• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@lussi jéé ti jsou božííí:slight_smile:))) a už víš pohlaví? .-)
15. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jů super, takže tu větší bílou myš s růžovýma ušima a k tomu v nějaké tmavší růžové nebo klidně fialkové co bude mít bych si prosila asi ty šatičky nebo nevím i ty kalhoty jsou bezva :grinning: :grinning: a jasný šátek nemusí být, tak snad se to pěkně stihne a já už si pak doladím k tomu tu dortu :wink: no byla bys mooooc zlatá a celkově jsi hodná, že jí tak chceš pomoct, protože paní je evidentně velmi šikovná a jak říkáš v dnešní době se starším lidem hodí každá korunka no a o chaloupce ani nemluv taky bych brala někoho tak šikovného tady v okolí -))
15. únor 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já z toho byla tak vyplesklá, že jsem se zapomněla zeptat :grinning: Ale za týden jdu do Gennetu na NT screening tak tam už se zeptám, třeba už nějaký tip bude, já se ale cítím jednoznačně na holčičky :grinning:
15. únor 2014 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a ta pletená zvířátka jsou boží, ty budu chtít pak taky :slight_smile:
15. únor 2014 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a postýlka nádherná, tam se bude Valince roztahovat jedna báseň :grinning:
15. únor 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jůů ty dvojčátka jsou koží už i na fotkách z bříška, úplně závidím a chtěla bych je taky, ale první rok to teda néééé :grinning: až od toho roka vyš už bych je pak brala zas :grinning: Jinak vzhledem k tomu, že už jednoho gentlemana doma máš, bych ti ty holčičky přála moc, ať si užije i mamínka nějaké to sukýnkování a mašlení
15. únor 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 hele jeslti chceš holčičku tak šatičky doporučuju, jeslti kluka myšáka tak kalhoty ....ale nejdou sundavat, jsou jako součást tělíčka:slight_smile: Já a pomáhat???to nééééé já jsem přece alergická na lidi určitě to dělám pro něco, ale ještě nevím pro co :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Gratuluju :slight_smile: užívej si to s ní:slight_smile:
15. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie tak to jsou krásné zprávy pinky, jsem ráda s tebou, tak pěkně odpočívej mamínko a moooc držím aby to dopadlo jen tím jediným způsobem, který tu dovolujeme :wink: :wink: Jinak to že nechtěla z katetru je určitě super znamení, že to bude ta houževnatá holka co to všechno zvládne, bo Janča tady na to rozjela patent :grinning: :grinning:
15. únor 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lussi ajooo ty jsi vlstně 12 tt tak to na pohalví možná ješě času dost..přála bych ti cácorky moc,ale i páreček, oni i ti kluci jsou super hlavně,když budou zdraví:slight_smile:)) ale chci je teda vidět jednovajky:slight_smile: hustý prostě... jojo určitě ..asi si udělám stránku na ty myšáky a médi a kočičky tak se bude pak moc objednávat přímo :slight_smile:)))) :wink:
15. únor 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Ahojky, tak to jsou dobré zprávy, držím pěsti:slight_smile:
15. únor 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak asi šatičky, když jsou pro holčičku, oni na té fotce nejsou moc vidět, ale určitě budou taky super a doufám, že se taky nedají sundávat, bo věř mi že už toho mám na oblíkání doma dost :grinning: :grinning:
no je mi jasné, že to děláš očividně ze zištných důvodů, protože tím, že jsi alergická na lidi tak tě asi hrozně baví chodit na poštu a někomu něco posílat :grinning: :grinning:
15. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 :grinning: ok nahalšuju růžové šatičky:slight_smile:) jasnýýý já to na poště miluju jsou tam moc příjemné úřednice - aspon tady u nás tak asi pro to..poštovný ti zjistím jo nemám vůbec šajna,ale snad to nebude náká láce:slight_smile:
15. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to nemá chybu, tož pěkně tulení se jim přeji do pondělka a pak rychle k mamínce :wink: budeš dávat jedno nebo dvě? zbytek vyfasuje ušanky a rukavice aby bylo na sourozence :slight_smile:
15. únor 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 no jeslti to budou 2 klučíci tak tady v baráku budu jediná baba, i pes má kulky :grinning: Ani v rodině moc děvčátek nemáme, takže ta šance je fakt realná, že to budou pindíci :slight_smile: A ty jsi na tom teď jak? Nestíhám moc dočítat tak nejsem vůbec v obraze, stimuluješ ? :sunglasses:
@janice_opice já si vždycky říkala, že by byl páreček bezva, ale u jednovajek to nehrozí no. A taky bude prča jak budou stejní :grinning:
15. únor 2014 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi aháááá tak to já jsem nevěděla, že jednovajky nemůžou být rozdílnýho pohlaví no vidiš pro mě novinka:slight_smile:) to mě nikdy nenapadlo:slight_smile: a je to valstně logický:slight_smile:))))) tak ti přeju hočičky mooocccccc
15. únor 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo nahlaš, ale trochu tmavší než na těch ušičkách ju.......si vymýšlím to je děs viď :slight_smile:
už se na ni těším, fakt se mi letos hrozně šikne :wink:
taky tu máme samé super úřednice a hlavně vždycky frontu jak na banány za komančů, takže tam taky chodím radějc než do cukrárny, to je jasný :grinning: :grinning:
15. únor 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jo jo to nebude mít chybu, že jsou stejní a pozná si je jenom maminka :wink: no podivej jestli i pes má kulky, tak to opravdu moooc přeji holky ať v tom nejsi sama, protože pět chlapů v baráku je teda až moc :grinning: :grinning:
ale jasný hlavně ať jsou zdraví ......my to máme přesně naopak doma holčičku, pes je fenka a celkově v naší rodině jen babinec, takže u nás by byl kluk přímo jako zjevení :grinning: :grinning:
zatím ještě nestimuluji, byla jsem teď v týdnu jen na konzultaci a začínáme až koncem března, kvůli manželově práci, bo bohužel aby jsme mohli na IVF tak musí pod kudlu i on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no snad bude mít tmavší růžovou, nevím co ted má k dispozici:((( aby to stihla víš....kdyžtak by dodatečně ušila ještě jedny:slight_smile:
15. únor 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - krásný mimísci ...jen at hezky dál rostou
15. únor 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin ahoj Kači, jakpak sobotkujete?
15. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic jedu do šestky musim Kubovi koupit boty a kalhoty a mikinu a sobě spodní prádlo...je děsný jak ten kluk vyrostl on už je větší než jáá ..a má větší nohu o číslo...jeslti takhle ještě poroste tak potěš:slight_smile:
15. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak hodně štěstí, aby se alespon jedno pořádně zakouslo.
hezky odpočívej a pak taky hezky na procházku aby se prokrvovala děloha.
15. únor 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - tak super, taky na valentýna co by dělali jinýho, že :grinning:
15. únor 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jasný kdyby nebyla ta tmavší růžová, tak může i tu fialkovou, jak má na té žluté kočičce vepředu, prostě co má doma žádné tlaky
15. únor 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo je to úlet,když ty děti přerostou rodiče-))) tak něco pěkného pořiďte :wink:
15. únor 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jaro je krásné na plození dětí :slight_smile: Jaktože musí? Napadá mě jen špatné spermio, je to ono?
15. únor 2014 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my nakonec dopadli tak, že bylo 20 folikulů, z toho jen 12 vajíček a manželův spermiogram se měsíc od měsíce lepší, třeba druhé kolo na mimi půjde i přirozeně, já už ho upozorňovala předem, že kojení neznamená antikoncepci. Ale to už se moc předbíhám.
15. únor 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi jo jo kvůli spermijkám, má abnormalitu, že mu chybí chámovody, takže je to takové komplikované...máš pravdu jaro přímo na plození volá, tak doufám, že to klapne a připojím se tu k vám :wink:
15. únor 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa tak to je úžo výsledek a že by druhé kolo bylo přirozeně, to je úplná třešinka na dortě, tak ať vám to tak skvěle klape i dál :slight_smile:
15. únor 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek