• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@lussi ty Čekás dvojcaaaatka :slight_smile:
@kamisb dekuju Kočí, ja dneska se budu jeste valet a zitra dame procházku :slight_smile:
15. únor 2014 v 15:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - mě v říjnu mudr říkala, že 6-7 den se embryjko rozhoduje jestli se zahnizdí nebo ne .. a pak se má prokrvovat děloha procházkama.
těmi dny ...myslela den od početí. já měla 4denní morulku v sobotu ...takže pondělí a uterý jsem měla být víc v klidu a pak ty procházky, ale každej doktor to má jinak.
15. únor 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 dekuji:slight_smile: budeme davat dve, uz jsme to delali u prvniho IVF
15. únor 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky to jsem neodolala ;)) v HM a s velkou slevou :joy:
15. únor 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eevvaa to je krásný počet :slight_smile:
15. únor 2014 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa týý jo paráda...tak držím pěsti hooolkkky vy jste se tu rozjely to je super to budou jedny // za druhýma:slight_smile:))
takže kdo aktuálně??? @sasanka31, @pinkywinkie @hhani @eevvaa @monyna83 a co @pavlina1978?? ta čeká na @martas14 ?
15. únor 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
to melo být @sasanka33 :grinning: jsem ti Evženie ubrala 2 roky
15. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to neva:slight_smile: akorat jsi este zapomnela na tu nulu :grinning: :grinning:
15. únor 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele tak priste teda 0,33 ja jak ta vase cisla pisu z hlavy tak jsem rada, ze se mi aspon naky vybavi ;))))
15. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky moje :slight_smile: trochu naděje a energie - posílám nás 3v1 :slight_smile:
dneska začínáme 9. měsic :slight_smile: tak trocha rekapitulace :slight_smile:
15. únor 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pidisek Závidím :slight_smile: už to máš za pár
15. únor 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 a co ty??? Jak je a uz vis co to bude?
15. únor 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Vůbec mi to neutíká :frowning2: Jinak zatím vše ok a čekáme dvě holčičky.
15. únor 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tygrisek09 jeeee tak to je krasný :slight_smile: jako ja se tesím, ale tak nějak mi to brisko bude asi chybět :slight_smile: tak nějak mi prijde ze jsem si to užila málo - tak teď ještě aspon tri týdny snad budu mít šanci :slight_smile:
15. únor 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek co bych za to dala mít před sebou už jen tři týdny
15. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 me teda to těhu období hrozně baví !!! Ted uz teda je vse těžký, spaní nebo koupání :slight_smile: ale jinak super... Tobe je nějak špatně?
15. únor 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek naštěstí mi nic není, ale už bych to chtěla mít za sebou. Mám stále velké obavy, aby se něco nepo...
15. únor 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 nojo tomu se neda zabránit ká jsem trochu klidnější az ted posledni dva týdny...
15. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky asi vezmu manzela na nejakej screening mozku do Bohnic :grinning:Uz se tu pul hodiny smeje sam sobe :grinning:
15. únor 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - :slight_smile: ale proč, smích přeci léčí :grinning:
16. únor 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: a pak se diví, že máme rodinu bláznů a že ten pes je magor --má prostě po kom..ale já o něj mám někdy strach (o muže) si myslim jak se směje, že dostane infarkt.-)))))))) a mám takové podezření, že se směje víc od té doby co jsem těhule:slight_smile:
16. únor 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no je šťastnej tak se nediv.
já jsem tuhle před spaním prckovi říkala, že už se na něj těšíme, ale že on se taky má na co těšit, že jsme lehce šílená rodinka :grinning:
16. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak to ja Valče ani nemusim rikat, myslim, ze to slysiiii :grinning: :grinning:
16. únor 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky tak ted to u nás bylo slzavé údolí....Kuba už tak rok chodí s hláškou Běž Forreste běž a my se ho s manželem ptali, jelsti ten film viděl, že to není mocveselý film a že by se na něj měl podívat, když už tohle říká....no a shodou okolností Forrest Gump dneska dávali na nova cinema..tak koukal a skoro na konci tam Forrestovi umírá maminka, my zrovna obědvali a Kuba najednou záchvat pláče a že nechce,abych umřela no a asi tak 30 minut mu to trvalo než se uklidnil, ..že nechce,abych nikdy umřela....
16. únor 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já na tokovýhle filmy moc nekoukám jak vím, že je to smutný.
a to druhý ...je od synáčka krásný ....
16. únor 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no on už rok poletoval s tou hláškou jako nejvtipnější na světě tak jsem i byla ráda, že nemá papouškovat všechno co mu kdo řekne, že Tom Hanks v tom filmu neměl teda úplně lehkej život...a že to Run Forrest run bylo v nějaký situaci ..no akorát to s tou maminkou ho teda dotala taky jsem pak tajně brečela v kuchyni páč mě to pak dojalo
16. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice je to hezký.... ....:slight_smile:
16. únor 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek to jo u takovýho čahouna co už mě přerůstá to fakt je..on je Kuba takovej cíťa a má mě rád.-)
16. únor 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 tak Marti nazev Bobina se u nas chytil, ale ne jako bolistka :grinning: :grinning: jsem to rikala manzelovi, ze za chvili mi bude muset drzet zrcatko anebo pomoc oholit Bobinu :slight_smile: tak dostal manzel zachvat smichu a uz ji to zustalo a neustale se me dotazuje tak co bobina :grinning:
16. únor 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, jak se máš beruško? Manža byl v práci a my byly venku s Duffinkou na krásný prochajdě /učíme se chodit bez vodítka a aportovat venku/ a odpoledne s kámoškou na Olympisjském stadioně na Letné. Udělali vesnici v Soči a dá se tam bruslit nebo běhat na běžkách, jsou tam i akce pro děti a tak. My jsme šly po letech bruslit a bylo to moc fajn. Kupodivu jsme to nezapomněly a jdeme v úterý zase. Dneska jsem chtěla jít na cvičák, ale vyměnila jsem si telefon, dostala jsem novej k Vánocům a nezazvonil mi budík :slight_smile: , tak jsem šla navštívit naše. Co je nového u Tebe?????
16. únor 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek