• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

22. března 2017 
@pinkywinkie kočinko.....bude to dobrý...neboj..hlavně nemyslet negativně..... :wink: :wink: :wink: pěkně si nacpi bříško....aspoň já to tak od Et dělám... :grinning: :grinning: :grinning: a všechno je hned lepší.....
17. únor 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já nebudu nic tahat, neboj...přijde náš kámoš....malovat to už nebudem..... :grinning: :grinning: :grinning: i když ne že by to nebylo potřeba...ale s rychlostí mého miláčka....to bych čekala do Vánoc....no uvidíme....jak se přítel domluví.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak halvně, že to budete mít krásný:slight_smile:)) nás čekaj ty futra a to bude mazec:(((((( na to se netěšim a Pupan musí vyklidit tu 13.komnatu jinak já už jsem s tříděním v bytě a takovým tim přebíracím úklidem hotová :slight_smile:) ted jedeme na tu chatu a tam bude makačka, kéééž by bylo takhle krásný počásko mám nachystaný masíčko na gril v mrazáku a pstroužky a hermelínek a zeleninku.-))))) a tam to bude motorovkou a řezat a bourat a pálit!
17. únor 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no je na něm vidět, že už se hold strašně těší, jak převezme starost nad tvou bobinou on :grinning: :grinning: já naštěstí měla pupek celkem malej, takže jsem to zvládala, ale ke konci je to už fakt dost makačka vymyslet úhle jak na ni :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
a to ty futra bude renovovat, nebo jako přímo vymlátit a nové? no bude to makec na chajdaloupce, ale za to v létě si tam bude funět s Valinkou blahem, jak to tam máte hezký a s tím grilováním nás tu moc neštěngruj, nebo jsem nějaká hladná a budu muset jít ztrestat aspoň balíček polomáčených :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,jo, přesně tak...ať už si to udělá miláček jak chce..hlavně,že to bude hezký....nejradši bych vyhodila i tu vanu....ale to nemůžeme....Tak to já jsem s přebíráním věcí ještě pořádně nezačala...ale už bych fakt chtěla tento týden... :wink: To si hezky užijte tu chatu.....JJ..má být hezky....kolem deseti stupňů či co.......Moc si to užijte...
17. únor 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no holka v každém případě, když už jdete do celé nové linky, tak bych taky byla pro dát rovnou i to nové line za ráz, ať to máte z jedné vody a celé nové krásné .....vymalovat se dá i potom akorát je to pak větší piplačka s umýváním, ale to lino si teda nedovedu představit, zkus ještě miláčka zpracovat slib mu za to nějakou dobrou papu a třeba to s kamarádem zvládnou na šup...
17. únor 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no já měla s tim mym obrem docela pupek velkej, i když na to, co jsem tam schovávala - vlastně dvojčata:slight_smile:))))zase tak obří nebyl, ted bych řekla, že mám větší o trochu(oni to říkaj, že u druhýho většinou roste dřív a bývá větší),ale taky jak kdo každá jsme jinak stavěná, ale přijde mi, že ten pupek mám jinej než s Kubou
17. únor 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 futra troje doma úplně vymlátit ://///
17. únor 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my jedeme v sobotu tak snad to počsí vydrží ..nikde nikdo jen jedni sousedi vedle --ta paní jak dělá ty medvědy a kočky a myšáky a krásně a čerstvej vzduch a zvěř:slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já myslim přebírání věcí jako celkově - přestěhovala jsem se sem před 2 rokama z velikýho bytu a spoustu věcí tu bylo nepřebraných a v krabicích tak to šlo .....na Valinku to budu dělat až v květnu...všeechno to vyperu a bude
17. únor 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 lino nám budou pokládat odborníci......a dnes tam nestihl zajít a pochybuju, že hned v pátek ráno by měli čas....ale nejdřív se musí dát do prčic kuchyň pak lino a dát nová kuchyň..já myslím,že to za den nebude a mně jebne....a kámoš nevim kolik bude mít času...atd....ono je to s klukama vždycky děsný... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já chci,aby to bylo hotový než bude mímo..a taky koberce do obýváku a do ložnice....ono by to mohlo být hned....ale to bych do toho musela vložit ruku já a já se teď nervovat tímhle nechci...
17. únor 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my jsme tu taky skoro dva roky......já taky myslím přebírání věcí celkově.....v krabivích má přítel dodnes věci...kabely a tak...děsně mě s tím točí...ale co nadělám....
17. únor 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak koukám, že je to stejný jak u Vás tak u nás.....já se stěhovala po 30 letech z obřího do malýho...to byl mazec a stěhovali jsme to sami ve dvou
17. únor 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no to sis teda holka zase užila :frowning2: tak hlavně že už to máš za sebou a doufám, že teda nebudeš ještě nějak krvácet z toho uštipnutí, těch nanuků je mi líto, ale hold čerství jsou čerství, takže teď si to v klidu odrodíš a kdyby to náhodou nebyli ty dvojčátka teď, tak se hold ještě jednou za dva tři roky hecneš na sourozence, jako já teď :wink:
17. únor 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl no holky je to práce a práce, to vám nezávidím, ale my to měli úplně to samé tenkrát, můj vždycky dělal machra, jak ten vrch hravě za devět měsíců dodělá, nooooo byla to fuška jak prase a stihlo se to tak tak, že jsem já tři týdny před porodem ještě dolepovala ty lišty, dekorovala a skládala skříně :grinning: ale např. dveře tam nemáme do dnes :grinning: :grinning: takže zatím to beru, že to máme takové jedno velké apartmá... ale už je potřeba s tím zase pohnout, ale kde furt brát a nekrást, že :angry: takže doufám, že bude dalších příjemných devět měsíců, za které se to bude muset stihnout dokončit :slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 no, hlavne abych se nemusela hecnout znova za tri mesice:/ na konci cervna me vyhodi z prace, takze pokud se to nepovede ted, tak jsem tak trochu v prdeli:slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no já myslim, že nejsi v prdeli, že si přinejhorším najdeš jinou práci....a můžu ti říct, že odejít z práce v který tě stejně nic nečeká dobrýáho je velká úleva a dost pomoc na psychiku..proto jsem se divila, že kvůli práci nechceš dojíždět o kus dál,ale tak ted to řešit nebudeš muset a budeš si užívat nemocenský s pupkem:slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 já se prostě na srpen chci odstěhovat na chatu a hotovo..tam ješě musí muž natáhnout vodu ze studny a osadit sprchový kout....:slight_smile: ale tak to snad dá kámoš mu pujči kango tak musí provrtat barák:slight_smile: teda samozřejmě,když malá bude v pořádku:slight_smile:))
17. únor 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja si ale nechci hledat novou praci:slight_smile: ja chci bejt doma s miminkem!:slight_smile: pro me je mnohem vic stresujici hledat si zase po dvou letech praci, nez bejt v tyhle, kde me to v ramci moznosti bavi, mam tam slusny penize, dobry kolegy a super sefa.
17. únor 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...bude to zajímavý....večer podebatuju, jak to má vymyšlený... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ale jak píšeš v červnu tě vyhodí tak ti jen píšu, že v prdeli fakt nebudeš, neni to konec světa....a na konci ti sama píšu, že to ted řešit nebudeš muset, že si budeš užívat nemocenský s pupíkem:slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jak říkáš,ale já zjištuju, že tech 9 měsíců letí jako blázen...a určitě nestihneme všechno co jsme chtěli.....:slight_smile:)) a pak už vůbec nic:slight_smile:))))))))))))))
17. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: je to masakr...tak jak tak koukám,jinde to není jiné... :grinning: :grinning: :grinning: my třeba nemáme v obýváku kliku už minimálně rok a půl....masakrrr....když sem se ho ptala,kde je,tak nevím...tak dostal vynadáno,ať si konečně udělá pořádek v těch svých krabicích... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no,dokud jsem furt ležela a nemohla nic dělat...tak to byl táhnoucí se opruz...ale teď mám pocit,že fakt nic nestihnu... :grinning:
17. únor 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to chápu já nějak moc neležela, teda ze začátku sjem se taky nepředřela,ael apk to nastalo,ale zase dneska už si říkám, že to na 99 % mám..akorát se fakt netěšim na ta futra....to bude strašnej bordel vsude :////
17. únor 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to co vy zvládáte,by jsme my nezvládli ani za pět let... :grinning: :grinning: :grinning: to jo to bude bordel.... :frowning2:
17. únor 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl však mi taky muž říká, že ho furt buzeruju :grinning: :grinning: :grinning: tudle jsem jeli pro skřínku někam za Prahu a ten mladý muž co skříně rozprodával si stěžoval, že se oženil, manželce se znelíbila kuchyn a obývák tak předělávaj:slight_smile:)))) a že ještě krb a manžel si s nim notoval, že je taky do konce života zaměstnanej doma na celej úvazek:slight_smile:)))))))))))))
17. únor 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale já sjem prostě strašněj hyperaktiv jako fakt hodně velkej no tak to taky mluví za vše a pak se divim, že Kuba je hyperaktvi, že nepsoedí a jsem zvědavá na Valču:slight_smile:
17. únor 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: když ono to s nima nejde.....ten můj je hroznej flegmouš...
17. únor 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek