer :slight_smile: ja cítím taky dobry znamení a jdu si lehnout :slight_smile: dekuju za bacily :slight_smile:
@sasanka033 no tobe kočičko taky :slight_smile: a v pondělí budes uz těhotná ;)
15. únor 2014 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holčiny, teda... :grinning: :grinning: :grinning: Tady je ro zase rozjetý :grinning: :grinning: :grinning: já dnes 2 den stimulky, UTZ ve středu :wink:
15. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pinkywinkie držíme vsech 12 palečků !!!!!!!!!! :grinning:
15. únor 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha ja myslela ze to jsou vzorky a dela na přání :slight_smile: ale to neva - tak tyhle dva :slight_smile:
15. únor 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kraaaaasa!!!! :slight_smile:
15. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek ona toho červenýho už nemá, tak ti dodělá k tomu modrýmu....zatím ještě nikdy neprodávala, to jsem jí dokopala já, že je to krásný a že se jim každá korunka hodí....takže vždycky naplete a já to přivezu a bude to co bude udělaný, ale ted ti toho červenýho dodělá protože už ho dala k narozkám:slight_smile:))
15. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jo supeeer - a muže ho teda udělat v hnedem, tak jak je ten druhy a dat mu červený kalhotky? :slight_smile:
15. únor 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jinak myslím ze by mela prodávat klido pres mimibazar nebo pres tebe :slight_smile: je to fakt krasný :slight_smile:
15. únor 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek hele já už jí řekla o tohohle:slight_smile:) tak říkala, že dodělá:slight_smile: zkusím to ještě, jeslti nezačala už teda:slight_smile:..no ona není ani na internetu víš vůbec, je v důchodu a má manžela bez nohou na vozíčku tak i třeba to ježdění na poštu a tak je pro ní trošku komplikovaný, takže jsm se dohodli tak, že vždycky přivezu to co naplete a prodám to já...ona si neumí říct o penízky, je moc dobrosrdečná tak to rozdává,lae myslím, že se jí hodí každá koruna tak jsem jí do tohohle uvrtala:slight_smile:....že vždycky vzemu to co má, nafotím, prodám, ještě musím vymyslet poštovné, nevim kolik tak stojí dneska poštovné, to zjistím až budu posílat martince bílou myšku:slight_smile:))) Vždycky mi moc pomohla a tak ted chci já jí pomoct, přece jen ten materiál jí něco stojí a náplně dovnitř taky a ona nemá srdce si za to něco říkat:slight_smile:))) ted jí tam vezu polštáře s mikrovláknem,který už nebudu používat at má náplně.-) a zkusim někde sehnat vlnu a tak a dovézt jí:slight_smile: A já asi fakt pak šoupnu ty věci přes mimibazar nebo tady na koníka..tohel byl takovej první pokus jestli o to bude zájem..a to kdybys viděla jaký peče perníkovoý chaloupky a velikonoční perníkovou výzdobu :grinning:
15. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice v pohode zlato :slight_smile: obe možnosti jsou fajn :slight_smile:
15. únor 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem ji zkusila smontovat, aby to drevo vysmradlo.:slight_smile:
15. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice - ahoj mě by se asi líbila kočička, ale ještě bych počkala na ULZ, pokud by potvrdili kluka tak spíš medvídka ...ale to budu snad vědět až ve čtvrtek.

u nás je času haba kuk :slight_smile: do léta ...
15. únor 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu nakouknout jak dopadl transférek
@pinkywinkie :slight_smile: Tak super, embroušci ať se drží a těším se na další pozitivní testík....
A já dopadla taky dobře jako Sasy, miminka jsou v pořádku a jedno dělalo kotrmelce, tak jsem měla o zábavu postaráno :slight_smile:
15. únor 2014 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice krásná :dizzy_face:
15. únor 2014 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jasnýýýý v pohodě, tak až budeš vědět, ona zase po Velikonocích bude přidělávat :slight_smile:))) takže v pohodě, já něco dovezu a nafotím tak uvidíš po utz:slight_smile:)
15. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek