• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice - to je pěkný :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb je to krásnýýý vid?? tak jsme se rozhodli, že to pořídíme, když je to na naše poseldní dítko a je ta možnost tak proč ne:slight_smile:))
17. únor 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka...teprve vás dočítám...pak ještě dočíst červencovky...tam je nás moc...a nestíhám..... :grinning: :grinning: :grinning: Cpu se oříšky a peru....trošku jsem ukldila kuchyň...a možná se vrhnu na žehlení...jsem úplně zapomněla na plný koš prádla.....suchého....protože je pod stolem a není vidět... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ahoj, jak bylo?
já dneska něco málo taky odžehlila. Ale povlečení na postele asi nechám synovcovi na víkend :sunglasses:
17. únor 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no čau holka, tak jak po výletě? a co sníh byl? užila sis trochu zimy narozdíl od nás :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoooj...bylo super...oslava budoucího tchána pěkná a i u známých bylo fajn...i když já je znám jen trošku...vždycky jim tam vypijem bar a sníme zásoby... :grinning: :grinning: :grinning: Byli jsme tam až do půl jedné..já už zuřila...chtěla jsem spinkat..ale on měl svoji slivovičku....bála jsem se že bude blinkat..a nakonec jsem to byla já kdo blinkal...ani se mě nechtělo dom....ale teď už jsem zas ráda,že jsem ve své postýlce a mám tu svá zvířátka....
17. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 čauky.....furt jsem se něčím futrovala....koláčky,zákusky, perník....Vánoční cukroví...no marast...Sníh byl, naštěstí jen trošku....ve čtvrtek už nesněžilo......A co Ty, co vyvádíš dnes?
17. únor 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice se zas řehtám u těch Tvých hlášek..no bobinu bude muset za chvíli miláček taky holit...nějak to bříško hezky roste...pořád jsem si myslela,že to v bundě není skoro vidět a teď jsem zjistila,že už hezky jooo,tak mě to těší....A v pátek akce kuchyň...já tedy myslela,že nejdřív uděláme lino....tak teda nevim no..
17. únor 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mrazacky nejsou :frowning2:
17. únor 2014 ve 13:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no, v lékárně ve Frénu měli ruční odsávačku a nestála ani 400....jinak já si v DM koupila jen pro začátek :grinning: :grinning: :- kalhotky do porodnice a kremík na bradavky....
17. únor 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jejda tak to jsi měla celkem napínavý první týden, no jo ty začátky bývají těžké než si to všechno sedne a člověk vyladí co a jak, ale to neva ono bude líp a líp a od roku a půl už je to naprostá mateřská dovolená, to si fakt lebedím :slight_smile: škoda toho mlíčka, ono to asi po tom císaři opravdu jde hůře, ale tak třeba se to ještě nějak rozfrčí a když né, tak si hold bude mlsat na UM....hlavně ať jste obě zdravé a fit :wink:
17. únor 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 čéče ty jsi na bobinu ani nereagovala:slight_smile:)))
17. únor 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak to je škoda holka, ale my věříme těm co máš v bříšku, takže jim držíme moc palečky a jiné už nebudou potřeba
17. únor 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie hele to nevadí ...ted je stejnak nebudeš potřebovat!!!!!! a až budeš chcít druhý tak si nějaký mrazáčky naděláte do zásoby ...a třeba to po ptom prvnim už půjde samo a nebudeš je ani potřebovat---ještě by ti pak bylo líto, že přijdou vniveč!!! Ale chápu no..já nikdy mrazáčky neměla a tak to bylo smutnější, že šanci počít přirozeneě neamám ani 0,0000000001 % ale jak říkám ted to nebudeš potřebovat
17. únor 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hele a co chcete dělat s kuchyní krom lina?
17. únor 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no my taky prirozene nepocneme.... hlavne se mi kazi ta embryja, pry tam bylo vysoke procento fragmentace. Ja mam hrozny strach, ze i ty co mam jsou zkazeny....
17. únor 2014 ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no akorát jsem se k tomu prokousávala bejby, jsem ráda, že se i manža pobavil a neboj určitě to není naše poslední názvosloví co jsme vyrobily :grinning: :grinning:
všem bobinám zdar
17. únor 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: konečně i novou kuchyň,víš? Máme po starém pánovi a nic moc...
17. únor 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie hlavně abys se embryjku u Tebe líbilo.....dělej samý hezký věci...koukej na filmy,dlabej čokoládku.....pár dní lež....a pak juppí ven na krátkou procházku.... :wink:
17. únor 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo tak není nad žranice a pijatyky my byli včera taky na narozeninách, takže to bylo v podobném duchu, sice jsem poslední týden nějaká chcíplá, takže se kurýruju, ale toto jsem si hold nemohla nechat ujít.....tak je fajn, že jste si výletku užili a celkově rodiny, ale jak říkáš doma je doma...
já se dnes válím, bo mi není furt moc dobře navíc mám manžu doma, tak mám fakt léháro, on chudák už ráno letěl pro čerstvé pečivo, na poštu, psa naočkovat, teď opravil splachování na záchodě atd. :grinning: :grinning: no jo když je doma tak málo, tak pak volný dny jsou horší než ty pracovní :grinning:
17. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na všechny,které čekají na // se Samíkem moc myslíme a držíme všechny palečky.... :wink: :wink: :wink:
17. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie a proč nepočnete přirozeně co ty víš, po prvnim porodu může být vše jinak i v halvě se to srovná a tak...neboj se dyk ti dávali krásný ne?? a určitě je jim líp u tebe v děloze nez v miskách.....a zkoušeli jste na ně genetiku proč to tak je?
17. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 hele dneska měl pracovně cestu kolem tak se stavil na obídek a hned se ptal když mi volal že tak za půl hodky dorazí a prej a co bobina? :grinning:
17. únor 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: já také neustále úkoluju přítele....nesnáším mýt sporák...tak to má za úkol on....no a vracet lahve od piva...vyhazovat sklo .... :grinning: :grinning: :grinning: Jen se válej... :wink: :wink: :wink:
17. únor 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice genetika vyborna, všechno vyslo OK, prirozene nepocnem, nemam vejcovody...
@muddledgirl lezim :slight_smile: a koukam na serialy :slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie neboj pinky nebudou zkažený, už to ani neříkej, jedině že bys tím myslela jako darebný po tatínkovi nebo mámince :wink: musíš věřit, ono to jednou na haluz výjde, třeba právě teď ju :wink:
17. únor 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no asi by bylo lepší nejdřív to lino páč jako může tu linku pak odstěhovat,ale je to vopruz kor když jí smontujete... ty tahat nic nesmíš..lepší je vymalovat a položit lino a pak nová kuchyn..my teda měnili kuchyn před 1,5 rokem takže jsme to tahali--teda manžel ale jak říkám je to opruz ..jediný co, že nemusíš sundavat ty vrchní skřínky:slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jo no tak to jo to jsme na tom stejně vlastně..já jsem taky bez:/// ale myslim embryjka genetiku na embryjka ......vyšetření, nevim jak se to jmenuje,ale pokud s tím máš problém tak by to možná stálo za to ...
17. únor 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ale neboj uvnitř tebe máš zkažený akorát tak, že budou rozmlsaný a budou chtít furt něco dobrýho!!!
17. únor 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek