• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice - ahoj, tak tentokrát už mám nemocenskou na účtě :slight_smile: ještě že jsem si to číslo zkontrolovala.
17. únor 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem jukla do krabic co byly na půdě a našla jsem i ruční odsávačku mlíka :slight_smile: a teplejší zavinovačku a kolotoč na kočárek ale jistě půjde i nějak k postýlce. I když ten jsem si myslela, že tam je taky ...třeba ještě někde na mě vypadne :slight_smile:
17. únor 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jéé to je skvělý že más nemocenskou já jak jsem jí posílala sama tak taky přišla brzo:slight_smile:)))))
Tééda poklady na půdě:slight_smile:) já se akorát s tchyni domlouvám, že koupíme látku se sovičkama a ušije mi povlečení do postýlky s kapsářem a mantinelama,aby bylo na střídání s čápama:slight_smile:
17. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo ...mamča taky nák říkala, že něco ušije, ale jak jsme koukali na web a ono to vyjde stejně draho jako když to koupíš. Ale takhle si můžeš vybrat sama látku ...sovičky budou hezký ...mě se líbí medvídci ...jen to budu muset někde najít kde jsem to viděla.
17. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ET za mnou, ale malem jsem se tam rozbrecela. na ET zbyla dve embrya, jedno spickovy a jedno prumerny. vsechna ostatni se prestala vyvijet, takze nanuk nebude zadnej. ET sel spatne, nemohl se do me dostat, musel me stipnout do cipku, takze krvaceni...nakonec na me musel vzit UTZ, ale pak to dobre dopadlo. je mi teda porad trochu do breku, ale treba uz nanuky nebudeme potrebovat.
17. únor 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - hodně holek tady nemá vůbec mrazáčky nevzdávej to.
Snaž se být v pohodě a dobře to dopadne. Hodně štěstí přeji a držím palečky.
17. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dekujeme
17. únor 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=71681532&tab=1 my budeme mít ty růžový protože takovou už mám zavinovačku:slight_smile:))))
17. únor 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Holka mně vždycky zbyly taky jen dvě a mrazáčky jsem nemela ani při jednom z těch :slight_smile: 8 pokusů a dívej stačí úplně jeden jedinej bojovníček. Držím palečky
17. únor 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo já měla u Kuby krémové medvídky a ted tchyně počítá kolik bude potřebovat té látky tak podle toho se rozhodneme zda koupit anebo ne:slight_smile: chci k tomu i kapsář
17. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já objevila tu teplejší zavinovačku na sucháč ...myslím, že ji asi máš v tý sadě jak Ti přišla ---a ta je modrá s medvídkama myslím....jen vubec netuším kde jsem k ní přišla :wink:
17. únor 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nene já zavinovačku nemám ještě, objednávala jsem jí s těma sovičkama, tady to byla postýlka se sadou ale bez zavinovačky,ale ta se sovičkama je taky na sucháč
přesně ta jak jsi dala ten odkaz na to co se ti líbí tak taková zavinovačka jen růžový sovičky
:grinning:
17. únor 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj tak takovou mám jen modrá s medvídky ...myslím ...a vypadá nově ...asi mi ji tenkrát někdo koupil. Ale kdo to fakt nevím :grinning:
17. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele to je fuk v zimě jako když najdeš :slight_smile:)))))))))))))) já ted sháním letní spací pytel
17. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky, tak vás zdravím - děkuju moc všem za gratulace, docela jsem si mákla s malou, takže jsem na netu nebyla vůbec. Propustili nás z porodnice minulou neděli. Malá prořvala tři noci, pak jsme byli na pediatrii teprve. Mysleli jsme, že trpí na prdy a ona měla hlad, chudák malá. Takže jsme rozjeli proces - odsávání mlíčka, krmení stříkačkou (buď MM nebo UM, podle toho kolik bylo), sterilizace a takhle furt dokola. Spala jsem po dvaceti minutách, muž na mrtvici a malá furt ječela hlady. Přibrala 20 g za tři dny, bída. Takže je od pátku na flašce a je teda mnohem spokojenější. Sice trošku trpí na prdy, ale dneska zkoušíme kapičky a snad bude ok. Teď už si to fakt užívám, ale minulý týden jsem byla zralá na provaz :grinning: A co vy, jak bojujete a spíš už teda většina nakupujete výbavičky atd? :slight_smile: ps: udělala jsem album s malou, aspoň pár fotek z telefonu, tak se mrknětě :slight_smile:
17. únor 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tady máš taky jednu sovičku ....http://www.lamaze-hracky-pro-nejmensi.cz/101-sova-hedvika-lamaze.html
já jsem na ty jejich hračky trochu ujetá :grinning: ...mám doma to leporelo, světlušku a asi pavouka či co to je :slight_smile:
a ještě bych chtěla to kousátko pandu a možná tu housenku :sunglasses:
17. únor 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty nemáš FB vid?
17. únor 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ten já kupovat nebudu znám jen jedno miminko co v něm psalo, zbytek v něm vřeštěla :slight_smile:
17. únor 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nn, nemám
17. únor 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no jo Barčo někdy prostě je to s těma prtouskama těžký:slight_smile:spousta lidí si to představuje jinak(tim nemyslim zrovna tebe) a ono když to přijde tak je to jiný :slight_smile:)))) já jsem taky připravená, že nebudu mít tak úžasné miminko jako byl Kuba.-)) ten furt teda cucal jak byl velikej,ale byl zlatej a mlíka bylo dost a ani prdíky ho nijak zvlást netrápili, když se mu v půl roce prořezávalo 6 vzoubků najednou tak byl jen takovej lítostivej,ale zvládli jsme to...on byl fakt zlatej ..:slight_smile:)))) tak si říkám, že asi takový štěstí podruhý mít nebudu - nejhorší je to nevyspíání no..ale tak hlavně, že jste na to přišli a už se to zlepšilo:slight_smile:)) než to člověk vychytá tak to chvilku trvá:slight_smile:))hlavně, že jste obě zdravé!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
17. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb to je škoda jsou tam dvě paní,které vyrábí takový krásný hračky pro prtata a klipy na dudlíky,ale úplně boží i se jmény
17. únor 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak to Ti nezávidím ten minulý týden, ale s tím kojením je to prý po císaři hodně špatný.
Tak hlavně že jste se srovnali a uvidíš už to bude dobrý a budete si to konečně pořádně užívat.

držte se ...
17. únor 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - njn, nějak se FB furt bráním ....stačí že mám icq ...už to dost zabírá času :slight_smile:
ten dudlík jsem objednávala kdysi kamarádce ...ale moc ho neužila, protože měl ten průhledný bílý "dudlík" to co se cucá ....a ten je prý hodně tuhý, lepší jsou ty starší žlutý :slight_smile: ted nevím co je co ...jedno je silikon a druhý latex :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ono nejde ani o ty dudlíky spíš o ty klipsy....jinak pytel shánim jen když ho po někom zdědím jinak na něj prdím:slight_smile: co se týče těch dudlíků tak to je dítě od dítěte no ..znám děti co chtěji jen ten bílý a některé chtějí zase jen ten mekký žlutý to je fakt dítě od dítěte...chce to vyzkoušet..Kuba vyplivnul dudlík ve 14 dnech a auž ho nechtěl vůbec:slight_smile:)) to se prostě uvidí no
17. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já si prý vystačila s palečkem :sunglasses:
jinak jsem našla, že mám asi 6 dudlíků a snad ty i ty ...tak uvidíme ...co klapne.
Dokonce tam byl i ten dudlík s teploměrem ....nevím jestli manžela na půdu neposlat ještě jednou třeba tam toho najde víc :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je n pro inspiraci já mám objednaný dva klipy na dudlík....jeden s motorkou a druhej s miminem:slight_smile:) a se jmenem Valinka:slight_smile:))) a pak ty 3 hračky co jsem ti poslala jen tu netopýřici mám v jiných barvách
17. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsou to hračky domácí výroby vše šitý nic lepenýho na pružence, můžeš si sestavit jakou chceš barevnou kombinaci a cinkaj..daj se dát na sedačku na kočár na postýlku apod...
17. únor 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek